Przejdź do treści

Wiedza Aryów


Według Wed (wiedzy) Bóg Jedyny to Bóg prawdziwy, czyli Absolut/Kosmos i jego życiodajna energia. Tak pojmowała Boga cywilizacja naszych Ariosłowiańskich przodków, jako Bóg najwyższy (ojciec) stanowiący Absolut, którego żywym przejawem na na matce ziemi (Mokoszy(WP: Matka Ziemia-Siemia) jest natura oraz żywe organizmy. Przejawem boskości na ziemi byli nie tylko ludzie, ale i zwierzęta i roślinność, którą również czczono w postaci np. świętych gajów. Wyobrażenia i światopogląd Aryów utożsamiają boga z naturą i wszechświatem, traktując wszystkie istoty jako manifestację jego sił twórczych.

My i wszystko wokół nas jest energią, energią kosmiczną, siłą życiową żywych organizmów, tak zbudowany jest wszechświat. Symbolem Boga Prawdziwego i Najwyższego był czteroramienny łamany krzyż swastyka, (swarga, sawsta, swarożyca) – prasłowiański symbol życia, płodności i magicznej siły witalnej, która dawała życie, czczony również jako jeden słup o czterech twarzach, Światowid . To znak Boga Prawdziwego, Najwyższego, wiecznej siły napędowej wszystkiego co żyje, ponieważ ludy Ario-słowiańskie były czcicielami Życia i życiodajnej energii która daje życie, np: energii pochodzącej ze słońca, kosmosu.

Podobne zjawiska i energie dające życie w kosmosie, tak podobne siłę dają życie również człowiekowi, bo człowiek to mikrokosmos i energia, siła napędowa, obiektywna ukryta w nas samych, dająca nam życie i zdrowie a człowiek to łącznik między niebem a ziemią. Graficznym przedstawieniem tej siły, Boga, (energii) tkwiącej w nas samych jest właśnie Wirujący łamany krzyż, który jest niczym innym jak symboliką działania „Boga” czyli duchowych (psychicznych) naturalnych sił, energii tkwiących w nas samych, którą można wykorzystać w rozmaity sposób, ale to zależy niestety od rozumności a najbardziej od etyki i szlachetności danego osobnika, bo można ja wykorzystać zarówno do niszczenia jak i tworzenia.

To jest podstawowa wiedza, (wierzenia) oparte na wiedzy która była przekazywana od najdawniejszych czasów przez naszych Ariosłowiańskich przodków. Wierzenia (wiedza) te były naszymi przyrodzonymi słowiańskimi podobnie jak nasza słowiańska kultura towarzyszyły naszym słowiańskim przodków od najdawniejszych czasów, opierały się na ich zmysłowych po za zmysłowych obserwacjach otaczającego ich świata od początku istnienia tych ludów czyli nawet 10 tysięcy lat (a nawet więcej) co potwierdza obecna nauka a konkretnie genetyka.

Niestety, wiedza o Bogu którą przedstawiają abrahamowe religie swoim barankom boziowym za pieniądze nijak ma się do Jego rzeczywistej Natury. Judeochrześcjańki dogmat religijny i to w jednej słusznej i objawionej interpretacji, tak naprawdę niczego nie wyjaśnia człowiekowi rozumnemu i każe mu wierzyć w judeochrześcjańskie cuda 🙂 podparte psychozą urojeniową antycznych żydów czy katolickim religijnym dogmatem którego nie można podważać. Z wiedzą o naturze tych zjawisk znanych naszym słowiańskim przodkom, czy logicznym myśleniem nie ma nic wspólnego. To raczej hipnoza i recytowanie wyuczonych formułek czy kolejny stopień degradacji umysłu zatrutego wiusem prymitywnych semickich religii.

Natomiast starożytne wierzenia Słowian to wiedza, filozofia, energetyka, psychologia i wszystko inne co daje istocie rozumnej bardziej szczęśliwe i postępowe życie. Czyli wykorzystanie psychicznych sił i energii drzemiących w człowieku dla długiego, zdrowego i szczęśliwego życia a gdy nauczymy się wykorzystywać te energie i siły życiowe żywych organizmów, może być ona użyta jako źródło zasilania. I to własnie ten znak 卐 czteroramienny łamany krzyż, prasłowiański symbol życia, płodności i magicznej siły witalnej był znakiem Boga, wiecznej siły napędowej wszechświata jak i człowieka.

Drugim ważnym słowiańskim symbolem był ołtarz Światowida o czterech obliczach, boga Słowian zachodnich, który był przejawem boskości w człowieku i ukazywał trzy duchowe, psychiczne osobowości człowieka (3 dusze, 3 postacie duchowe), zamknięte w czwartym fizycznym materialnym ciele. I to właśnie owe trzy osobowości (niematerialne) czy jak to nazywali trzy dusze człowieka z których każda odpowiedzialna jest za inne zjawiska zachodzące w ludzkim ciele można wykorzystać do wytwarzania owych magicznych, życiodajnych energii i sił psychicznych drzemiących w człowieku dla bardziej postępowego życia, budowania, albo odwrotnie do niszczenia. Owe trzy dusze czy trzy postacie niematerialne zamknięte w czwartym materialnym ciele obecna nauka nazywa: podświadomością, świadomością i nadświadomością.

Wierzenia naszych przodków to wiedza na temat Boga/Absolutu/Kosmosu/ Szatana/Człowieka podana w prymitywny sposób, ponieważ czasy były odległe, ale przełożona na język obecnej wiedzy daje więcej odpowiedzi na nurtujące ludzkość pytania niż dogmat judeochrześcjańskich religii, który nie odpowie na żadne z tych zagadnień.

Oceń jako pierwszy!

Odwiedź stronę autora i pamiętaj by wspierać dobre treści!

W przypadku naruszenia praw autorskich lub licencyjnych prosimy o kontakt

 • Andrzej z Kisielic pisze:

  Fantastyczny artukul, moc jest w nas 🙂 <3

 • >

  Pobierz Deklarację Suwerena II RP

  Otrzymasz ją też na swój email

  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

  Pobierz Deklarację Suwerena

  Otrzymasz ją też na swój email

  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

  Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co robimy...

  Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności