Jesteśmy gotowi na kolejny duży krok, a ty?

Ostatnie miesiące spowodowały duże przyspieszenie w naszych projektach i pracach.

Czujemy wiatr w uszach i mrowienie w ciele, ale to co się dzieje w sercu jest czymś wspaniałym.

Z pełną świadomością, możemy powiedzieć, że jesteśmy odrodzeniem pięknego świata pięknych ludzi.

Na myśl o kolejnym dniu pojawia się ekscytacja i uśmiech, a tak wiele przed nami dobra i sukcesów.

Jesteś mile widziany aby dzielić ten czas z nami.

Ariowie

jesteśmy zmianą na lepsze

  • Nareszcie jakaś propozycja zmiany logo. Czcionka troszke lepsza, ale czy duże litery pasują do prawa naturalnego, którym się posługujemy? Czy lepiej byłoby nawiązać do znaków runicznych Naszych przodków ? Czy jako Suwereni IIRP – Ariowie uważamy barwy narodowe za coś co Nas łączy i powinno się znaleźć na logotypie ?

    • Pierwsze logo jest całkiem fajne i przyjęte przez kilka tysięcy członków naszej społeczności. Jednakże przygotowujemy opracowania na wiele nośnikow i szukamy kompromisu oraz profesjonalnej identyfikacji w pełnym spektrum. Udało się! Nazwy powinny być przedstawiane jako drukowane litery. Godność dotyczy żywych ludzi a nazwy gór, miast, obietków, firm, społecznosci są ich identyfikacją, dziełem, projektem. Nasz przyjaciel specjalizujący się w znakach runicznych odradza wprowadzanie runów do szerokiego obiegu. Podobnie jak nazwy i opisy w języku Chińskim są zawsze tłumaczone na alfabet łacinski i pewnie domyślasz się dlaczego. Nasz alfabet jest w procesie odbudowy i kompromisu z technologią oraz programowaniem człowieka współczesnego. Barwy Ariów są barwami Ariów i dotyczą społecznosci. Jest tam zakodowane sporo magi oraz wysokiej energii. Natomiast Suwereni IIRP oraz AR1A przejdą ewolucję wraz ze społecznoscią, która podejmuje honor odrodzenia.

      • Jak dla mnie pierwsze logo też jest “całkiem” fajne lecz jeśli pracujemy już nad czymś wspólnym w szerokim spektrum promocji wprowadziłbym nowy znak. Symbol “Sadhany” jest łatwym celem do wrogiej argumentacji co w procesie odrodzenia może zaszkodzić. Nadchodząca era Wodnika zaś pomaga nam w znacznym stopniu w realizacji projektu i zmartwień na poziomie energii kosmosu brak. Wyzwaniem jest zjednoczenie wszystkich Polahów. Doskonale wiemy, że tym co nas łączy są barwy narodowe i język a tu nowocześnie przedstawione runy staną się prawdziwą siłą. Mamy za sobą wspaniałą kilkutysięczną historię, którą trzeba tylko ożywić. Dzięki Marcin za komentarz i cenne uwagi 🙂 – liczę na pracę coraz to szerszego zespołu nad odrodzeniem, czekamy na to 🙂

  • >