Ważne pisma które pomogą Wam się obronić

DAE avatar
Cythia

04 stycznia 2020, 19:23

oki pisze:
04 stycznia 2020, 17:24

Juz napisałam wcześsniej , nie ma obowiązku zgłaszać konta bankowego do Us jak prowadzi DG i nie jest vatowcem a z vatu wielu przedsiębiorców może się "wypisać" w każdej chwili pod warunkiem ,że przychód w Polce nie przekracza 200.000 ( nie wiem jaka jest kwota w 2020 roku). Można również skorzystać jak jest potrzeba przelewu z tzw użyczenia konta od innej osoby
Tak, zapomniałam o tej opcji
dzięki za przypomnienie, oki
DAE avatar
Neo636

08 stycznia 2020, 20:26

Oferuję Posługę w zakresie Prawa Naturalnego Karnego Cywilnego na najwyższym Poziomie i Etyce tel. 504 186 599.
DAE avatar
mirgag

14 stycznia 2020, 00:15

Bez nagłówków i możliwości identyfikacji, dzisiaj napisałem takie pismo:

W związku z tym, że zawarliśmy kontrakt (zgodziła się Pani) na zapłacenie mi zadośćuczynienia przez Panią, 1 510 000 Euro (jeden milion pięćset dziesięć tysięcy Euro), ale zdecydowała się Pani przetrzymywać moją własność bez mojej zgody, proponuję Pani opłatę dzienną (odsetki karne) w wysokości 64 zł dziennie przez okres trwania procesu administracyjnego.
Kwota zadośćuczynienia za popełnione przez Panią przestępstwa na mojej osobie, po przeliczeniu na złote polskie w dniu dzisiejszym to: 6 424 819,00 zł (sześć milionów czterysta dwadzieścia cztery tysiące osiemset dziewiętnaście złotych).
Jeżeli nie jest Pani zainteresowana tą ofertą – proszę zwróć moją należność 6 424 819,00 zł (sześć milionów czterysta dwadzieścia cztery tysiące osiemset dziewiętnaście złotych) w przeciągu 10 dni od otrzymania tego pisma przelewem, osobiście, lub kurierem.
Jeżeli się Pani zgadza z opłatą dzienną w wysokości 64,00 zł dziennie (sześćdziesiąt cztery złote dziennie) – nie musi Pani robić nic, odsetki zostaną naliczane od 11 dnia od daty doręczenia tej oferty (DOMNIEMANIE PANI ZGODY) przez okres trwania procesu administracyjnego poszerzone o koszty dochodzenia praw i koszty sądowe i będzie to należność w pierwszej kolejności do zapłaty.
Informuję, że możemy negocjować sposób zapłacenia Przez Panią należności.
DAE avatar
Irek108

17 stycznia 2020, 13:37

Wlasnie czytam kolejna ksiazke na temat wyzwolenia z sidel (nie)rzadu.

Autorka sugeruje aby urzyc bardzo prostej metody, ktora sprawdza sie praktycznie w 100% sytuacji w relacji z rzadem lub policja i innymi jego agencjami.

Po pierwsze niech ten urzednik udowodni, ze to prawo o ktore on sie opiera (ustawa lub przepis) dotyczy takze Ciebie?
Niech to udowodni na pismie. Niech dostarczy niepodwazalny dowod potwierdzajacy waznosc jego sprawy (Proof of claim).

Po drugie niech udowodni to, ze on ma jakis autorytet nad nami (proof of authority).
Czy ktokolwiek z nas podpisal zgode na to, zeby byc rzadzonym przez tych jelopow?
Oni obiecuja jedno przed wyborami, a pozniej robia co innego, lub daja nam kawalek marchewki (500+) a w tym samym czasie rozgrabiaja nasz kraj na biliony!
Aparatczyki Niemieccy lub Rosyjscy lub tych co im korzen przecieli... Choc wiemy, ze za krajami stoi bank Rothchildow... Iran - ostatni bastion...

Wiec niech oni udowodnia, ze moga cokolwiek od nas rzadac, ze maja jakas wladze ponad nami i ze te ustawy dotycza nas.
Do tego nalezy dolozyc im jakas nasza kare, bo przeciez te listy wywoluja stres, groza nam karami lub nawet wiezieniem, to jest terroryzm ze strony rzadu. Strasza uzyciem sily...

Powodzenia!
DAE avatar
Włóczęga

17 stycznia 2020, 13:55

Irek108 pisze:

Autorka sugeruje aby urzyc bardzo prostej metody, ktora sprawdza sie praktycznie w 100% sytuacji w relacji z rzadem lub policja i innymi jego agencjami.

Po pierwsze niech ten urzednik udowodni, ze to prawo o ktore on sie opiera (ustawa lub przepis) dotyczy takze Ciebie?
Niech to udowodni na pismie. Niech dostarczy niepodwazalny dowod potwierdzajacy waznosc jego sprawy (Proof of claim).

Po drugie niech udowodni to, ze on ma jakis autorytet nad nami (proof of authority).
Czy ktokolwiek z nas podpisal zgode na to, zeby byc rzadzonym przez tych jelopow?
Oni obiecuja jedno przed wyborami, a pozniej robia co innego, lub daja nam kawalek marchewki (500+) a w tym samym czasie rozgrabiaja nasz kraj na biliony!
Aparatczyki Niemieccy lub Rosyjscy lub tych co im korzen przecieli... Choc wiemy, ze za krajami stoi bank Rothchildow... Iran - ostatni bastion...

Wiec niech oni udowodnia, ze moga cokolwiek od nas rzadac, ze maja jakas wladze ponad nami i ze te ustawy dotycza nas.
Do tego nalezy dolozyc im jakas nasza kare, bo przeciez te listy wywoluja stres, groza nam karami lub nawet wiezieniem, to jest terroryzm ze strony rzadu. Strasza uzyciem sily...

Powodzenia!
Irek, możesz podać autora i tytuł?
DAE avatar
mARTa

17 stycznia 2020, 16:09

Irek108 pisze:

Powodzenia!
Dziękuję, że się dzielisz :)
DAE avatar
Sławomir Szczepan

20 stycznia 2020, 20:17

Proszę podać Irku autora i tytuł tej książki
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Prawo”