Przejdź do treści

O nas

ARIOWIE

Krótki wstęp

Cały czas pracujemy nad stroną, ale już teraz – jeśli jeszcze tego nie robisz – polecamy poprawić swoje bezpieczeństwo w internecie.

Wystarczą 3 kroki:

Pomimo tego, że jest wiele bezpłatnych VPN, w wielu przypadkach nie warto z nich korzystać, bo mają poważne ograniczenia.

Niektóre posiadają małą ilość serwerów, wolne połączenia czy po prostu zbierają logi (czyli dane, które mogą pomóc Cię zidentyfikować).

Polecamy NordVPN, ale jest też wiele alternatyw: Private Internet Access, ExpressVPN i inne usługi, które posiadają wielu użytkowników i rzeczywiste opinie

PORTAL PRZEBUDZONEJ SPOŁECZNOŚCI

Ponad połowa naszych RODaków nie bierze już udziału w cyklicznej farsie odgrywanej dla mas zwanej demokracją. Ponad 40 milionowa rzesza obywateli RP jest zarządzana przez reprezentację, która jest względna i wyłoniona tak naprawdę z podstawionej mniejszości. Taka sytuacja jest niedopuszczalna. Tym bardziej, iż obecna konstytucja III RP nie jest legalna, co zaczyna dostrzegać coraz większa liczba rdzennych mieszkańców naszej świętej ziemi. Obecny status quo w Polsce przestaje mieć ślepe i nieme poparcie.

Portal Ariowie ma na celu otwieranie oczu na prawdę. Nasza świadomość wymaga od nas obudzić śpiących i razem powstać ku wolności gwarantowanej przez Stwórcę Wszystkości. Jesteśmy jego cząsteczką, fraktalem. Zwracamy się do ludzi, którzy nie potrzebują zwierzchnictwa i kontroli nad swoim własnym losem i przeznaczeniem.

Podczas gdy część ludzkości ciągle boryka się z patologią tzw. ekonomii, polityki, korupcji, nasza ścieżka prowadzi w zupełnie inne rewiry. W Prawie. Poprzez podnoszenie świadomości i wibracji, zwracanie się ku pięknu naszych korzeni, poprzez korzystanie z najnowszych osiągnięć nauki i odkłamanie kart historii, kreuje się przed nami zupełnie nowa alternatywa prawego i wolnego społeczeństwa.

Wolność - kocham i szanuję. Wolności oddać nie umiem!

Na stronach naszego portalu znajdziesz mnóstwo ciekawych informacji dotyczących obecnego stanu rzeczywistości oraz praktycznych rozwiązań i propozycji dotyczących wychodzenia z czegoś, co my nazywamy Matrix’em.

Możesz korzystać z serwisu jako użytkownik, mając dostęp do dużej liczby artykułów i filmów. Możesz również stać się aktywnym członkiem naszej społeczności i za niewielką dotacją miesięczną, pomagającą nam w realizacji projektów suwerennościowych, przy patronacie naszej sieci połączeń AR1A, staniesz się potwierdzonym, aktywnym członkiem odradzającej się społeczności suwerenów.

Otrzymasz także dostęp do informacji wewnętrznych, specjalnych ofert i promocji dedykowanych tylko aktywnym Ariom. Aktywiści będą w pierwszej kolejności zapraszani do Rodu. Na chwilę obecną zapraszamy Cię na nasze forum.

Moc jest w nas.

Moc jest z nami.

Dopóki nie uczynisz niewiadomego - świadomym, będzie kierowało Ono Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem

Co dalej? Wersja I

Jeśli czytasz to z „otwartymi oczami”, to chcielibyśmy Cię serdecznie powitać. Pamiętaj – nie jesteś sam/sama. Takich jak Ty i My jest na Świecie setki tysięcy i z dnia na dzień coraz więcej.

Ludzi, którzy zaczynają rozumieć, że zasadność istnienia obecnych systemów i struktur społecznych, nie idzie w parze z naturalnym tempem rozwoju ludzkiej świadomości.

Ludzi, którzy czują i wiedzą, że nasza obecność na Ziemi służy czemuś więcej niż to co powszechnie uznawane jest za pożądane wartości, w postaci wszechobecnej konsumpcji, taniej rozrywki lub utożsamienia się z którąkolwiek z religii lub partii politycznych.

Zapraszamy Cię na naszego bloga

Co dalej? Wersja II

A może nie wiesz, czy już się przebudziłeś? Jeśli tak jest, to nie martw się, dam Ci praktyczną wskazówkę, która sprawi, że sam zrozumiesz. Mianowicie, jeśli większość z materiałów i artykułów zawartych w naszym serwisie wprowadza Cię w dyskomfort lub jeśli ciężko Ci się zgodzić z zawartymi tutaj informacjami albo one w ogóle Cię nie interesują, to jest duża szansa iż ciągle „śpisz”.

Proces przebudzenia odbywa się w swoim czasie, zupełnie spontanicznie. Mimo, że dziś możesz czuć się tu nieswojo, w przyszłości może okazać się, że informacje zawarte na tym portalu zaczną z Tobą bardziej rezonować. 

Będziemy tutaj dla Ciebie.

>

Pobierz Deklarację Suwerena II RP

Otrzymasz ją też na swój email


Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

Pobierz Deklarację Suwerena

Otrzymasz ją też na swój email


Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co robimy...


Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności