Drodzy Ariowie,

RODy są podstawą nowego, wolnego systemu. Wasze zjednoczenie oraz dobrobyt jest naszą siłą oraz szansą na odrodzenie państwa Suwerenów.

Wielu z Was pytało nas jak to robić na forum, więc poniżej przesyłamy krótki poradnik.

(Tutaj znajdziesz wersję PDF, do pobrania)

Jak założyć swój RÓD?

Wszystko zaczyna się na naszym forum, w zakładce „Znajdź swój RÓD”.
Wejdź do swojego kraju, wybierz województwo (jeśli to Polska) i sprawdź, czy ktoś już stworzył RÓD, który zawiera w nazwie Twoje miasto, dzielnicę… np. „RÓD Warszawa Śródmieście”.

Jeśli taki temat już jest, polecamy dołączyć się do dyskusji i organizować sobie fizyczne spotkania. RODy to przede wszystkim możliwość fizycznego kontaktu, gdyż wirtualne przyjaźnie mogą okazać się zabawą z trollem i wtyczką.

Jeśli jeszcze nie ma RODu w twojej okolicy, załóż go (nowy temat na forum) i zaproś zaufanych znajomych oraz przyjmij zainteresowanych. Pamiętaj że internet jest tylko łącznikiem i przekazywaniem informacji. Fizyczne spotkania są kluczem naszej społeczności.

W tytule tematu umieść miejscowość i najlepiej dzielnicę, jeśli jest to duże miasto, jak np. Gdańsk.

Przedstaw się, napisz czym się zajmujesz i zaproś do dyskusji. Nie zrażaj się jak przez jakiś czas będzie cisza, albo mało interesująco. Początki zawsze takie są, a cierpliwość się opłaca.

Z czasem do Twojego tematu (RODu) dołączy więcej osób i będziecie mogli regularnie spotykać się w fizycznym świecie, organizować ogniska, wyjazdy, wiece, pikniki, festyny, kooperatywy, spółdzielnie, kluby, warsztaty, pomoc prawną oraz przede wszystkim społeczność, na której możesz polegać.

Jeżeli jesteś tutaj na przestrzeni Ariów, to oznacza, że wiele nas łączy i niewiele dzieli. Jesteśmy zmianą.

Pomysły na działanie w RODach

Organizujcie spotkania, na których będziecie wymieniać się wiedzą o świecie, prawie, medycynie, technologiach…

Docelowo, stworzymy wiele organizacji, których celem jest ochrona Waszych i naszych interesów, wzrost dobrobytu, bezpieczeństwa.

Połączenie RODów na przestrzeni NaRODowej jest kluczem do odrodzenia państwa Suwerenów – o tym w innym opracowaniu.

Przypominamy:

Nawiązujcie między sobą kontakty fizyczne, rodzinne, które szybko pozwolą Wam np. kupować żywność, produkty i usługi bezpośrednio od producentów (rolnicy, farmerzy, rzemieślnicy), wszystko bez pośredników, którzy często zabierają do 80% ceny, wprowadzają śmieci lub toksyczne produkty oraz zbierają informacje o Was.

RODy to gniazda, gRODy, RODziny, odRODzonych, NaRODów.

WAŻNE:

Brak możliwości spotkania z członkiem RODu, jest jego wykluczeniem.

Jeżeli ktoś jest dziwny, agresywny, patologiczny – wykluczamy.

Bierność to mierność. Musimy działać wszyscy, a obserwatorów zapraszamy przed telewizory – wykluczamy biernych członków.

Każdy ma coś do zaproponowania. Jeżeli to czytasz, to juz jest dowodem, że możesz coś robić, np. dostarczać jakościowe i potrzebne informacje dla innych.

Spotkania na żywo wzmacniają więź oraz bezpieczeństwo. Obserwując inne RODy możesz znaleźć inspiracje lub uzupełnić ich wiedzę. Jestesmy RODziną z jednego NaRODu.

Tyle na wstępie 🙂

Życzymy udanych spotkań na forum i w rzeczywistości!

Ariowie

  • Jak rozwiązać problem na emigracji, teraz żyje w Irlandii ale za jakiś czas (rok, dwa) chce wrócić do Polski. Założyć ród tutaj, czy w Polsce? (jeszcze niewiem w które okolice wrócę)

  • Chętnie poznam Ariów ,jeśli tacy są w Wiedniu. Tu na razie mieszkam, pracuję i wychowuję dzieci. Proszę o kontakt jeśli to możliwe.

  • >