dziad wszechwid - chwala wielkiej Tartarii

DAE avatar
chrzszczy
Posty: 8
Rejestracja: 13 kwietnia 2019, 20:27

14 lipca 2019, 22:02

troche zareklamuje jego filmy, bo warte obejrzenia. Dziad tlumaczy filmiki powstajace w Rosji - mnostwo Rosjan zaczelo zauwazac pewne nieprawidlowosci, przestali sie bac smiesznosci i zaczeli glosno o tym mowic.
wiekszosc poruszanych tematow ma naprawde mocne poszlaki - trzeba obejrzec kilka, i zaczyna sie to skladac w logiczna calosc.
zdarzaja sie tez, jak dla mnie, na sile naciagane teorie, ale wiekszosc ma pewien sens.

polecam samemu ocenic.

link do jego kanalu
https://www.youtube.com/results?search_ ... +wszechwid
DAE avatar
Tyler Durden
Posty: 23
Rejestracja: 25 lipca 2019, 21:32

26 lipca 2019, 11:20

Dzięki bardzo ciekawe :D
Awatar użytkownika
kulsson
Posty: 262
Rejestracja: 28 marca 2019, 22:16

03 sierpnia 2019, 03:49

Wiedza może warta uwagi, ale osoba prezentująca... niezbyt przyjazna. Nie wiem czy warto kogoś takiego promować.
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
Tomasz21
Posty: 294
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

03 sierpnia 2019, 11:38

Witam; Tak sobie tylko myślę. Nie jest ważne kto to mówi. Ale powinno być ważne co mówi. A jeśli dobrze mówi? Prawdziwie? Dlaczego by go nie posłuchać? Od taka retoryka, zmęczonego człowieka naszą polską historią.
Nigdy nie możemy wyciągnąć budujących nas wniosków, zawsze mamy pod górkę. Tak się dzieje od tysiąca lat, niezmiennie. Z małymi przerwami na wojny, i okupację. W zależności od okupanta jest lepiej albo gorzej. To znaczy, jak mocno nas trzyma za „ryj”. Przepraszam za użyte słowa, ale mnie krew zalewa jak widzę co się dzieje. Jak mocno zdurniało nasze społeczeństwo. Jak mocno jest ono niszczone. Jak się nad nim pastwią. A my jak te stado baranów podążamy do rzeźni, w takt skocznej muzyki. Zaczarowany flet. Tylko tam chodziło o szczury. Nie mogę dalej pisać. Pozdrawiam.
:ugeek:
Awatar użytkownika
kulsson
Posty: 262
Rejestracja: 28 marca 2019, 22:16

07 sierpnia 2019, 03:53

Tomasz nie tylko ty jesteś zdenerwowany, masz prawo do złości, ale koniec końców sam siebie niszczysz denerwując się. A co do autora niby tak, ale tak samo można powiedziec gdyby jakiś sbek mówił jak mamy żyć a później by się okazało, że ten gość X ma na nas wszystkich papiery. Jeśli wiedza służy to warto brać, ale nie utożsamiać się z danymi osobami, a komentarze pod filmami twórców w tym autora dziada mówią same za siebie. Więc taka globalna świadomość się tworzy. Warto już moim zdaniem nie "wielbić twórcę" a doceniać wiedzę. Wolę gdyby któryś z nas ariów głosił taką wiedzę żeby nie musiesz filtorwać wiedzy ;)
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
Tomasz21
Posty: 294
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

07 sierpnia 2019, 07:24

Witam;
*Cytuję; ale koniec końców sam siebie niszczysz denerwując się.
Denerwuję, się bo jestem bezradny; nad głupotą która nas otacza, to jest powodem zdenerwowania. Jaka kol-wiek próba pokazania idiotyzmów, ( takie łagodne określenie ), i moja bezradność idąca w tym kierunku. Jak to mówią; głową muru, ( głupoty ) nie przebijesz.
*Cytuję; a później by się okazało, że ten gość X ma na nas wszystkich papiery
Żeby móc zebrać na nas papiery? To trzeba robić totalne głupoty; i nimi się afiszować. Opowiadać na forach nie stworzone rzeczy, nie zdając sobie sprawy z zagrożenia tam czyhającego. Przecież, prywatności, od dawna nie ma, nie było, i nie będzie. Czy będą- Ariowie, czy ich nie będzie. Czy to się komu podoba, czy też nie. Była dyskusja o Acta-2. Zobaczcie co się dzieje? Strony znikają, Ciekawe blogi są blokowane, mało tego musisz sam świadomie włączyć, podsłuch i podgląd. Taka perfidia. Ubecy, Esbecy, i tym podobne twory są i będą; najwyższy czas jest się nauczyć z nimi współistnieć. To znaczy, nauczyć się odróżniać, omijać ich, nie dawać
świeżego materiału. Nasza kartoteka będzie pusta, i taka zostanie na zawsze. Jak to wytłumaczyć, jak przekonać? Ręce opadają.
*Cytuję; Jeśli wiedza służy to warto brać, ale nie utożsamiać się z danymi osobami,
Jak najbardziej tak, z mądrości trzeba korzystać, obojętnie od kogo by ona nie była. Ta mądrość, może przyjść wbrew autorowi wypowiedzi. Może on to niechcący powiedzieć; a jest to pożyteczne? To korzystamy z tego.
*Cytuję; a komentarze pod filmami twórców w tym autora dziada mówią same za siebie.
Komentarze; to tylko są gapie, trolle, itp. Którzy wyrażają swoją opinię, raz mądrą, a raz totalnie głupią. To tylko jest świadectwo, przekrój oglądających, słuchających.
*Cytuję; Warto już moim zdaniem nie "wielbić twórcę" a doceniać wiedzę
Jak najbardziej „tak”. Zawsze, pod uwagę bierzemy „Wiedzę”. Tylko i wyłącznie korzystamy z wiedzy, chłam odrzucamy na wysypisko śmieci; Tego trzeba się samemu nauczyć. Nigdy tak nie będzie, ze dostaniemy samą prawdę, bez kłamstwa.
*Cytuję; Wolę gdyby któryś z nas Ariów głosił taką wiedzę, żeby nie musisz filtrować wiedzy
To jest bardzo pobożne życzenie. Nie do zrealizowania, to jest nie możliwe. Filtrować musimy sami, w zależności od nauczonych, nabytych umiejętności. Na tym
polega ta nauka, ta umiejętność, rozróżniania, rzeczywistości od fikcji. Nabycie tej umiejętności powoduje, że stajemy się bardziej, Realni, mniej oderwani od rzeczywistości, ( to jest bardzo delikatne określenie ).
Pozdrawiam.
Ps. Motto jest bardzo dobre, mocno na czasie.
:ugeek:
Awatar użytkownika
kulsson
Posty: 262
Rejestracja: 28 marca 2019, 22:16

07 sierpnia 2019, 16:37

Tomasz... cóż nie naszym zadaniem jest przekonywac innych do prawdy. Naszym zadaniem jest zasiać jak najwięcej ziaren. A co z tego wyrośnie już od tych ludzi zależy. Przynajmniej nie będa mieli wytłumaczenia, że nie wiedzieli. jesli ktoś już jest świadomy, że coś istnieje innego oprócz jego prawdy to już nasz sukces. Możemy wpływać na innych, ale lepiej żeby chęć podjęcia tematu sama wypłynęła od danej osoby niż abyśmy zaprogramowali daną osobe różnymi trickami psychologicznymi by przekonać do tematu, choć to też jest jakieś rozwiazanie. W końcu robimy to w słusznym celu, idei, ale traktowałbym stosowanie technik perswazyjnych jako ostateczność. Na poczatku odradzam, ale jesli perswadowanie stanie się naturalne to już można w ten sposób działać :) Bo jakby nie ukrywać cały czas wpływamy na innych.

Każdy z nas jest zarejestrowany w urzedzie stanu cywilnego także już kartoteka jest zapewniona. Jakimi informacjami to już nam nie wiadomo. Nie mamy dostepu do takich informacji.

Wiem, że mało możliwe, ale warto mieć marzenia, może wszechświat je w końcu zrealizuje ;)

Dziękuję, motto wybrane świadomie by inspirować innych ;)
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
ODPOWIEDZ

Wróć do „Starożytna historia i zakazana archeologia”