Zapraszamy na stronę kreatora  ||  Tu znajdziesz kod – wsparcie dla Ariów – “Ariowie50”

Grzegorz jest absolwentem National Louis University WSB-NLU w Nowym Sączu. Zajmuje się astrologią wedyjską i astrologią medyczną. Holistycznie łączy różne wpływy na funkcjonowanie człowieka. Specjalizuje się w odnajdywaniu przyczyn chorób na podstawie astrologii medycznej. Pomaga dobrać kompatybilnych partnerów w życiu i w biznesie. Astrolog, dietetyk, kucharz, muzyk, podróżnik, dziennikarz.

Godzinami rozmawia przez telefon udzielając konsultacji astrologicznej kolejnym zgłaszającym się po pomoc osobom. Cały czas poszukuje wiedzy i konfrontuje tę nową z tą już poznaną i przepracowaną. Dołączając kolejne elementy układanki stara się uzyskać spójny obraz w dziedzinie, w której się porusza. Często roztargniony, strzela precyzyjnie jak z karabinu cechami osobowości, elementami drogi życiowej czy obszaru pracy, którą wybrała dusza.

Grzegorz, znany także jako Akari Aryaca, wspiera naszą społeczność poprzez indywidualne analizy astrologiczne według Wed. Możesz skontaktować się z nim tutaj [email protected] Jeżeli chcesz posłuchać jego kompozycji, poczytać ciekawe artykuły lub obejrzeć wywiady z jego udziałem zajrzyj tutaj.

Poniżej jedna z jego kompozycji z magicznym clipem.

>