Wymazywanie kredytu odnawialnego overdraft w UK - Bank TSB

DAE avatar
Aeon

26 kwietnia 2019, 21:44

W skrócie moja korespondencja i odpowiedzi (którymi po wysłaniu FEE SCHEDULE zajął się u nich w półprzysiadach ktoś ogarnięty, a już miałem gotowy piękny AFFIDAVIT i umówioną wizyte u notariusza...).

Pisałem do Head Executive pytania o to czy bank straci te pieniądze, jeśli "pożyczka" nie zostanie spłacona? Odpowiedź: Tak, straci.

Zapytałem kto był kredytorem tej pożyczki? Odpowiedź: Bank.

Co teraz ?
Awatar użytkownika
kulsson

04 sierpnia 2019, 14:20

Witaj. Odpowiedź po czasie ale może pomóc innym.
Jest to oczywista oczywistość. Pieniądze które posiadamy w banku czy na koncie, lokacie nie ważne. Ważne że bank obraca tymi pieniędzmi na giełdzie. Fakt, że większość pieniędzy obecnie jest zapisem informatycznym jeszcze bardziej komplikuje sprawę.

Pytasz: co teraz.
Odpowiedź: nic.

Zadaj bardziej konkretne pytanie żeby móc się do niego móc odnieść merytorycznie i ewentualnie mieć możliwość Ci pomóc :)
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
Aeon

10 sierpnia 2019, 18:06

Moje pytanie to co z tym dokładnie w praktyce zrobić, żeby ten kredyt odnawialny/overdraft wymazać? :)
Awatar użytkownika
kulsson

11 sierpnia 2019, 02:46

hm... a jakby zastosować co Michał mówił tj aby pokazać oryginał pisma, które podpisywałeś na początku kredytu? Podobno oni po jakims czasie sprzedają dane i nie posiadają tych dokumentów. Bo jesli nie pokażą oryginału dokumentu (nie kopii - oryginał!) to w tym przypadku jesteś wolny, cała reszta to jedynie zastraszanie i za to można pociągnąć do odpowiedzialności karnej. Tak ja to zrozumiałem.
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
Aeon

05 stycznia 2020, 23:13

O jakim Michale mówisz?

Jestem w trakcie "zabawy" z nimi i sporo się już nauczyłem, także na własnych błędach.

Na początek mogę polecić informacje z tych nagrań (po angielsku i dotyczy tylko UK):
https://www.youandyourcash.com/get-out- ... ing-part-1

oraz

https://www.cda.pl/video/36954160f
Awatar użytkownika
kulsson

16 lipca 2020, 18:04

Wybacz miałem na myśli Marcina nie Michała :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”