Nie mniejszą sensacją, niż dowody na płaską Ziemię, choć „głównie” na skalę Polski, są rewelacyjne i ukrywane przed nami badania archeologii satelitarnej.

Na zdjęciać satelitarnych odkryto zarysy kilku ogromnych starożytnych metropolii na terenie dzisiejszej Polski – świadczą one o istnieniu starożytnego Imperium Lechitów. Tajne badania naziemne falami podczerwonymi, radiowymi i infradźwiękami „wstrzeliwanymi” w ziemię, a także magnetometrami, pozwoliły ustalić zarysy i rozmach tych metropolii. Okazało się przy tym, że większość budowli tych metropolii nie została nawet zburzona. Je po prostu zasypano kilkumetrową warstwą ziemi ok. roku 966 naszej ery. Naturalnie chodziło o to, by sprawić wrażenie, że to kościół sprowadził do państwa Mieszka I postęp i cywilizację. Grupa badaczy (Bieszk, Szydłowski, Białczyński, Nosal i inni) dokonali rekonstrukcji tych metropolii. Tak mniej więcej wyglądała stolica Imperium założona przez Lecha Lechitę Pierwszego Wielkiego w okolicy dzisiejszego Gniezna:
A tak milionowa metropolia Kraków w czasach królowej Wandy, co Niemca nie chciała, władczyni Wandali:
Ta rekonstrukcja przedstawia starożytny lechicki port wojenny w okolicach Świnoujścia na wyspie Wolin:
A tu widzimy rekonstrukcję starożytnych Poznania i Gdańska:
 
Zrekonstruowano także mury obronne lechickich metropolii – tu jeden z nich:
To dzięki takim fortyfikacjom Imperium Lechickie powstrzymało hordy Aleksandra Macedońskiego, a później Juliusza Cezara:
Zaznaczyć należy, że to dopiero początek zakrojonych na szeroką skalę badań i rekonstrukcji Wielkiej Lechii. Gdy prace te zostaną ukończone i ogłoszone – wprawią w osłupienie cały świat.
opolczyk
(fr.)

Źródło

W przypadku naruszenia praw autorskich lub licencyjnych prosimy o kontakt

  • „Nie mniejszą sensacją”- rowniez jest to, ze Twoje intencje opolczyk sa bardzo czytelne i nie robia wiekszego wrazenia; a Slawianie przed Rzymem obronili sie nie dzieki murom tylko lasom, doskonalej organizacji i wyszkoleniu

  • Sławianie (m.in.) używali system demokracji bezpośredniej w organizacji armii, czego dowódcy Rzymscy nie rozumieli i nie byli przygotowani do radzenia sobie z takimi grupami. To była jedna z ich przewag.

  • >

    Send this to a friend