Podważanie istnienia zobowiązania kredytu odnawialnego i karty kredytowej (Bank w Polsce)

DAE avatar
Aeon
Posty: 71
Rejestracja: 16 lutego 2019, 14:49

08 lipca 2019, 16:14

Antonio, tak w skrócie: Bank nam nic nie pożycza, bo przed złożeniem naszego podpisu nie ma tych pieniędzy (wykreowanych PRZEZ NAS w momencie jego składania) w depozycie, więc nie ma prawa kazać nam niczego spłacać (energią naszego życia i pracy), tym bardziej nic nie ryzykuje, więc jakim prawem pobiera jeszcze odsetki. Jest tu więc działanie na moją szkodę i dochodzi do oszutwa. Pozdrawiam serdecznie.
DAE avatar
antonio.zapotocki
Posty: 66
Rejestracja: 25 marca 2019, 12:13

11 lipca 2019, 23:10

Nie tak do końca jest jak piszesz i albo nie masz pojęcia o funkcjonowaniu tych instytucji albo celowo wprowadzasz ludzi w błąd. . .Jeśli chcesz na poważnie pogadać to opisz konkretną sytuację, a postaram się pomóc. Co do twojego skrótowego opisu - wiesz że gdzieś dzwoni ale nie wiesz gdzie nie tak to działa nawet znienawidzony FED ma jeszcze kaganiec na mordzie nie mówiąc o tych instytucjach w Europie czy Polsce.
Poza tym jest jeszcze prawo karmy i ono jest niezmienne dla wszystkich ty bądź uczciwy a wróci do ciebie dobro w podwójnej ilości a ich spotka co ma spotkać. . . długo by pisać. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