Przejdź do treści

Oświadczenie Rodowej Społeczności Suwerenów Ariowie (30.08.23)

Dotyczące postawy, niejakiego Bolemira, znanego także jako Bolemir of Gaia.

Jego działania jednoznacznie określamy jako szkodliwe, zawierające wyraźne elementy trollingu. W ostatnich miesiącach jego aktywność stała się szczególnie uciążliwa dla naszej społeczności. Mimo podejmowanych intensywnych wysiłków w celu zrozumienia jego postawy, wielu członków naszej społeczności sygnalizowało problemy i stopniowo unikało interakcji z nim oraz jego niezrozumiałymi treściami.

Ostatnimi dniami Bolemir zszokował społeczność udostępniając taniego klona projektu Rzeczpospolita Suwerenów autorstwa Marcina Vam, który publicznie poprosił o usunięcie fałszywki i wyjaśnienie sytuacji.
Bolemir opublikował stronę podszywającą się pod projekt Marcina https://republicofsovereigns.com/, umieszczony pod adresem https://republicofsovereigns.org, pozorującej oficjalną stronę projektu. Ta podróbka może wprowadzić internautów w błąd, którzy poszukują informacji i kontaktu ze społecznością Rzeczpospolitej Suwerenów w języku angielskim i polskim. Warto podkreślić, że projekt „Rzeczpospolita Suwerenów” jest wyłącznie zarządzany przez firmę RPS International, uprawnioną i zobowiązaną do reprezentowania interesów społeczności Rzeczpospolitej Suwerenów.

Projekt „Rzeczpospolita Suwerenów” to autorska inicjatywa Marcina, dedykowana społeczności suwerenów Ziemi. Projekt ten jest tłumaczony na wiele popularnych języków i posiada charakterystyczne elementy, które Bolemir nadużywa, rażąco naruszając zasady przyzwoitości, etyki oraz prawa.

W reakcji na naruszenia oraz toksyczną postawę Bolemira, jednoznacznie stwierdzamy, że nie stanowi on wartościowego członka naszej społeczności (Ariowie), ani społeczności Rzeczpospolitej Suwerenów. Zdecydowaliśmy się na jego trwałe usunięcie z obu społeczności. Dodatkowo wszczęliśmy śledztwo oraz podjęliśmy działania prawne w celu oszacowania skali szkód i naruszeń własności intelektualnej oryginalnego autora projektu.

W związku z powyższym prosimy wszystkich administratorów o zachowanie dokumentacji związanej z działalnością pana Bolemira, a następnie o jego usunięcie oraz zbanowanie w naszej społeczności.

W interakcjach z banitą uprzejmie prosimy o rozwagę i ostrożność.

4.6/5 (45 głosów)
>

Pobierz Deklarację Suwerena II RP

Otrzymasz ją też na swój email


Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

Pobierz Deklarację Suwerena

Otrzymasz ją też na swój email


Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co robimy...


Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności