Przejdź do treści

FAQ

Pytania ogólne

Jak wygląda aktualny status projektu?

Platforma jest w trakcie budowy i rozwoju. Spodziewamy się, że ten status będzie trwał wiecznie.

Pragniemy udoskonalać, poszerzać, zabezpieczać i rozszerzać skalę działania, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy są w stanie zaproponować zaawansowane i pionierskie rozwiązania w dziedzinie IT i nie tylko, gdyż my, razem jesteśmy zmianą.

Jak można stać się członkiem społeczności Ariów? Jak można do nas dołączyć?

W obecnej chwili budujemy Platformę, która pozwoli nam połączyć Ariów (i ludzi zainteresowanych tymi tematami) ze sobą. Do tej przestrzeni będziesz mógł dołączyć. Będziemy o tym wszystkim informować, więc jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się na nasz newsletter oraz obserwuj kanał Pol Lechicki, stronę Marcin Vam i stronę Ariowie.com.

Teraz zapraszamy na forum i do tworzenia RODów – to jest priorytet, gdyż ta struktura będzie potem przetransferowana do nowej Platformy.

W jakim momencie ktoś staje się Ariem?

Od momentu, kiedy zrozumiesz prawdziwe znaczenie słowa „suwerenny”, „Sławianin” i chcesz coś z tym zrobić w życiu. Ariowie to jest działanie. Jeżeli jesteś aktywny, kreujesz, wspierasz, poszerzasz, rozwijasz – bez wątpienia jesteś Ariem.

Jak działać w RODach?

Na początku stwórz swój RÓD lub dołącz do już istniejącego na naszym forum, tutaj: https://ariowie.com/rody.

Jak działać? Jednoczcie się, spotykajcie, wymieniajcie informacjami, wiedzą, doświadczeniami. Chrońcie siebie i bliskich, organizujcie spółdzielnie i kooperatywy. Czynnie bierzcie udział w projekcie tworzenia i udoskonalania systemu RODów. RODy to my.

Jest gigantyczna lista korzyści i niemalże zero ryzyka, niedogodności czy kosztów. Chcielibyśmy, abyście tą listę korzyści odkrywali i poszerzali. Pytajcie o wsparcie inne RODy, współpracujcie ze sobą i najlepiej róbcie to offline, fizycznie, bezpośrednio.

Pamiętajcie, że z czasem będą pojawiali się obcy ludzie, którzy będą bardzo fajni i przyjaźni. Są duże szanse, że będą to ludzie wprowadzeni do niszczenia. Weryfikujcie swoich członków.

Jak można nam pomóc?

W tej chwili najbardziej potrzebujemy pomocy ludzi ze świata IT – programiści (głównie webowi), specjaliści od bezpieczeństwa i sieci, eksperci od baz danych i kryptowalut.

Dotacje finansowe są konieczne do przyspieszenia całego procesu (jeśli chcesz nas wspomóc – skontaktuj się tutaj, dziękujemy). Poszerzanie wiedzy, informowanie znajomych, czynny udział w systemie RODowym, komentowanie, like’owanie, puszczanie informacji dalej na platformach społecznościowych (Facebook, Twitter, LinkedIn i inne) oraz bycie przykładem pozytywnej, zdrowej postawy Słowianina.

Jeśli czujesz się na siłach i chcesz razem z nami budować platformę, która będzie miała ogromny wpływ na kształt Polski, a nawet świata, zgłoś się do nas tutaj.

Oprócz tego zachęcamy do udostępniania artykułów i filmów, tak by jeszcze więcej osób zaczęło się budzić.

>

Pobierz Deklarację Suwerena II RP

Otrzymasz ją też na swój email


Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

Pobierz Deklarację Suwerena

Otrzymasz ją też na swój email


Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co robimy...


Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności