ARIOWIE
PORTAL PRZEBUDZONEJ SPOŁECZNOŚCI

Ponad połowa naszych RODaków nie bierze już udziału w cyklicznej farsie odgrywanej dla mas zwanej demokracją. Ponad 40 milionowa rzesza obywateli RP jest zarządzana przez reprezentację, która jest względna i wyłoniona tak naprawdę z podstawionej mniejszości. Taka sytuacja jest niedopuszczalna. Tym bardziej, iż obecna konstytucja III RP nie jest legalna, co zaczyna dostrzegać coraz większa liczba rdzennych mieszkańców naszej świętej ziemi. Obecny status quo w Polsce przestaje mieć ślepe i nieme poparcie.

Portal Ariowie ma na celu otwieranie oczu na prawdę. Nasza świadomość wymaga od nas obudzić śpiących i razem powstać ku wolności gwarantowanej przez Stwórcę Wszystkości. Jesteśmy jego cząsteczką, fraktalem. Zwracamy się do ludzi, którzy nie potrzebują zwierzchnictwa i kontroli nad swoim własnym losem i przeznaczeniem.

Podczas gdy część ludzkości ciągle boryka się z patologią tzw. ekonomii, polityki, korupcji, nasza ścieżka prowadzi w zupełnie inne rewiry. W Prawie. Poprzez podnoszenie świadomości i wibracji, zwracanie się ku pięknu naszych korzeni, poprzez korzystanie z najnowszych osiągnięć nauki i odkłamanie kart historii, kreuje się przed nami zupełnie nowa alternatywa prawego i wolnego społeczeństwa.

​​Wol​ność - kocham i szanuję. Wolności oddać nie umiem!

Na stronach naszego portalu znajdziesz mnóstwo ciekawych informacji dotyczących obecnego stanu rzeczywistości oraz praktycznych rozwiązań i propozycji dotyczących wychodzenia z czegoś, co my nazywamy Matrix’em.

Możesz korzystać z serwisu jako użytkownik, mając dostęp do dużej liczby artykułów i filmów. Możesz również stać się aktywnym członkiem naszej społeczności i za niewielką dotacją miesięczną, pomagającą nam w realizacji projektów suwerennościowych, przy patronacie naszej fundacji ARIS, staniesz się potwierdzonym, aktywnym członkiem odradzającej się społeczności suwerenów.

Otrzymasz także dostęp do informacji wewnętrznych, specjalnych ofert i promocji dedykowanych tylko aktywnym Ariom. Aktywiści będą w pierwszej kolejności zapraszani do Rodu. Zachęcam Cię przeczytaj dział „Członkostwo” i sprawdź jak wiele możesz skorzystać stając się jednym z nas.

Moc jest w nas.

Moc jest z nami.

​​​Dopóki nie uczynisz niewiadomego - świadomym, będzie kierowało Ono Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem

Co dalej? Wersja I

Jeśli czytasz to z „otwartymi oczami”, to chcielibyśmy Cię serdecznie powitać. Pamiętaj - nie jesteś sam/sama. Takich jak Ty i My jest na Świecie setki tysięcy i z dnia na dzień coraz więcej.

Ludzi, którzy zaczynają rozumieć, że zasadność istnienia obecnych systemów i struktur społecznych, nie idzie w parze z naturalnym tempem rozwoju ludzkiej świadomości.

Ludzi, którzy czują i wiedzą, że nasza obecność na Ziemi służy czemuś więcej niż to co powszechnie uznawane jest za pożądane wartości, w postaci wszechobecnej konsumpcji, taniej rozrywki lub utożsamienia się z którąkolwiek z religii lub partii politycznych.

Zapraszamy Cię na naszego bloga...

O nas 1
O nas 2

Co dalej? Wersja II

A może nie wiesz, czy już się przebudziłeś? Jeśli tak jest, to nie martw się, dam Ci praktyczną wskazówkę, która sprawi, że sam zrozumiesz. Mianowicie, jeśli większość z materiałów i artykułów zawartych w naszym serwisie wprowadza Cię w dyskomfort lub jeśli ciężko Ci się zgodzić z zawartymi tutaj informacjami albo one w ogóle Cię nie interesują, to jest duża szansa iż ciągle "śpisz".

Proces przebudzenia odbywa się w swoim czasie, zupełnie spontanicznie. Mimo, że dziś możesz czuć się tu nieswojo, w przyszłości może okazać się, że informacje zawarte na tym portalu zaczną z Tobą bardziej rezonować. 

Będziemy tutaj dla Ciebie.

​Zapraszamy Cię do działu "wiedza"​...

>