Wprowadzenie - przeczytaj koniecznie.

DAE avatar
AR1A

21 marca 2019, 21:51

Zapraszam wszystkich NASZYCH SUWERENÓW, którzy są gotowi do zjednoczenia.
Krok po kroku. To chwile potrwa. Mamy tylko zaczątek i to wy kształtujecie tutaj przestrzeń oraz ustalacie zasady.

Na początek...

1. Napisz gdzie mieszkasz (Miasto, może dzielnica)
2. Imię, wiek, umiejętności (zawód, pasja...)
3. Zaproś przyjaciela - rodaka.
4. Jeżeli będzie duża reprezentacja z jednego miasta, obszaru, przeskoczycie do swojego, bardziej prywatnego RODU.

5. Niebawem pojawi się panel Suwerena.
- Profil jak w Linkedin
- możliwości jak na eBay, Amazon, Aribnb
- własny portfel wraz z kryptowalutą
- ocena suwerena, jego lokalizacja oraz informacje, jakie zdecyduje się upublicznić.
- RÓD, który współkreuje.
- ustawione powiadomienia z pozycji RODU oraz NaRODu.

6. Będziemy współtworzyć zasady, regulamin...inkubator państwowości
7. Aktywni Suwereni otrzymają zaproszenie do członkostwa w spółdzielni na równych zasadach.
8. RODy wystawiają swoich posłów, współ/ustalają składy sędziowskie...
9. Posłowie RODów wybierają w wewnętrznych wyborach przedstawicieli do administracji NaRODu.
10. Administracja NaRODu jest służbą honorową i reprezentacją interesu poszczególnego/ indywidualnego suwerena na zasadach prawa zwyczajowego (naturalnego).
11. Administracja (jej przedstawiciele) nie ma prawa nad prawami suwerena i odpowiada indywidualnie przed Suwerenem. Brak immunitetów, specjalnych przywilejów itp. Zwrot kosztów poniesionych na służbie wg ustalonych zasad przez Suwerena.
12. W przypadku konfliktu zbrojnego, napaści, terroru, prześladowań...którego ofiarą są RODy lub pojedynczy Suweren , Administracja jest zobowiązana do udzielenia maksymalnej pomocy, interwencji, nadzoru, negocjacji aż do zapewnienia bezpieczeństwa Suwerenowi.
13. Administracja (oficjale NaRODu), nie ma prawa na żadną formę przemocy w żadnej sytuacji w stosunku do suwerena i odpowiadają indywidualnie (prywatnie) na roszczenia od każdego pojedynczego Suwerena.

Jeżeli masz coś do dodania, usprawnienia...do tej treści, proszę o komentarz i dyskusję.

Serdeczności
Ostatnio zmieniony 25 marca 2019, 11:46 przez AR1A, łącznie zmieniany 1 raz.
DAE avatar
Legion

22 marca 2019, 16:05

Witaj.
Tu Rafał z Martyniki.
Nurek techniczny w marinie.
Jeszcze. Moja pasja to ogrody i dekoratorka.
Czym zajmuję się teraz zobacz w linku:

Odłuż proszę na bok, że autor bloga, a przyjaciel mõj prywatnie identyfikuje się z katolicyzmem.
Wyznaje jedynie prawo- naturalne, a jego religia to sprawa jego prywatna.
Kiedy zechcesz wiedzieć czy poznać mnie więcej,
Oczywiście odpowiem na każdy pytanie.
W sprawie Rodu- Jestem gotõw rozpocząć tu działalność. Jest tu grupa rodakõw, jakim przedstawię projekt, na wielu nie licząc, robię swoje.
Martynika to NIE Francja, choć administrcja okupanta i loże trzymają tu wszystko mocno za twarz. Wielu czarnych ma tu polskie nazwiska I krew. Po polskich żołnierzach Napoleona. Przysłani dla pacyfikacji buntõw czarnych, dołączyli do nich I tłukli francuzką armię do upadłego. Tu już pozostali. Założyli rodziny z czarnymi kobietami.
Czas przypomnieć im o korzeniach...
Pozdrawiam.
Sława Mam!
Rafał/Legion
DAE avatar
AR1A

