Przejdź do treści

Komplet suwerennych dokumentów – DS, DN i Karta Suwerena to dopiero początek

Witaj,

Nie mieszkam w okupowanej Polsce prawie 20 lat. Mimo to zawsze miałem wyobrażenie, że SANEPID zajmuje się tylko podmiotami korporacyjnymi. Oczywiście są lekko korumpowalni i pewnie lekko nadużywają władzy, ale to jest już przesada – wezwanie na obowiązkowe szczepienia… jak u hodowcy…

Kolejna sprawa to, gdzie jest zaproszenie na tzw. badanie kwalifikacyjne, które też jest dobrowolne, a konieczne przed szczepieniem na cokolwiek?

Ja widzę kilka rozwiązań, ale proszę pamiętać, że pełna ochrona przed bezprawiem tych nazistów będzie możliwa po wycofaniu się z ich systemu, całkowicie. Czy jest na to sposób? Tak!

W tym momencie warto poszukać odpowiedzi oraz wsparcie w STOPNOP.
Przykłady:

Komplet suwerennych dokumentów oraz komplet wypowiedzeń usług

Jak to wygląda z naszej strony?
1. Deklaracja Narodzin jest kluczowym dokumentem do zablokowania domniemania oraz zlikwidowania osoby w zasobach „państwa”.
2. Potrzebna jest Karta Suwerena i dalej wypowiedzenie usługi „państwu” i jego organom.
3. W pełni to nastąpi po wymianie dokumentów na Suwerenne.
Dokumentów takich jak:

Akty urodzenia, dowody osobiste, paszporty, prawo jazdy i dokumenty rejestracyjne pojazdu. Wygenerowanie Certyfikatu Rezydencji Podatkowej. Certyfikaty własności i działalności komercyjnej.

Po tych trzech krokach nie ma osoby ani obywatela.
Nie ma obowiązków wynikających z ustawy, przepisów itp.
Listy adresowane do Pana i Pani obywatela, zwracamy z informacją, że takiego niewolnika nie ma pod tym adresem.

Na wypadek wizyty Gestapo legitymujemy się Kartą Suwerena, a w ewentualnym sądzie, Kartą oraz Deklaracją Narodzin.

Przy zatrzymaniu pojazdu, mamy komplet dokumentów w tym rejestracja pojazdu i prawo jazdy Republiki Suwerenów.

PDFy z instrukcjami postępowania

Jednocześnie otrzymasz PDFy z instrukcjami postępowania i posługiwania się dokumentami oraz odpowiednie formy prawne i kontrakty.
Kontrakty za naruszenie, ograniczanie wolności, nietykalności, praw człowieka itp.
Co jeżeli dokumenty nie są kompletne?
Gestapo policyjne, sądowe itp. mogą rozpocząć swoje postępowania zbrodnicze na podstawie jakiś papierek, który pokazuje, że byłeś ich niewolnikiem.
Nie będą terroryzować człowieka, tylko papier – metkę obywatela.

Wiem, że to trwa długo, ale my pracujemy i badamy wszelkie aspekty prawne i pragniemy zagwarantować solidność, pełnoprawne opracowania, rozpoznawalne przez instytucje Matrixa.
Kolejna sprawa to skala wsparcia i zaangażowania suwerenów jest niestety niewystarczająca. Wszystkie wymienione dokumenty byłyby gotowe przed Grudniem zeszłego roku,
ale doszło do szerokiego ataku agenturalnego oraz trolli. Mimo wspaniałości kilku ludzi nie osiągamy nawet 10% poprzedniego poziomu wsparcia.

To nie wszystko.

Są jeszcze dwa ważne kroki

1. Potrzebujemy wprowadzić składkę członkowską, która ma na celu zakontraktować wyselekcjonowane kancelarie prawnicze, które będą na stałe opiekować się prawnie naszymi Suwerenami, na terenach ich największych skupisk. Oznacza to, że masz telefoniczne wsparcie na gorąco lub szybką odpowiedź (24h) drogą elektroniczną oraz powstanie baza danych „instrukcji na gorąco”.

Moje obserwacje jednoznacznie potwierdzają, że 99% członków naszej społeczności nie wie jak postępować i nie będą w stanie realizować instrukcji podanych w PDFach. Będą popełniać błędy, które ich pogrążą lub zostaną wykorzystane przez przedstawicieli nie-rządu przeciwko tobie.

2. Potrzebujemy uruchomić portfel w naszej platformie i zintegrować oraz rozwinąć Klub Suwerena.

To dopiero będzie niemalże 100% bezpieczeństwem członków naszej społeczności przed bezprawiem i bandytyzmem nie-rządów większości świata.

Należy też pamiętać, że nie-rządy potrafią regularnie naruszać prawa człowieka i napadać i mordować swoich obywateli, a także obywateli innych państw.

Ufam, że jest to wynikiem zarządzania i przejmowania lub niszczenia zasobów ludzkich danej farmy niewolniczej i nie tyczy się to ludzi wolnych.

Szczególnie, że represje naruszenia będą automatycznie ścigane i egzekwowane pozwami, przez sieć naszych kancelarii prawnych.

Jak widać, realizujemy projekt oraz zobowiązania i nic nas nie zatrzyma.

Nie będziemy już korzystać z wolontariuszy, gdyż ogromną większość zawodzi lub nawet zdradza.

Mamy nowe rozwiązania i nawet nie będziemy ich omawiać.

Chcesz i potrzebujesz przyspieszenia?

Wspieraj nas całym sercem, a my jak zwykle zrobimy wszystko, co możemy.

Na tym etapie mamy około 200 gotowych Kart Suwerena, a do wydruku potrzebujemy 1000..

Ilu będzie gotowych regularnie płacić składki członkowskie w wysokości 10 Euro miesięcznie lub 100 rocznie, za opiekę prawną i pewnie jakieś ubezpieczenie, na poczet kosztów procesowych?

Każdy chce, aby mu zrobić dobrze i rozwiązać jego problemy, ale wspierać? Mhhh, tylko garstka, która zasługuje na więcej niż 90% członków naszej społeczności. Stąd pojawiają się dwie klasy, kasty. Ci, którzy nie stracili ducha i rozumieją, co tworzymy i jaki to ma potencjał czyli klasa WSPIERAM i działam, a druga to DAJ i chcę.

Mimo to dla tej garstki WSPIERAM i działam warto działać i tworzyć. Krok po kroku.

 

Serdeczności

Marcin  Vam

 

5/5 (12 głosów)
 • Robert pisze:

  Opłata członkowska powinna być od samego początku…. Niczego nie chcę i nie potrzebuję ale i tak będę wspierał. Wystarczy, że wiem, że jesteście, że obudziliście we mnie odwagę i pragnienie wolności. Dzięki Tobie zobaczyłem kłamstwo i manipulacje – jestem szczerze wdzięczny❤️

 • Włodzimierz pisze:

  Nic lepszego nie mogło nas spotkać w tych czasach,
  Serdeczności i dziękuję Wszystkim 👍🤗💞

 • Paweł pisze:

  Hej Marcin, czy mógłbyś zrobić jakiś wpis jak to wszystko pogodzić z posiadaniem firmy? Mam własną firmę jednoosobową, z tego żyję, że dostarczam produkty. Muszę posiadać numer VAT, żeby móc go odliczać przy zakupach i żeby moi klienci mogli odliczać VAT od zakupów u mnie. Inaczej nie kupią. W jaki sposób technicznie to będzie działać, gdy wypnę się z systemu jako jednostka? Wtedy moja firma przestaje istnieć czy jak? Czy jako suweren występuję jako podmiot gospodarczy czy trzeba tworzyć jakiś byt prawny, który będzie się integrował z systemem?

 • >

  Pobierz Deklarację Suwerena II RP

  Otrzymasz ją też na swój email


  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

  Pobierz Deklarację Suwerena

  Otrzymasz ją też na swój email


  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

  Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co robimy...


  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności