Przejdź do treści

Karta Suwerena Rzeczpospolitej Suwerenów

Mamy zielone światło i bezsprzeczny autorytet, do wydania pełnoprawnych międzynarodowych Kart Suwerena Rzeczpospolitej Suwerenów.

 

Pierwszy tysiąc kart zostanie wydane o 50% taniej! 
Oznacza to, że pierwszy tysiąc aplikujących Suwerenów otrzyma kartę za 29,90 Euro plus koszty wysyłki. Koszt wysyłki pojawi się po wpisaniu adresu docelowego i złożeniu zlecenia.

 

Jeżeli już masz Cyfrową Kartę Suwerena, jesteś w tej pierwszej uprzywilejowanej grupie i automatycznie otrzymujesz ją taniej i jako pierwszy!

Ważne!

Zlecenia na dokumenty ścisłego zarachowania są przyjmowane w partiach po minimum 1 tysiąc. A więc kumulujemy 1 tysiąc Cyfrowych Kart i dopiero wtedy otrzymasz link do płatności za wydanie fizycznej Karty Suwerena. Dalej, w czasie około 1 miesiąca otrzymasz przesyłkę na podany przez ciebie adres dostawy.

Co ci daje Karta Suwerena?
Od początku.

 

Aby przyłączyć się do naszej społeczności suwerenów, musisz potwierdzić swoją Deklarację Suwerena. Jeżeli jesteś już zadeklarowanym Suwerenem i członkiem naszej społeczności, możesz wyrobić dla siebie Deklarację Narodzin, której jesteś jedynym autorytetem i beneficjentem.

Deklaracja Narodzin jest suwerennym i wolnym od obciążeń Aktem Urodzenia.

 

Wygeneruj Deklarację Narodzin »

 

Na tej podstawie, swoim autorytetem możesz wyrobić Kartę Suwerena, która potwierdza twój status Suwerena, wg wszystkich międzynarodowych przepisów oraz konwencji. 
Oznacza to, że od tego czasu, odpowiadasz tylko za faktyczną i udowodnioną szkodę oraz za naruszenie pełnoprawnego kontraktu, jaki zawarłeś świadomie ze stroną. Przepisy i ustawy danego państwa ciebie nie dotyczą bezpośrednio, a ich służby mogą, tylko grzecznie zalecić jakieś działanie dotyczące twojego bezpieczeństwa oraz twojego mienia.

 

Karta Suwerena potwierdza też fakt, że jesteś naturalnym żywym człowiekiem na Ziemi i formalnie nie podlegasz pod jurysdykcje żadnych państw, które respektują Prawa Człowieka oraz nadrzędne i niezbywalne prawo Naturalne.

Dosłownie oznacza to, że przepisy i umowy graniczne państw też ciebie nie dotyczą, jednakże…

 

Teoretycznie jakieś państwo może odmówić prawa wjazdu na teren ich administracji. Mimo że poruszasz się po Ziemi jako wolny człowiek.
Należy to udokumentować, poprosić o pełne uzasadnienie na piśmie lub nagrać zajście, lub czytelny dźwięk uzasadnienia. Dalej, należy poinformować o szkodzie, dać czas na wycofanie się, poinformować zespół prawny, od którego otrzymasz wcześniej PDF z krokami, jakie należy poczynić.

 

Na tym PDFie, będziesz mieć instrukcje postępowania, kiedy prywatne firmy i instytucje naruszą twoje prawa, po wylegitymowaniu się Kartą Suwerena. Ograniczenie dostępu, odmowa usługi, naruszenie nietykalności, prywatności i wiele więcej.

Dodatkowo żadne państwo nie ma podstawy prawnej, aby nałożyć obowiązek wizowy, na członków naszej społeczności i faktycznie nie, ma też podstawy, aby ograniczyć możliwość swobodnego przemieszczania się.

 

Wydaje się, że paszport nie jest potrzebny dla posiadacza Karty Suwerena.
Jednakże mamy zakończone wszystkie prace dotyczące paszportu, jako ułatwienie i wsparcie całego procesu.

 

 

UWAGA:
Nie należy posługiwać się jednocześnie dokumentami wydawanymi przez Rzeczpospolitą Suwerenów i dokumentami państwa, któremu „podlegałeś”. Urzędnik, agent, sędzia mogą wykorzystać domniemanie twojej podległości do swoich celów w oparciu o „stare” dokumenty. Z tego powodu w kolejnych krokach otrzymasz możliwość wyrobienia pełnego pakietu dokumentów Suwerena, takich jak Certyfikat Rezydencji Podatkowej, prawo jazdy, dokumenty rejestracyjne pojazdów, akty własności mienia oraz dokumenty rejestracyjne działalności komercyjnej. Wszystko w zgodzie i poszanowaniu prawa naturalnego człowieka!

 

Bardzo prosimy o cierpliwość i wsparcie, gdyż to jest gigantyczny i kompleksowy projekt Suwerennościowy, jaki do tej pory nigdy nie został zrealizowany we współczesnej znanej nam historii.

 

Mamy jeszcze jedną wspaniałą niespodziankę, którą omówimy po realizacji Kart Suwerena.

 

Jeżeli masz jakieś pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi na naszej stronie, proszę napisz na email: [email protected]. Na kanale Ariowie na youTube niebawem pojawi się film, w którym odpowiemy na wszystkie Wasze wątpliwości. 

 

Naszym priorytetem jest zachowanie maksymalnej prywatności wszystkich członków naszej społeczności i to wymaga poważnych inwestycji w sprzęt oraz wiele testów. Mimo, że jesteśmy małym zespołem dzięki Waszemu wsparciu , którego możecie dokonać po zalogowaniu się na platformę, jesteśmy w stanie ustanowić wysokie standardy opracowań pełnoprawnych dokumentów dla Suwerenów na całym świecie.

 

Liczymy na Was, bo robimy to dla Was. 

 

Platforma

 

Serdeczności
Marcin Vam

 

4.9/5 (25 głosów)
 • Wojciech pisze:

  Witam, Bracia i Siostry, witaj Marcin, czy nie było by wskazane odesłać dotychczasowy „dowód osobisty” uwiera mnie ten plastik. Serdeczności życzę i siły w dalszej pracy.

 • Mariusz pisze:

  Dziekuje za WASZA ENERGIE I PRACE !

 • Dawid pisze:

  a kto będzie egzekwował te prawa ,robimy też własną ochronę,sądy etc. bo te stare przecież działają w oparciu o stary system …

 • Iwona pisze:

  Czy po wyjsciu za maz bedzie mozna wymiecic karte na nowa ze wzgledu na zmiane nazwiska?

 • Bożena pisze:

  Moje pytanie brzmi: dowód suwerena ma ważność dziesięć lat,tak jak dowód osobisty. To znaczy że dowód suwerena nie osiągnie pełnoletności tak jak dowód osobisty. Czy to nie jest powielanie systemu? Tak ja to rozumiem .

  • Domarad pisze:

   Czy rzecz martwa taka, jak kawałek plastiku może podsiać coś co jest dostępne tylko dla żywego człowieka? Zastanówcie się nad formułowaniem pytań.

 • Arian R1A pisze:

  pięknie!

 • MarekDominik pisze:

  Gdzie trzeba złożyć dokumenty i starać się o ten dowód?

 • Grzegorz pisze:

  To piękne by w końcu być wolnym.

 • Karol pisze:

  Teoretycznie brzmi to świetnie. Jednak nie sądzę, żeby ten dokument był egzekwowany przez urzędy

 • Mariusz pisze:

  Wszystko jest jak z bajki , tylko sami wiemy jak ten system pracuje. Jak rząd sam działa nie zgodnie z konstytucją którą sam tworzy, to jak uzna nasze prawa wolnych ludzi, czy najpierw nie zabierze nam domu, majątku, wolności , a my za krat będziemy próbować walczyć latami o wolność.

 • >

  Pobierz Deklarację Suwerena II RP

  Otrzymasz ją też na swój email


  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

  Pobierz Deklarację Suwerena

  Otrzymasz ją też na swój email


  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

  Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co robimy...


  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności