Przejdź do treści

11 pytań i 11 odpowiedzi – Karta Suwerena

1. Czy mogę dostać jakiś przepis na podstawie którego można taką kartę wydawać i czy są one honorowane przez ONZ ? 

Nie otrzymaliśmy pytania ani sprzeciwu, jednocześnie nie potrzebujemy zgody od prywatnej fundacji jaką jest ONZ na czynienie czegokolwiek.

2. Ciekawi mnie legalność tego dokumentu i uznanie go przez służby?

Nasze dokumenty są PEŁNOPRAWNE czyli w pełnej zgodzie z prawem i prawami. Słowo legalne pochodzi od legislacji, która może naruszać prawa i konstytucję (przykład C19).

3. Jak to się ma do dowodów suwerena wydawanych przez prezydenta II RP Potockiego?

Karta Suwerena wydawana przez suwerenów nie ma nic wspólnego z dowodami suwerena pana Potockiego.

4. Kto wydaje Kartę Suwerena? 

Kartę Suwerena wydaje suweren, więc Ty sam, jeżeli oczywiście deklarujesz się suwerenem. Nie podlegasz w ten sposób pod żaden organ wydający czy instytucję.

5. Dlaczego karta KS jest wydawana na 10 lat?

Pełnoprawny dokument wg standardów międzynarodowych ogranicza się na 10 lat zgodnie z normami międzynarodowymi ISO.

6. Po co potrzebny mi taki dokument?

Karta Suwerena jest Ci potrzebna do komunikowania się z systemem. Urzędnik, policjant, lekarz pracujący w matriksie (systemie) rozumie informacje podane mu w języku systemowym. Stąd u nas standard ISO.

Mówiąc prościej jeżeli chcesz być rozpoznany jako Suweren, a nie osoba z systemu, podlegająca pod niego, musisz posiadać dokument, który tego dowodzi i który jest zrozumiały dla urzędnika.

Rozumiemy, że suwerenność, wolność, odpowiedzialność za siebie i swoją rodzinę pochodzi z serca. Przyznaj jednak, że łatwiej jest pokazać urzędnikowi Kartę Suwerena niż opowiadać mu o swojej suwerenności, z nadzieją że zrozumie.

7. Jak aplikować po fizyczną Kartę Suwerena? Z panelu na platformie nie da się jej zamówić, mimo że posiadam już cyfrową.

Zlecenia wysyłamy w  partiach 1 tysiąca cyfrowych Kart Suwerena. Wtedy nasz system wyśle Wam linki do generacji fizycznych Kart Suwerena. Paczkę 1 tysiąca dostarczamy do wytwórni papierów wartościowych, która je wydrukuje i prześle do naszej sortowni. Tam, karty będą adresowane i wysyłane do odbiorcy. Cały proces może trwać około miesiąca od daty wysłania pakietu pierwszego tysiąca Kart.

8. Czy mogę posługiwać się cyfrową Kartą Suwerena? Jak ją pobrać?

Jest cyfrowa i dostaniesz aplikację do niej na smartfona. Do legitymowania się potrzebujesz fizyczną, a cyfrowa jest do okazania.

9. Czy mogę kupić tylko Kartę Suwerena?

Obawiam się, że Karty nie są na sprzedaż i są zarezerwowane dla członków naszej społeczności. Dodatkowo potrzebujesz mieć Suwerenny odpowiednik Aktu Urodzenia, czyli Deklarację Narodzin.  Następnie  Kartę Suwerena, jeżeli masz korporacyjne dokumenty jak prawo jazdy, rejestracje czy akty własności to trzeba wszystko uwolnić od domniemania podległości, które może zostać wykorzystane przeciwko tobie – „Zbiegły niewolnik” 😉

10. Czy można otrzymać pakiet wszelkich informacji jeśli ma się kredyt w tym systemie działalności jak to pogodzić i co dalej??

Taki pakiet zostanie przygotowany dla członków społeczności, którzy mają już gotowy komplet dokumentów identyfikacji Suwerena. W innym wypadku to nie będzie miało wystarczającej mocy.
Dodatkowo będzie udostępniona usługa prawna dla wszystkich opłacających składki członkowskie z taką opcją.

