Przejdź do treści

Otwarta wojna skierowana przeciwko ludzkości

Droga Urszulo, serdeczności za kontakt oraz dobrą energię.
Zasadniczo, unikamy udziału w projektach, które mają marne szanse na trwały sukces. Proszę nas dobrze zrozumieć.
Wszystkie petycje, demonstracje, listy otwarte są zmywane, ignorowane lub zamiatane pod dywan.
Jest to wspaniały i sprawdzony sposób na „spuszczenie” pary z ludzi. Nawet gdyby coś faktycznie zadziałało, to tylko na kilka chwil i natychmiast zaczną z innej strony. Jak nie ta sitwa to kolejna…
Wszystko jest rozwijane progresywnie według planu globalistów. Przecież to widać na każdym kroku!

Obawiam się, że te zbrodnicze „Agendy”, zostaną zrealizowane…

Chyba że zobaczymy ludzi pędzących ulicami, rodziny Rothschildów, Morganów, Rockefellerów…. Gatesa…itp. Jedni zawsze są w cieniu a drudzy, zawsze „neutralnie doradzają”.

W najlepszym przypadku obali się rząd A i wejdzie, rząd B. Jeżeli rząd B będzie niegrzeczny, to USA wprowadzi demokrację, albo Mossadyści samobójczo wymordują im rodziny.

Nie-rządy są w 100% kontrolowane przez międzynarodową banksterkę. A precyzyjniej, to są ich ludzie. Wykonują polecenia odgórnie dostarczane, przez ludzi, którzy mają bardzo mocne argumenty finansowe, agenturę na wysokich szczeblach oraz twarde materiały do szantażu i morderstwa.

Proszę wziąć oddech i przejrzeć wszystko co się dzieje, od dnia pierwszego do dnia dzisiejszego, we wszystkich państwach UE oraz USA, Kanadzie, Australii… Widzimy, tylko systematyczny progres agendy depopulacyjnej.

To jest otwarta wojna skierowana przeciwko ludzkości, jaką znamy. Nikt nie strzela i nie ma łapanek…a ludzie masowo tracą życie, oszczędności, majątek, biznes, wolność…

 

Piramidy emerytalne już nie mają możliwości nawet symulować funkcjonowanie — trzeba wyniszczyć emerytów oraz rencistów, gdyż nie ma pieniędzy dla nich. Największa śmiertelność jest wśród tych ludzi. Szczepienia to przyspieszą w czasie kilku miesięcy i ogłoszą to jako „kolejną fale”.

Robotyzacja, automatyzacja oraz rozwój technologii komputerowych w naturalny sposób „zwalnia” człowieka do domu. Aby ktoś mógł kupować, potrzebna jest praca, ale jej nie będzie!
Szczepienia mają za zadanie przetrzebić ludzi w średnim wieku, bez przydatnych dla nierządów i korporacji umiejętności.
Zaraz padną księgowi, prawnicy, wielu urzędników, obsługa klienta, pracownicy biurowi oraz uzupełniający ich pracę.
Pojawiają się „dochody gwarantowane”, które mają na celu:
 1. Potrzymać bezrobotnego na fotelu, z dala od zamieszek z powodu biedy.
 2. Uzależnić od pomocy państwa w zamian za posłuszeństwo – oczekiwane zachowanie społeczne.
 3. Pełne wszczepienie.
 4. Pełne podporządkowanie w stosunku do tresury dzieci w szkołach i na ulicach.
 5. Większa karność, donosicielstwo, zerwanie stosunków rodzinnych… Będzie 1500+ ale na kolanach!
 6. Przygotowanie do programów transhumanistycznych, eugenicznych, urzędowych aborcji oraz celebrowanie eutanazji.

Ci, co przetrwają, nie będą mieć swojej woli, tylko dyrektywy do wykonania. Będą stadem, rojem podpiętym do Windows 666. Będą czynić nieludzkie rzeczy z dumą przodownika pracy w szumie oklasków i fanfarów z TV!

W ciągu jednego roku USA wydrukowało więcej pieniędzy niż przez wszystkie lata swojego istnienia.

To jest totalna kradzież, wartości nabywczej pieniądza – globalnie!
Jednocześnie te środki trafiają na łapówki dla wszystkich decydentów, do lekarzy, pielęgniarek, policjantów i urzędników nadzoru.
Ci ludzie mają złotą jesień w swojej pracy, partycypując w niewidzialnym ludobójstwie oraz przejęciu majątków setek milionów ludzi.
Sprzedali się za fikcyjne długi, kredyty oraz dodatki i bonusy…srebrniki.

To jest wojna!

Nie mam wątpliwości w prawdziwość działań ludzi piszących petycje oraz listy otwarte. Jednocześnie widzę rażący brak rozeznania się w sytuacji. Pozoranctwo i krótkowzroczność. Napiszmy list otwarty do dyrektora IG Auschwitz… ON MA ZADANIE DO WYKONANIA. Jeżeli tego nie wykona, przyjdzie taki który to wykona w podskokach!

Nasze działania

1. Rozpoznanie realnej sytuacji prawnej, czyli badamy bezprawie i proces opierania się o „domniemanie zgody”, jako uzasadnienie na działania nierządów:

 1. Jako obywatel danego państwa, masz prawa i obowiązki.
 2. Jako obywatel państwa UE…podobnie.
 3. Cała twoja identyfikacja (fikcja) prawna, odnosi się tylko do niewolnika (straw-man).
Nie-Rządy mają „prawo” do wszelkich działań w stosunku do obywatela. Jedynym ograniczenim jest czas adaptacji niewolników. Muszą gotować żabę tak, aby im nie wyskoczyła.

2. Przygotowanie odpowiedniego modelu, który ma na celu wyprowadzić niewolników do przestrzeni o pełnej i bezwarunkowej Suwerenności, jaką sobie wypracują:
 1. Rozpoznanie nadrzędności Prawa Naturalnego,
 2. Edukacja i praktyka PN,
 3. Opracowanie pełnoprawnej identyfikacji Suwerena w PN,
 4. Stworzenie platformy wymiany i komunikacji wolnej od manipulacji podmiotów Matrixa.
3. Realizacja modelu
 1. Przeprowadziliśmy szereg kampanii uświadamiających.
 2. Zjednoczyliśmy kilkadziesiąt tysięcy ludzi, tworząc pełnoprawną Konstytucję Suwerenów oraz wiece i obwieszczenia Suwerenów.
 3. Przygotowaliśmy Suwerenne odpowiedniki dokumentów Matrixa:
 • Deklaracja Suwerena, jest „wejściem” do społeczności.
 • Deklaracja Narodzin, jest Suwerennym Aktem Urodzenia, którego jedynym autorytetem i beneficjentem jest Suweren.
 • Karta Suwerena, jest identyfikacją Suwerena i jednoznacznym oświadczeniem o braku domniemania zgody.
 • Paszport Suwerena, ma za zadanie spełniać warunki ICAO, które naruszają prawa człowieka — domniemając „wyższy” interes pokrzywdzonego.
 • Certyfikat Rezydencji Podatkowej, czyli Żywy, Wolny, Naturalny Człowiek, żyjący na Ziemi… a nie w państwach-korporacjach. Dokument ten poświadcza, że jesteś „płatnikiem” podatków w innej jurysdykcji. Oczywiście w zgodzie z konstytucją oraz Obwieszczeniem Suwerenów, podatek wynosi ZERO.
 • Dokumenty rejestracyjne pojazdów, prawo jazdy suwerena, certyfikaty własności, działalności komercyjnej…
To wszystko ma za zadanie „wyprowadzić” człowieka z jurysdykcji państw-korporacji do jurysdykcji prawa naturalnego, które jest nadrzędne, jest nad państwami i ich układami.

Jak to ma wyglądać w praktyce?

Wszyscy obywatele mają prawa, obowiązki, nakazy i zakazy… Szczególnie w swoich obozach pracy — państwach, pod które podlegają.
Państwo ich nadzoruje, karze i nakłada restrykcje, gdyż są ich zasobem ludzkim, który musi spłacać długi haniebne, zaciągane ich kosztem przez kolejne sitwy.
Wszyscy Suwereni, są poza państwami. Nie ma domniemania zgody, nie ma dokumentów poświadczających poddaństwo, podległość itd.
 • Przykładowo, ja nie jestem Polakiem mieszkającym w Hiszpanii…
 • Ja jestem Ziemianinem mieszkającym na Ziemi.
 • Moje prawa pochodzą od natury rzeczy faktu istnienia.
 • Urodziłem się równy królom i nie ma nikogo nade mną tak jak i moje potomstwo oraz mój dom.

Rozwiązania i wyzwania.

1. Suwerenność brzmi fajnie, ale co to oznacza?
Deklaracja Suwerena jest tylko zapowiedzeniem, że będę się odchudzać… Ale jeszcze nie wiem jak, kiedy i czy mi się uda. Mimo to jest to ważny krok. Jednak wielu myśli, że to wystarczy.
Suwerenność to jest brak podległości i nieograniczona możliwość samostanowienia o sobie. Wchodzę świadomie i dobrowolnie w kontrakty, z których mogę się wycofać w dowolnym momencie na zasadach jasnych i uczciwych.
2. Wzmocnienie Suwerenności poszczególnego człowieka poprzez Unię z Suwerenami.
Sam, na własną rękę się połamiesz przy pierwszej prawdziwej konfrontacji. Nikt się o ciebie nie upomni!
Z tego powodu proponujemy tworzenie RODów, kooperatyw, spółdzielni, które jednoczą żywych Suwerenów (zero wirtualnych przyjaciół z daleka). Te RODy mają już spory potencjał, ale czy są w stanie sprostać armii bezprawia wysyłanej przez nierządy? Policja, sanepidy, komornicy…wojsko?
I to nas prowadzi ku Unii Rodów, Klanów, Plemion Suwerenów. Dzięki temu mamy sieć społeczności rozsianej po całym świecie, która nie tylko łączy się poprzez naszą platformę Suwerena, RPS, aplikacje RPS itp. w celu wymiany, ale też w celu wzmocnienia bezpieczeństwa wszystkich Suwerenów na całej Ziemi.
3. Ostatnie wyzwanie
Środki do budowy tego modelu. Jest to gigantyczne wyzwanie finansowe. Potrzebujemy wiele ekspertyz, dostępu do technologii, milion godzin programowania i synchronizacja tego wszystkiego w jedność…która jest zdecentralizowana.
Nasi kochani wolontariusze nie mają realnego zobligowania do solidności, w tym, czego się podejmują. Już to boleśnie zrozumieliśmy.
Wielu z nich jest zbieraczami informacji, jest też sporo niszczycieli takich struktur…. Szczególnie członkowie sekt religijnych oraz pracownicy służb.
Podcięto nam akceptowalną nić finansowania i teraz mamy ledwie okruchy. Jedziemy na oparach…ale do końca! Żadna korporacja, Unia Europejska czy filantropi, nie sfinansuje projektu, który odbierze im energię niewolnika. Mało tego, nie możemy przyjąć od nich środków, gdyż to będzie zaczątkiem naszej podległości.
Jeszcze bardziej dołujące jest to, że mały i średni biznes, który jest największym beneficjentem naszej pracy oraz każdy poszczególny Suweren w naszej unii, woli marnować energię na manifestacje, petycje itp… Odebrano nam sporo potrzebnej energii.

Mając dzisiaj tylko, 100- 150 tysięcy Euro, jesteśmy w stanie potrząsnąć tym cyrkiem bardziej niż kilka demonstracji ACTA razem wziętych.
„Oni” mają miliardy otwarte pod ręką na zawołanie. I ciągle mamy szansę z nimi wygrać…przynajmniej naszą wolność, jako społeczność.
Mając do dyspozycji około 800 tysięcy, jesteśmy w stanie trwale zmienić świat na lepszy w ciągu kilkunastu miesięcy… Prawdopodobnie tylko dla członków naszej Republiki Suwerenów (RPS), ale to może być kilka milionów ludzi na całym świecie.
Jestem tylko wizjonerem i badaczem. Nie mam umiejętności marketingowych i jestem wykończony pracą, kopniakami oraz odpowiedzialnością.
Zrobię co w mojej mocy, gdyż NIE MA LEPSZEGO MODELU wyjścia ku prawdziwej Suwerenności.

 

Serdeczności

 

Marcin

4.5/5 (14 głosów)
 • Rafał pisze:

  Witaj Marcinie ciesze sie ze tworzycie takie alternatywy dla tego niewolniczego systemu. Choc nie mam mozliwosci wejsc w to glebiej ze wzgledow finansowych ( paszporty i inne) ciesze sie ze dzialacie i jak przezyje to co nam szykuja mam nadzieje ze bede mogl skozystac na wspolpracy z wolnymi ludzmi. Pozdrawiam i jedyne wsparcie jakie moge przekazac to pozytywna energia ktora we mnie obudzily Twoje filmy. Serdecznosci

 • >

  Pobierz Deklarację Suwerena II RP

  Otrzymasz ją też na swój email

  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

  Pobierz Deklarację Suwerena

  Otrzymasz ją też na swój email

  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

  Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co robimy...

  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności