Bez Klubu Suwerena osiągniemy niewiele!

We współczesnym świecie twoja świadomość bycia wolnym naturalnym człowiekiem, żyjącym na Ziemi może okazać się bardzo problematyczna. Świat jest kontrolowany przez ludzi, którzy przywykli do niewolników i wyrobników wszelkiej maści. Miliardowe fortuny nie powstały dzięki ciężkiej pracy, genialnych wynalazków właścicieli tych fortun, czy ich uczciwości. Są to fortuny, które powstały dzięki podstępom, wymuszeniom, wyniszczaniem konkurencji, korupcji, zmowy cenowej czy jakościowej.

Czasami usłyszysz pojęcie Stare Pieniądze, które oznacza fortuny wielu pokoleń wpływowych i bezlitosnych gangów rodzinnych.

Co ciekawe Stare Pieniądze rodziły się w większości w czasach kolonialnych, rozkwitu niewolnictwa i rewolucji wszelkiej maści. Ci ludzie przede wszystkim kontrolują całkowicie pieniądz, prawo, media i edukację.

W drugiej kolejności kontrolują przemysł militarny, chemiczny, farmaceutyczny, rozrywkę, globalny handel, technologię oraz produkcję żywności.

Co to ma wspólnego z Klubem Suwerena?

Wszystko!

Produkcja, handel, usługi, edukacja, prawdziwa medycyna, wymiana, suwerenny pieniądz, suwerenny bank… tym ma być KLUB SUWERENA, do którego połączymy portfel i nasze krypto.

Mamy zaawansowane prace prawne oraz większość dokumentów niezbędnych do poruszania się w Matrixie jako wolny człowiek. Jeszcze wiele pracy przed nami, które w zasadzie bardzo spowalnia niewielkie wsparcie finansowe od naszej społeczności. Wszystkie dokumenty mogą być gotowe w przeciągu 3- 4 miesięcy o ile uzyskamy na to środki w wysokości około 15-20 tysięcy Euro.

Klub Suwerena to kolejne wyzwanie technologiczne. Mamy szkielet i zaczątek KS, z którego możesz korzystać już teraz. Nie mamy jeszcze rozpoczętych prac nad portfelem i krypto, które wypina nas z zależności, kontroli i szpiegostwa ze strony banksterów i Starych Pieniędzy. Wydaje się, że jesteśmy w stanie samofinansować Klub i Portfel Suwerena o ile mamy otwartą emisję wszystkich dokumentów Suwerena.

  • Deklaracja Narodzin już jest!
  • Karta Suwerena 80%
  • Paszport 70%
  • Certyfikat rezydencji podatkowej 80%
  • Dokumenty rejestracyjne i Akty własności 40%
  • Prawo jazdy 40%

Potrzebujemy 2 drogich maszyn drukarskich, z czego jedna podlega pod “ścisłą kontrolę” i nie jest dostępna dla zwykłych drukarni czy klientów z ulicy.

Po co nam te maszyny?

Po prywatność i kontrolę nad produkcją.

Tego typu infrastruktura musi zostać “zaparkowana” na terenie Szwajcarii i domyślasz się dlaczego.

Klub Suwerena to nie tylko dopełnienie wolności i bezpieczeństwa Suwerena, który jest w Unii z innymi Suwerenami pod jedną flagą — flagą Rzeczpospolitej Suwerenów. Klub Suwerena to jest deska ratunku dla setek tysięcy małych i średnich przedsiębiorców, którzy są dobijani na naszych oczach. Plaga wielkich bankructw jest przed nami. Wszystko pod kontrolą Starych Pieniędzy, gdzie rządy poszczególnych państw – obozów pracy są zwykłym KAPO.

Potrzebujemy wsparcia jak nigdy dotąd i to wsparcie powinno być ze strony małych i średnich firm, które będą mogły swobodnie i bez nadzoru, prywatnie dostarczać tysiącom Suwerenów dobra, usługi oraz pracę.

Oczywiście, że będą ograniczenia.

Handel bronią, narkotykami w tym, syfem z wielkiej farmacji czy pornografią, będzie blokowany, a nawet ścigany. Reszta będzie chroniona na wielu poziomach, tak aby w ciężkich czasach być najlepszym sposobem zaopatrzenia się we wszystko, co będzie potrzebne klientowi i sprzedawcy.

Co otrzyma mały i średni biznes za wsparcie rozwoju naszej drukarni papierów wartościowych oraz klubu suwerena?

Plan B, który szybko stanie się Planem A. Kolejne lockdowny i nowe rozporządzenia, podatki, restrykcje dotyczą biznes zarejestrowany w Matrixie. Zgłaszając działalność, otrzymujesz prawa i obowiązki, nakazy i ograniczenia. Musisz mieć konto biznesowe, które jest ściśle połączone z nierządem. Twoja komunikacja z klientami jest monitorowana na wiele sposobów.

U nas tego nie ma!

Ale jak mam prowadzić “legalną” działalność na terenach państw-korporacji??

Co powiesz na pełnoprawną działalność poza terenem państw-korporacji?

W jurysdykcji prawa naturalnego w Rzeczypospolitej Suwerenów, jako Suweren możesz swobodnie korzystać ze swoich praw. Twój biznes to twoja sprawa, twoje pieniądze to twoja sprawa. Jest to potwierdzone w naszej Konstytucji oraz Obwieszczeniach Suwerena.

Jeżeli potrzebujesz prowadzić biznes z podmiotami w Matrixie, możesz zarejestrować swoją działalność w naszej administracji, gdzie tylko ty jesteś autorytetem wydającym wszystkie potrzebne ci “numery” i potwierdzenia prowadzenia działalności komercyjnej. Mało tego! Przeczytaj 5 Obwieszczenie Suwerena, które potwierdza twoją sytuację podatkową.

“Uroczyście informujemy, że na 5 Wiecu Suwerena jednogłośnie postanowiono, że jedyny dopuszczalny podatek obowiązujący Suwerena równa się ZERO”.

I znowu, formalnie otrzymasz potwierdzenie o rezydencji podatkowej w Rzeczpospolitej Suwerenów, gdzie masz podstawę prawna Certyfikatu oraz informacje o podstawie prawnej do podatku.

Brzmi to jak bajka, prawda?

Pomyśl przez chwilę czy to jest możliwe.

Pewnie zadajesz sobie pytanie, za co będzie funkcjonować nasza administracja, system, klub itp.?

Proponujemy składkę członkowską dla wszystkich członków naszej społeczności w wysokości nie mniejszej niż 5 Euro dla każdego członka lub nie mniej niż 50 Euro za jeden rok płatny z góry.

Pojawi się propozycja składki członkowskiej w wysokości około 10 Euro dla każdego Suwerena, który będzie chciał być chroniony przez kancelarię prawną (bezpłatne doradztwo, pomoc z dokumentami, interwencje oraz reprezentacja)

Dla wszystkich podmiotów komercyjnych zaproponujemy składkę członkowską w wysokości 15 Euro miesięcznie.

Zero podatków, zero opłat manipulacyjnych, zero lichwy i zero naruszenia prywatności. Im masz większą sprzedaż, tym lepiej dla wszystkich i to zawsze będzie twoja sprawa.

Jeżeli będzie potrzeba, pojawi się możliwość reklamy, pozycjonowania twojej oferty czy przygotowania specjalnej przestrzeni dla twojego biznesu i tutaj też pojawi się możliwość dla nas, aby finansować ambitne projekty, aplikacje, systemy operacyjne dla Suwerennego środowiska.

Proste liczby.

Wyobraź sobie społeczność Suwerenów 2021 licząca 100 tysięcy członków.

50 tysięcy członków, wpłaca 5 Euro miesięcznie = 250,000 Euro miesięcznie.

Drugie 50 tysięcy członków wpłaca po 10 Euro miesięcznie = 500,000 Euro miesięcznie (zakładamy, że to 5 Euro ekstra, przeznaczone jest dla kancelarii prawniczych), więc skupmy się na środkach dla administracji i rozwoju platformy Suwerenów, czyli 250,000 Euro.

Załóżmy, że będzie 1 tysiąc podmiotów komercyjnych, które wpłacają składkę w wysokości 15 Euro miesięcznie.

Co daje nam 15 tysięcy Euro co miesiąc.

Sumarycznie możemy się spodziewać około 515 tysięcy Euro miesięcznie, czyli lekko ponad 6 milionów Euro rocznie na utrzymanie administracji, rozbudowę programów IT oraz technologicznych i wiele inicjatyw społecznych.

W tym momencie dzięki waszemu wsparciu, mamy około 1-1,2 tysiąca Euro miesięcznie, przy czym 1 z naszych Suwerenów wspiera nas w wysokości 50-600 Euro, co miesiąc.

Co to oznacza?

Prąd, serwery, domeny, wtyczki, theme, tusz, papier i na waciki tylko w wyprzedaży.

Dzięki tobie możemy stać się poważną i skuteczną siłą, z którą trzeba się liczyć.

Tylko ty możesz dać nam energię i przyspieszyć nasze prace.

Nie możemy pobierać składek, czy wpłat na coś, co jeszcze nie jest gotowe.

Tylko hojne dotacje i wsparcie może nas uratować.

Możemy zdążyć, zanim będzie z późno!

Jak to?

Orwellistan jest budowany przy pomocy trylionów i armii sprzedajnych urzędasów i najemników.

Kolejna fala C19 ma podciąć gardła biznesom, zadłużyć ostatecznie wszystkich i w czasie, kiedy będziesz walczyć o ostatni oddech, internet stanie się totalnie kontrolowanym środowiskiem. Musimy mieć swoją przestrzeń. Musimy ją mieć szybko.

Serdeczności

Marcin Vam

 

  • Tylko razem coś możemy zmienić…droga pod prąd do źródła nie jest łatwa jest wiele przeszkód ale prawda jest Jedna🤗💞♾🚪🌳🧙‍♂️🌲

  • >