Przejdź do treści

Czy chcesz wygrać wojnę i wziąć udział w prawdziwej bitwie?

Bardzo sprytnie.

W czasie kiedy hucpa na Ukrainie przykrywa chucpę C19.

Wprowadza się bandyckie podatki CO2 oraz metkowanie bydła ludzkiego ID2020

Centralizacja nadzoru, dozoru i punktacja dla posłusznych gojów już jest przed naszym nosem.

Ale jak sobie z tym poradzić? Bronić Ukraińców oraz ich wojownicze UPA, martwić się o kolejną plandemię, czy uciekać w góry?

 

Pomyślmy.

A więc masz przedstawicieli karteli i korporacji, których możesz swobodnie wybierać, aby ciebie swobodnie okradali dla swoich mocodawców.

To się nazywa Demokracja.

Kto nie jest jeszcze demokratyczny, spotka Jankeskie komando, które przyniesie i wsadzi ci demokrację, głęboko do gardła i będziesz ich prosić, aby przestali…okradać, korumpować i dewastować. Alternatywnie możesz finansować ich patologiczną pedo-elitę i łamanie praw człowieka, publiczne egzekucje, nie są problemem…a nawet są zaletą, gdyż Anglosasi mają ogromne zapotrzebowanie na przeprowadzanie eksperymentów na ludziach oraz na ich organy wewnętrzne.

No cóż, skoro DEMON-KRACJA jest taka ważna, to zabawmy się w demokrację.

 

Parlament Europejski, nie jest organizacją reprezentującą nikogo poza swoimi sponsorami i wierzycielami, a więc ich pomysły i dyrektywny nie mają, żadnej wartości prawnej (demokratycznej). Czas, aby, odrzucać ich fantazje na temat krzywizny banana oraz rybości ślimaka…ogólnie rzecz biorąc, proponuję totalny ban i bojkot wszelkich Jewropejksich dyrektyw, gdyż są nie DEMOKRATYCZNE.

Słyszałem, że WHO jest tak ważną organizacją, że otrzymuje w prezencie możliwość jeszcze większego naruszania praw człowieka, prowadzenia zbrodniczych eksperymentów i dewastowania gospodarek, z rąk kacyków korporacyjnych, którzy odgrywają rolę premierów, prezydentów i posłów państw. Obawiam się, że przeoczyłem wszystkie możliwości wybierania dzielnych reprezentantów i decydentów do WHO, szczególnie że sporo z nich znanych jest z ludobójstwa w swoim regionie.

Wszelkie dyrektywy WHO, muszą być odrzucane i bojkotowane, gdyż nie są demokratyczne i mają znamiona ludobójstwa oraz rażącej głupoty i korupcji.

 

ONZ, jest wspaniałym przykładem prywatnej organizacji, która robi wszystko odwrotnie, do czego została powołana i ponownie jest klubem starszych i mądrzejszych, którzy lubią zapić i zakąsić na koszt obywatela- niewolnika. Ponownie nie jest to organizacja Demokratyczna i nie ma nic wartościowego do zaproponowania przeciętnemu Kowalskiemu, Smithowi czy Schulzowi… ale dla bandy Rockefellera ma wiele…

 

Proste rozwiązanie.

Trzy kroki?

Rozprawmy się z oszustwem mitu Globalnego Ocieplenia, związanego z emisją CO2 i zatrzymajmy dewastację natury oraz życia wszystkich ludzi. Możemy organizować kampanie i wzywać do sądowego udowodnienia swojej bandyckiej teorii.

Nie możemy zapomnieć o zbrodni i oszustwie C19, gdyż to był tylko szeroki eksperyment i preludium do kolejnych działań depopulacyjno – orwellowskich na globalną skalę.

Gdzie są dowody na istnienie wirusów, wyroki skazujące za finansowanie eksperymentów zbrodniczych oraz uwolnienie do środowiska patogenu, który powodował wiele schorzeń oddechowych.

Gdzie są wyroki skazujące za propagowanie pseudonauki oraz rażące naruszenia praw człowieka i morderstwa przy pomocy procedur.

Wszystkie agendy, w których bierze udział Billy G oraz Fundacje Rockefellera, Sorosa, Rothschilda, mają znamiona spisków oraz zbrodni przeciwko ludzkości. Często eksperymentów ze szczególnym okrucieństwem, zagarnianie mienia oraz zasobów narodów, dewastację środowiska naturalnego i ludzkiego. Przecież mało ludzi już żyje w środowisku naturalnym – prawda?

 

Na koniec dodam ostatni, bonusowy krok.

Wszystkie długi muszą zostać anulowane, gdyż są OSZUSTWEM I TWARDYM DOWODEM NA PRZESTĘPSTWO!

Długi narodowe, korporacyjne, hipoteki, długi konsumenckie są bezprawnym przekrętem, który jest tak wielki, że aż tego nie widać.

Nie ma pieniędzy, nie ma pokrycia, nie ma pełnoprawności, jest tylko dług, spłacany długiem, generującym dług i okradającym wszystkich poprzez spadek wartości nabywczej pieniądza.

Czy jest jakieś państwo, które emituje swoją walutę i ma realne pokrycie w czymkolwiek wartościowym?

 

Marcin Vam

4.9/5 (28 głosów)
 • WŁODEK qrde nlade pisze:

  Takie plany już w historii miały miejsce i nadal są kontynuowane.Wolnomularze jako światli, trudno zastępowalni, samowystarczali o poszukiwani rzemieślinicy mogliby stworzyć pod pewnymi regułami taką organizację lub wstąpić do podobnej tworząc niezbędny do dalszego rozwoju kręgosłup moralny i mentalny…

 • Anna pisze:

  Dziękuję, będę wdzięczna za przesłane informacje

 • Paulina pisze:

  Myślałam ze ucieczka w góry będzie dobrym rozwiązaniem

 • >

  Pobierz Deklarację Suwerena II RP

  Otrzymasz ją też na swój email


  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

  Pobierz Deklarację Suwerena

  Otrzymasz ją też na swój email


  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

  Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co robimy...


  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności