Przejdź do treści

Kwantowa higiena życia

 • Zdrowie

Od pewnego czasu nieustannie czytamy, poznajemy, rozwijamy się i poszerzamy świadomość, ale też zachowujemy nieustannie kwantową higienę życia. Cóż to takiego? Otóż, aby uczynić rzeczywistość podległą, należy zachować pewne zasady, środki i praktyki. To wszystko co z niemałym trudem na początku, a obecnie już bezproblemowo wychodzi, jest nieodzowną częścią rozwoju i nazywa się kwantowa higiena życia.

Oczywiście mówię w liczbie mnogiej, bo rozwój świadomości dotyczy wszystkich domowników, ludzi, zwierząt, ale też samej przyrody wokoło, w tym również mojej żony Karolka. Ta 100% kobieta, dla zabawy, od zawsze, zwana jest właśnie Karolkiem. Zatem całą chmarą działamy na rzecz rozwoju świadomości i ku podniesieniu wibracji. Jakież to są te działania? Sporo ich i trudno wszystkie wyliczyć, bo robimy je już z automatu.

Na pierwszy strzał idzie miłość. To piękne i sprawcze uczucie nie zawsze jest nam co dnia dane, zatem trzeba je czasami wzbudzać. Jak to robić? Ano po prostu, przytulić się z rana /mowa o domownikach ludzkich/ i wywołać falę szczęścia, ale też przytulić zwierzaki z miłością i czułością, pogłaskać, dotknąć, doładować je energetycznie, bez zbędnego paplania i gadania. Ot tak, po prostu.

Wszystko na co patrzysz jest piękne, bo takie je mając świadomość stwarzasz, zatem kochaj to wszystko, bezgranicznie, bezwarunkowo. Każda jeden z tych cudów odwdzięczy Ci się tą samą miłością, zachowując wszelkie cechy wspaniałości, zdrowie i urodę, okazując uczucia, rosnąc wspaniale i wybujale. Niektórzy pomyślą, że przecież zawsze tak jest w przyrodzie. Nie zawsze. Gdy pozostawiasz rzeczywistość bez działań, bez miłości, marnieje, bo wszystko jest energią, a miłość jest tą energią, która potrafi działać cuda.

Kolejnymi czynnościami jest pozytyw myślenia, działania kwantowe typu dwupunkt, ho’ponopono, transfering i wszystko co może dopomóc Ci zachować status quo. Twoim status quo jest właśnie miłość i szczęście, zadowolenie z życia i łatwość realizacji planów, czyli tzw. raj. Nie ma tutaj ograniczeń, nie ma rzeczy niemożliwych, jeżeli poweźmiesz zamiar. Nie marzenia, nie wyobrażenia, ale właśnie zamiar osiągnięcia. Brniesz do celu działając, wizualizując, przybliżając się krok po kroku do celu. Ale musisz działać świadomie.

Bez działań, bez wsparcia miłością, bez szacunku i świadomości, bez empatii, rzeczy wydarzają się po prostu i nie wszystkie z nich są dla nas przyjazne. Stosując jednak kwantową higienę, pozwalasz, aby rzeczy wydarzały się zgodnie z Twoim powziętym zamiarem i wyobrażeniem. Oczywiście, to działa. Przy rzeczach małych od strzała, od razu, przy większych trzeba się trochę “natrudzić”, ale zawsze cel zostanje osiągnięty. Bo rzeczywistość jest nam powolną, poddaną, pozwala się kreować i sprzyja nam sama z siebie.

PS. Zatem do dzieła, kreuj swoją rzeczywistość, bez tego czego nie chcesz i nie myśląc o tym, i z tym czego pragniesz, co masz zamiar osiągnąć. I pamiętaj – przede wszystkim higiena.

3.7/5 (3 głosów)

Odwiedź stronę autora i pamiętaj by wspierać dobre treści!

W przypadku naruszenia praw autorskich lub licencyjnych prosimy o kontakt

 • Michał Kapłon pisze:

  Piękne Słowa 🙂
  Sława!

 • >

  Pobierz Deklarację Suwerena II RP

  Otrzymasz ją też na swój email

  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

  Pobierz Deklarację Suwerena

  Otrzymasz ją też na swój email

  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

  Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co robimy...

  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności