Ci z nas którzy mają pewne pojęcie o fizyce kwantowej i jak ona na nas wpływa wiedzą czym są niskie i wysokie wibracje. I wiedzą, że niskie wibracje działają na nas destruktywnie. Do niskowibracyjnych rzeczy należy przeklinanie. Odkąd pamiętam nie bluzgam z byle powodu ani nie używam jak wiele osób przekleństw jako przecinków w wypowiadanych zdaniach.

Niestety zdarzają się sytuacje, że coś mnie wkurza i wtedy często używam brzydkiego słowa na k, oznaczającego kobietę lekkich obyczajów. To niestety póki co silniejsze ode mnie i nie umiem całkowicie wyeliminować przekleństw. Postanowiłem coś z tym zrobić. I przyszło mi do głowy jak to zmienić, a przynajmniej podjąć próbę. I tu przyszła mi do głowy właśnie tytułowa kurka wodna.
Gdy coś mnie zdenerwuje i zaczynam wypowiadać słowo na k to zamiast kończyć jak zwykle mówię właśnie kurka wodna. A że kurka wodna to powszechnie występujący ptak wodny zwany też kokoszką to wtedy przychodzi mi na myśl ten ptak i złość się chociaż trochę rozładowuje i wibracje aż tak nie spadają.

W związku z tym wszystkim mającym problem z przeklinaniem, a chcących to wyeliminować i mających z tym problem jak ja polecam właśnie w momencie złości mówić kurka wodna zamiast wiadomo jakiego słowa na k.

A skoro już o kurce wodnej czy kokoszce mowa to przy okazji to krótko na jej temat i filmik ją pokazujący.

KURKA WODNA – gatunek średniego ptaka wodnego, zamieszkujący wszystkie kontynenty prócz Australii. Koniec dzioba żółty, a jego nasadowa część wraz z blaszką nad dziobem jaskrawoczerwona. Choć kokoszka nie jest ptakiem rzadkim to rzadko ją widujemy, gdyż większość czasu spędza w gąszczu roślinności wodnej. Czasem wypływa na skraj szuwarów charakterystycznie podrygując zadartym ogonem. Nogi nie mają płetw lecz długie palce przystosowane do chodzenia po roślinności wodnej. Na terenie Polski gatunek ten jest objęty ścisłą ochroną gatunkową.

Odwiedź stronę autora i pamiętaj by wspierać dobre treści!

W przypadku naruszenia praw autorskich lub licencyjnych prosimy o kontakt

  • Witaj. To takze moj sposob 🙂 jednak nie wpadlem by “zobaczyc” choc zdjecie tego ptaka. Moj pomysl orzyszedl z jednego z moich ulubionych filmow czyli….. “Nie lubie poniedzialku” . Bohater uzywa wlasnie tego pieknego sformulowania jakze trafnie :). Ale… Co z innymi slowami ktore targaja naszym zyciem? 🙂 Nie mam sposobu , jednak miedzy innymi dzieki Marcinowi rozwijam sie i rosne (zreszta nie tylko ja bo moja zona i dzieci ) w pozytywne energie , juz wiem ze cala moja rodzinka to “indygo” ta wiedza bardzo mi pomogla. Pozdrowienia i serdecznosci dla wszystkich. 🙂

  • Dodam iz wszyscy mezczyzni to wzrokowcy wiec zobaczenie zdjecia kurki wodnej napewno nam pomoze. Mysle ze i kobietom przeklinajacym moze takze pomoc widok zdjecia lub lepiej na zywo oczywiscie 🙂 tej pieknej kurki wodnej. Zeby wlasnie w “tym” momencie nie skonczyc slowa na k.. a zawolac kirke wodna 🙂

  • >