Kochani, mamy zaszczyt opublikować efekt pracy wspaniałych dusz i umysłów suwerennych istot. Wiele tygodni prac, konsultacji i miłości dla naszych i przyszłych pokoleń w poszanowaniu naszych ojców, dziadków i dziadów. Tą konstytucją pragniemy otworzyć nową kartę dla naszych suwerenów, obywateli polskich oraz suwerennego świata.

Każdy z kim rezonują te artykuły jest mile widziany w domu Suwerenów Rzeczpospolitej.

Zapraszamy!

(tutaj możesz pobrać wersję PDF orginału lub wersję PDF z przednią i tylną okładką)

 

 • Dzięki serdeczne za Wasz trud w budowanie Odrodzonego Państwa Suwerenów 🙂 Idziemy ku Wolności !
  Sława Bracia i Siostry !!!

 • Dzieki za trud wlozony w utworzenie Konstytucji Suwerenów.Dobra robota.
  Choc sama nie angazuje sie w prace madrzejszych ode mnie suwerenow to bede wspierac psychicznie mentalnie i finansowo.
  Serdeczne dzieki.
  Pozdrawiam sedercznie i dzialajcie dalej.

 • Fajnie, że powstała nasza konstytucja. Ale zawiedziony jestem, że nie została uwzględniona moja poprawka, o której pisałem pod projektem konstytucji. Pisałem, że brakuje mi zapisu mówiącego o prawie Suwerena do posiadania broni oraz do obrony siebie, rodziny, rodu i narodu oraz do obrony własności, majątku.

  • Nie została uwzględniona ponieważ nie była potrzebna. To wszystko o czym piszesz wynika z prawa naturalnego oraz z innych zapisów w konstytucji.

   • Można się tego tylko domyślać, ale jak dla mnie nie wynika to jednoznacznie z treści konstytucji ani z definicji prawa naturalnego.

 • fatalna hyba i to już w pierwszy artykule „państwo”
  Jakie państwo? państwa mają panów a nie suwerena w społeczeństwie! w państwie to Pan jest suweren co widać np. w UK – The sovereign is the Queen!
  Res Publica czyli Rzeczpospolita to społeczny twór prawny – STAN – czyli dokładnie jak stany zjednoczone Ameryki północnej- United States of America!

 • Serce się raduje jak czyta się taka konstytucję suwerena.Jestescie kochani.Pozdrawiam wszystkich braci ariow z Chicago.Jak do was dołączyć?CWP.

  • Witam dopiero tu weszłam czy ktoś mi wytłumaczy co mam zrobić czy mam sobie wydrukować dokumenty jako suweren co one mi dają czy mnie chronią 😉😊

 • Wielki wkład pracy włożony przez Ekipę Suwerenów. Wszystkie działania Suwerenów dla Suwerenów które są tworzone są wielkim dobrodziejstwem dla naszych Rodów. Piękne dzięki za wspaniałą wykonaną pracę.

 • To, co wspólnie stworzyliśmy ma ogromną moc, która z czasem okaże się nam w całej swojej potędze w praktycznym zastosowaniu. Dzisiaj jest to Konstytucja Suwerenów Rzeczypospolitej Polskiej, ale z czasem stanie się Konstytucją Niebieskiej Planety Ziemi. Podziękowania i Serdeczności dla wszystkich twórców nowej naszej rzeczywistości (:

 • Kochani piszecie „prawa naturalne” życie na Ziemi to nie była i nie jest bajka ! Prawo naturalne to także prawo zwierząt ! Głodny lew zagryza antylopę to jest prawo naturalne ! A jak sami wiecie judeo – sataniści uważają Nas za zwierzęta ! I oni mogą powiedzieć , że tak mordujemy Was ale to jest prawo naturalne ! Więc skorygowałbym tutaj tekst. Przede wszystkim podlegamy prawom naturalnym prawom boskim żyjemy w nich żyjemy w Układzie Słonecznym na Ziemi i podlegamy prawom powszechnego ciążenia a także nieszczęśliwym wypadkom czy katastrofom ! Są rzeczy wyższe na które nie mamy wpływu ! Jest też z góry ustalony porządek , który był przed rodzajem ludzkim ! Jestem bardzo przychylny Waszej inicjatywie ale uważam ,że zawsze na początku powinno być odwołanie do Boga do Stwórcy Siły wyższej . Wiem, że sataniści powycierali sobie gęby takim odwołaniem przecież zawsze największe swoje zbrodnie robią niby w Imię Boga ! ” Gott mit Uns ” albo „God bless America” etc ! Dlatego są satanistami a siły kosmosu im sprzyjają Wy My im sprzyjamy bo oni stosują lustrzane odbicie swoich poczynań ! Wam ( mnie ) pokazują Eden , Raj a tak naprawdę prowadzą Nas do śmierci a resztę ocalałych do totalnej niewoli ! ( wszystko zawarli w Agenda 21 z Georgia ) Dlatego powinno się zaznaczyć odwołanie do Boga Prawdziwego ! Oraz rozgraniczenie prawa naturalnego ludzi – istot wyższych od prawa naturalnego zwierząt – istot niższych ! Tego mnie w preambule brakuje. Obecnie najważniejszym jest aby większość ludzi zdała sobie beznadzieję ze swojego położenia gdyż oni mają już dopięty Plan Agenda 21 Depopulacja na ostatni tzw. guzik ! Ich plan to utopia i doprowadzi do wymordowania Nas ( ja jestem jednym z Was ) ale i zniszczenia całkowitego ich przez Stwórcę ! Podoba mnie się odwołanie do Matki Ziemi ale przecież już Cesarze Rzymu tytułowali się „Gaius” co oznacza Ziemia i nie uchroniło to ich i ich Imperiów przed podstępnymi semitami !

 • Witam, swietna robota wszyscy!
  Jednakze chcialem zapytac dlaczego deklaracja suwerena jest deklaracja suwerena II Rzeczypospolitej Polskiej, natomiast konstytuacja jest konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej?

 • Na samym końcu konstytucji (są po wieczność gwarantowane) moje pytanie przez kogo są gwarantowane? chyba że czegoś nie doczytałem.

 • >