Nie mniejszą sensacją, niż dowody na płaską Ziemię, choć „głównie” na skalę Polski, są rewelacyjne i ukrywane przed nami badania archeologii satelitarnej.

Na zdjęciać satelitarnych odkryto zarysy kilku ogromnych starożytnych metropolii na terenie dzisiejszej Polski – świadczą one o istnieniu starożytnego Imperium Lechitów. Tajne badania naziemne falami podczerwonymi, radiowymi i infradźwiękami „wstrzeliwanymi” w ziemię, a także magnetometrami, pozwoliły ustalić zarysy i rozmach tych metropolii. Okazało się przy tym, że większość budowli tych metropolii nie została nawet zburzona. Je po prostu zasypano kilkumetrową warstwą ziemi ok. roku 966 naszej ery. Naturalnie chodziło o to, by sprawić wrażenie, że to kościół sprowadził do państwa Mieszka I postęp i cywilizację. Grupa badaczy (Bieszk, Szydłowski, Białczyński, Nosal i inni) dokonali rekonstrukcji tych metropolii. Tak mniej więcej wyglądała stolica Imperium założona przez Lecha Lechitę Pierwszego Wielkiego w okolicy dzisiejszego Gniezna:
A tak milionowa metropolia Kraków w czasach królowej Wandy, co Niemca nie chciała, władczyni Wandali:
Ta rekonstrukcja przedstawia starożytny lechicki port wojenny w okolicach Świnoujścia na wyspie Wolin:
A tu widzimy rekonstrukcję starożytnych Poznania i Gdańska:
 
Zrekonstruowano także mury obronne lechickich metropolii – tu jeden z nich:
To dzięki takim fortyfikacjom Imperium Lechickie powstrzymało hordy Aleksandra Macedońskiego, a później Juliusza Cezara:
Zaznaczyć należy, że to dopiero początek zakrojonych na szeroką skalę badań i rekonstrukcji Wielkiej Lechii. Gdy prace te zostaną ukończone i ogłoszone – wprawią w osłupienie cały świat.
opolczyk
(fr.)

Odwiedź stronę autora i pamiętaj by wspierać dobre treści!

W przypadku naruszenia praw autorskich lub licencyjnych prosimy o kontakt

 • “Nie mniejszą sensacją”- rowniez jest to, ze Twoje intencje opolczyk sa bardzo czytelne i nie robia wiekszego wrazenia; a Slawianie przed Rzymem obronili sie nie dzieki murom tylko lasom, doskonalej organizacji i wyszkoleniu

 • Sławianie (m.in.) używali system demokracji bezpośredniej w organizacji armii, czego dowódcy Rzymscy nie rozumieli i nie byli przygotowani do radzenia sobie z takimi grupami. To była jedna z ich przewag.

 • ,,Na zdjęciać satelitarnych odkryto zarysy kilku ogromnych starożytnych metropolii na terenie dzisiejszej Polski – świadczą one o istnieniu starożytnego Imperium Lechitów.” – W takim razie, dlaczego w artykule nie umieszczono żadnych dowodów w postaci zdjęć satelitarnych?
  Wystarczy wyszukać obrazem w Google wszystkie zdjęcia w tym artykule, a dowiemy się, że żadne z nich nie przedstawia dawnych słowiańskich budowli, zakopanych pod ziemią.
  Dawna stolica Wielkiej Lechii w okolicach Gniezna, to tak naprawdę starożytna Aleksandria, na terenie dzisiejszego Egiptu.
  Lechicka milionowa metropolia Kraków, to starożytny Babilon, stolica Babilonii na terenie dzisiejszego Iraku.
  Starożytny port wojenny na wyspie Wolin, jest faktycznie starożytnym portem wojennym, ale w Kartaginie, w Tunezji.
  Rekonstrukcja lechickiego Poznania i Gdańska, to rekonstrukcja okręgu sakralnego w mieście Ur z czasów starożytnych Sumerów w dzisiejszym Iraku.
  Dwa ostatnie zdjęcia przedstawiają mury w Troi.

 • >