Nassim Haramein urodził się w Genewie (Szwajcaria) w 1962 roku. Już jako 9 latek rozwijał podstawy do jednolitej teorii materii i energii, którą w końcu nazwał „Holofractographic Universe”. Haramein twierdzi, że jego teoria wyjaśnia pochodzenie spinu, którą określa jako „moment czasoprzestrzeni.” Twierdzi, że jego poprawki do teorii równania pola Einsteina, które zawiera moment obrotowy i efekty Coriolisa w „dynamice plazmy” w interakcji z polaryzacją próżni oraz geometryczną strukturę, tworzy jednolitą teorię pola. Co więcej, on i dr Rauscher opracowali „Prawo skalowania zorganizowanej materii” , która wyjaśnia wszystkie sprawy od subatomowych do galaktycznych i uniwersalnego rozmiaru różnej wielkości czarnych dziur. Jego teoriie pola i fraktali i związane z tym „Prawo Skalowania” są integralną częścią jego koncepcji „Universe Holofractographic”.

„Przekroczyć Horyzont Zdarzeń” jest to seria wykładów składająca się z 4 części. W pierwszej z nich Nassim przedstawia swoje rozumienie fraktalnej przestrzeni, która zawiera jednocześnie skończone granice oraz nieskończoność.

Z naukowych wyliczeń wyłoni się obraz człowieka, który w sensie biologicznym plasuje się na granicy wszechświata w skali mikro i makro. Z budowy wszechświata opartej na Phi wyłania się nieoczekiwanie prawdziwe znaczenie tego, co starożytni Grecy nazywali Anthropos metron, czyli „człowiek-miara”, co my znamy raczej jako „człowiek miarą wszechrzeczy”, któremu to pojęciu Nassim nadaje (między wierszami) właściwy sens…

CAŁY wykład Nassima stanowi ZNAKOMITE wprowadzenie w problematykę świętej geometrii, która zastosowana w różnych dziedzinach nauki stanowić może klucz do zrozumienia tajemnic świata, także tych pozostawionych nam przez starożytnych… Poczucie humoru prelegenta i jasny przekaz to niewątpliwie atuty tych wykładów.

Dodatkowe tematy poruszane w wykładzie to dekodowanie kregów zbożowych, arka przymierza, templariusze, grób Emmanuela, kabała czy drzewo życia.

Niektóre wzory geometryczne, o których mowa w jego teorii, znaleziono w ruinach starożytnych budowli, jak i kręgach zbożowych.

Dodatkowe źródło: http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,35.msg46.html#msg46

Źródło

W przypadku naruszenia praw autorskich lub licencyjnych prosimy o kontakt

  • >

    Send this to a friend