11. Jak rozwiązaliście sprawę dzieci? Czy one też mogą mieć Kartę Suwerena? Czy też mogą przekraczać granicę?

Dzieci podlegają rodzicowi. Jeżeli jest suwerenem i członkiem naszej społeczności, czyli Ziemianinem na Ziemi, nie obowiązują Cię granice. Możesz się przemieszczać balonem jak masz taką ochotę, nad Ziemią i oceanami. Granice państw są umowami handlowymi i dotyczą ich sygnatariuszy oraz im podległych. My nie zawieramy umów z podmiotami, które naruszają prawa człowieka oraz prawo naturalne.
4.9/5 (17 głosów)
 • Alicja pisze:

  gdzie sie znajdują dane Człowieka, który wam je przekazuje
  ?

 • Beata pisze:

  Czemu tam wszystko napisane jest wielkimi drukowanymi literami ? i słowo: „DATA” URODZENIA, co moze znaczyć, ze to „dar” dla tego, kto to wystawił ?

 • Kempes pisze:

  Małymi krokami przeszliśmy taki szmat drogi. Wszystko dla naszych potomnych. Sława Siostry i Bracia Sławianie Suwereni Ariowie 💓💓💓

 • Grażyna pisze:

  Jak mogę zapewnić bezpieczeństwo wobec matrixa, pełnoletniemu członkowi rodziny, który jest niepełnosprawny umysłowo, aby nikt nie mógł go namówić na szczepionkę, czy kredyt, skoro nie może mieć deklaracji suwerena. Nie jest też ubezwłasnowolniony. Jak go ochronić prawnie?

  • Liliana Vam pisze:

   Jesteś opiekunem a więc możesz wyrobić Deklaracje Narodzin i pozostałe dokumenty…wszystko jest dostepne i opisane.

 • Jan pisze:

  Wszystko pięknie, ale jak wygląda sprawa wody, gazu, prądu. Umowa podpisana jest na chochoła, dowód osobisty. Przechodząc na kartę suwerena zrywam wcześniejsze kontrakty. Jeżeli się mieszka w domu gdzie się ma studnie sprawa wody odpada, ale mieszkając w bloku? Przestajesz płacić, odcinają Ci wodę, to samo z gazem i prądem. Przecież jesteśmy właścicielami bogactw naturalnych nie mają prawa, a jednak…

  • Liliana Vam pisze:

   Chochoł staje się tylko narzędziem. Jeszcze potrwa, zanim będziemy mieć swój system bankowy oraz pełne rozpoznanie ze strony podmiotów prawa stanowionego. Firmy i korporacje oraz banki są zarejestrowane w państwie i na ich warunkach. Ale jeszcze pomyśl, kto zawarł umowę z elektrownią, wodociągami a ilu masz użytkowników. Docelowo, będziemy negocjować pakiety energii, minut, czy danych jako pośrednik i udostępniać członkom naszej społeczności na naszych wewnętrznych zasadach. Mowa też o ubezpieczeniach zdrowotnych, społecznych…pełna dobrowolność i spory rabat. Pośrednik średnio otrzymuje 40% rabatu i z tego musi utrzymać swoją działalność, pozyskać klienta, zapłacić haracze i zarobić. W naszym przypadku, członkowie społeczności otrzymają taniej o np. 35% a nasza administracja 5% na działalność.
   Nie ma sensu wymyślać problemów w czasach, gdzie szukamy rozwiązań.

 • Don Romano z sieradzewa :) pisze:

  Super podejście:) Wielkie Dzięki😍 za te Pyt. i Odp. 👍

 • Paweł pisze:

  Mam pytanie odnosnie deklaracji narodzin . konkretnie chodzi mi o dane typu godzina ur. i waga po urodzeniu. to konieczne . mieszkam za granica i wyciagalem juz rozne typy aktu urodzenia z urzędu i ba żadnym tego nie ma czy mozna podac przyblizone dane? rodzice podaja jakies „widełki” ale konkretow nie mam.

 • >

  Pobierz Deklarację Suwerena II RP

  Otrzymasz ją też na swój email


  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

  Pobierz Deklarację Suwerena

  Otrzymasz ją też na swój email


  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

  Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co robimy...


  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności