Marcin Megger – Filozofia Motocyklizmu

Doświadczanie przez podróżowanie – jest to mój sposób na poznawanie świata i poznawanie samego siebie. Dotykanie rzeczywistości wszystkimi zmysłami, i jednocześnie zatrzymanie się w czasie. Wyrwanie się spod węzłów pędu nie wiadomo dokąd, nie wiadomo po co, nie wiadomo za czym.

Gdy ruszam w drogę, staję się aktywniejszą częścią świata i obserwatorem jednocześnie. Sprawdzam, czy to, co nam mówią świecie, o ludziach żyjących w innych miejscach jest prawdą. Sprawdzam stereotypy, które mają na celu poróżniać nas, zamiast zbliżać do siebie. Prowokuję do konfrontacji, w wyniku których, stereotypy najczęściej rozpadają się na maleńkie cząstki i znikają bezpowrotnie z mojej rzeczywistości.

„Filozofia Motocyklizmu” – jest relacją z mojej pierwszej wyprawy do Rosji. Na Syberię, nad Bajkał i Mongolii. Jest to nie tylko opis z tygodni spędzonych w siodle motocykla.
„Filozofia Motocyklizmu” to przede wszystkim spotkania z ludźmi, piękną, dziką przyrodą oraz doświadczanie niewiarygodnych zjawisk, między które wplecione są zabawne sytuacje jakie miały miejsce podczas podróży.

filozofia motocyklizmu megger man

To również poznanie mocy Miłości, i mocy Ducha Bajkału. Bajkału, nie jako jeziora. Lecz Bajkału, jako żywej istoty, która czuje i oddziałuje na innych.

Buriaci, lud mieszkający nad Bajkałem, powiadają: „Nad Bajkał nie jedziesz bo, ty tak chcesz. Nad Bajkał jedzie się, bo Bajkał tego chce. Nad Bajkał jedzie się, bo taka jest Wola Bajkału”

kontakt: [email protected]

cena książki: 37zł

Na życzenie, możliwe jest zamówienie książki z dedykacją od autora.

 

Sprawdź tutaj  kto jeszcze angażuje się w rozwój naszej społeczności.

 

>