AKT URODZENIA: to jest moment, kiedy zostaje stworzony pionek do gry, dosłownie, nic poza tym – Strawman – Iluzja “prawna”. Te wszystkie brednie, gdzie twierdzą, że oddajemy dzieci, samochody itd. dla rządu poprzez akt rejestracji to nieprawda.

Wg słowników prawnych (Black’s Law Dictionary) akt rejestracji nie transferuje tzw. equity czyli wartości. W momencie rejestracji dzieją się 2 rzeczy (w telegraficznym skrócie): Zostaje stworzony tzw. TRUST – tytuł własności do np. samochodu zostaje rozdzielony, pomiędzy właściciela wartości ( EQUITY TITLE) czyli tego, kto zapłacił za samochód (cała jego wartość należy do niego, nikogo innego) i drugi akt własności, który zostaje wysłany do urzędu. Zostaje stworzony tzw. permanentny rekord w księgach, w razie jakby jakiś inny człowiek zechciał Ci zabrać ten samochód, w sposób bezprawny – masz prosta drogę do odzyskania go poprzez system sądowy. Jeśli chodzi o rzeczy materialne nie oddajemy niczego. Z dziećmi jest trochę inaczej. Kiedy rodzi się maluch, ma obowiązek pod groźbą kary (ale to jest nieprawda) otrzymać akt urodzenia. Rodzic idzie do urzędu, podaje dane i zostaje stworzony ów akt.

Co dalej? Otóż jednym z powodów jest stworzenie tzw. LEGAL PERSON, czyli korporacyjnej osoby o takim samym imieniu jak maluch, pisanej DUŻYMI LITERAMI. Owa osoba prawna/korporacja zostaje stworzona przez rodziców, bo maluch nie osiągnął jeszcze pełnoletności – to jest tzw. Contract Ability Age, bo dziecko nie może samo wchodzić w stosunki biznesowe do 18 roku życia (z tym jest różnie w innych krajach). Ta osoba prawna/korporacja, jak każdy taki byt, ma swoje prognozy, zależne od tego gdzie ma siedzibę, jaki ustrój panuje tam, gdzie się urodziła, jaka jest ekonomia i tysiące innych wskaźników. Na podstawie tego wszystkiego zostaje stworzona prognoza, ile majątku owa korporacja wprowadzi do korporacji-matki (każdy rząd to zarejestrowana korporacja, a wszystkie łączą się w CORPORATION OF LONDON. Taka osoba prawna/korporacja zostaje oszacowana przykładowo na powiedzmy 15 milionow $. Trzeba wziąć jeszcze jeden aspekt pod uwagę przy szacowaniu zdolności tworzenia prywatnego kredytu na podstawie owej korporacji – ile jest majątku w firmie zwanej RZECZPOSPOLITA POLSKA, bo to również jest korporacja.

 • Witam!
  Mam pytania
  1. Jeśli nie zarejestruje dziecka czy ktoś z władzy nie może posądzić mnie o próbę ukrycia tożsamości dziecka w celu np. sprzedaży dziecka?
  2. Co w przypadku jeśli posiadam ziemię, dom, jakiś majątek i umrę jak takie dziecko przejmie dobra po mnie? Może by i nie było problemu jeśli nikt by nie wystąpił o majątek ale co w przypadku jeśli ktoś z rodziny by chciał wykorzystać tą sytuację i zgłosił się do sądu o majątek? Jak takie dziecko udowodni swoją tożsamość?
  3. Zastanawiam się co by się stało jakby taka osoba została zatrzymana i poproszona o wylegitymowanie się a ona by powiedziała że nigdy nie miała dowodu itp. co by z taką osobą zrobili? A jakby taka osoba przeszła przez drogę w niedozwolonym miejscu i policja by zatrzymała i chciała mandat wlepić, co wtedy?
  4. Jak taka osoba ma ubezpieczyć dom? ( wiem nie musi, kiedyś nie było w końcu ubezpieczeń ale jakby chciała to pewnie nie mogła by)
  5. W razie wypadku lub poważnej choroby gdyby trafiła do szpitala jakby ją system potraktował? Czy by taką osobę przyjeli bez dokumentów. Jakby była nieprzytomna to przyjmą, wyleczą a później dopytują ale jakby była przytomna to bez formalności chyba by był problem.
  6. A jakby zmarła taka osoba w szpitalu jak udowodnić, że się jest krewnym (ojcem, matką, bratem, siostą itp.), że chce się pochować zmarłego i że się chce odzyskać zwłoki? Jakby zmarła w domu nie ma problemu bo nie ma człowieka, chowam przy dębie rodzinnym gdzie i ja bym chciał spocząć ale system zakazuje chować zmarłych gdzie się chce.
  Pewnie pytań takich możnaby mnożyć. Lecz kto chociaż logicznie odpowie na te 6 pytań.

  • 1. Obawiam się, że największy handlarz dziećmi, tzw państwo polskie jest zorganizowaną grupą przestępczą, która z ogromną bezkarnością łamie prawa człowieka na masową skalę.
   Apogeum zbrodni to działalność syjonistycznej partii bezprawie i niesprawiedliwość. A więc mogą posądzić o co zechcą, szczególnie bez dowodów, logiki czy bezprawnie zniszczyć co zechcą.
   2. Oczywiście można zrobić testament i przedstawić u notariusza sytuację. Można przekazać swoje dobra na własną fundację charytatywną i dać do niej klucze potomkowi (tak w uproszczeniu).
   3. Jest wiele sytuacji kiedy policja nie może zidentyfikować zatrzymanego. Generalnie jest ciężko cokolwiek zrobić z takim człowiekiem…potrzebują metkę z numerem seryjnym, nawet aby wpisać do ewidencji więziennej. Sąd też nie może sądzić, człowieka bez papierów. Oni gnoją tylko papiery i przyklejone mięso do nich.
   4. Firmy ubezpieczeniowe chętnie znajdą sposób aby podbić obie rankingi. Zawsze może ubezpieczyć ktoś kto jest w systemie Matrixa.
   5. Idealnie jest wykupić prywatną polisę i dobrze ją przeczytać. Traktowanie w tzw służbie zdrowia oraz kontakt z nią zagraża życiu i zdrowiu.
   6. Deklaracja ustna, pisemna, plus kilka zdjęć rodzinnych.

   Jednakże ciężko pracujemy aby te wszystkie i o wiele więcej problemów rozwiązać w znacznie prostszy sposób.
   Wszystko będzie sukcesywnie dostarczane na platforma.ariowie.com

   Jeszcze wiele pracy przed nami

   Serdeczności

 • >