25 marca 2019, 11:43

Super...Moc jest z nami i wiele serdeczności. Religia to prywatna sprawa, to wielki skarb dla wierzącego i niech go chroni przed "oczami zawistników". Ja osobiście mam negatywny stosunek do kultów, ale mam wielki szacunek dla tych co dbają o prywatność nikomu nie szkodząc. Serdeczności Suwerenie! :D
DAE avatar
Kamari

16 maja 2019, 22:06

Kamil z Olsztyna
32 lata,,technolog zywnowosci, dietetyk, moja pasja to nowosc i nowiny ze swiaa technologia, zdrowie, energia
witam Was
DAE avatar
Kuki

21 maja 2019, 11:10

Witam serdecznie.
Mówią na mnie Kuki rodzice nadali mi imię Łukasz.
Wiek 27 lat. Zamieszkały w Zduńskiej Woli. Mam dwie wspaniałe córki choć tak różne od siebie nawzajem się uzupełniają 😁
Z zawodu elektromechanik. Pasji mam tak dużo że nie wiem od czego zacząć trochę w skrócie wymienię kilka w punktach.
1. Dążenie do wolności.
2. Zdrowie.
3. Sport Np. Gokarty, paintball, pływanie.
4. Zdobywanie wiedzy i rozwój osobisty.
5. Giełda i ekonomia.

Pozdrawiam.
DAE avatar
Grzegorz Fitał

22 maja 2019, 19:11

Pozdrowienia ze Sztokholmu!
Grzegorz, 38 lat.
Zajmuję się budowlanką, moją pasją jest fotografia, łono natury, zwierzaki oraz zgłębianie swojej istoty.
:)
DAE avatar
fatezzz

23 maja 2019, 02:29

Hadzia!
Nazywam się Mariusz Szymala i pochodzę z Bolesławca w którym przyszedłem na świat w dniu 1'go kwietnia 1980 roku. Dziś mówią do mnie Fate (ang. "przeznaczenie") bo choć ksywka została trafiona losowo, to pasuje do mnie idealnie bo jak jakiś wiedźmin często wiem co nastąpi na długo przed tym.
Indoktrynację zakończyłem na poziomie Ogólniaka z Maturą i informacji o przyjęciu na Politechnikę Wrocławską, gdzie jednak się nie zjawiłem. Tak więc z wykształcenia jestem nikim, ale...
Każdego dnia uczę się czegoś nowego. Dopiero po zakończeniu edukacji tak na prawdę zacząłem korzystać z mózgu. Mam ścisły umysł i romantyczną duszę. Z zamiłowania jestem muzykiem. Moje kompozycje są zapisem emocji z danego dnia, chwili, wydarzenia. Taki wpis do pamiętnika, który nigdy nie trwa dłużej niż 24 godziny. Przykład? Proszę:

Moim hobby jest elektronika. Nie zawsze naprawię ale na pewno nie zepsuję. Uwielbiam eksperymentować i mam tę dziwną umiejętność naprawiania rzeczy, które podobno nie da się naprawić. Tak na prawdę to nie ma, że "się nie da naprawić" dopóki ja tego nie stwierdzę:)
Wszystkie sprawy techniczne przychodzą mi łatwo a upór i chęć poznania w połączeniu z intuicją prowadzą do niesamowitych efektów.
Jestem murarzem, tynkarzem, elektrykiem, hydraulikiem, dekarzem, stolarzem, cieślą, logistykiem, inżynierem, serwisantem, mechanikiem samochodowym, grafikiem komputerowym, specem od telefonów, komputerów, administratorem sieci komputerowych... I mógłbym tutaj jeszcze sporo wymieniać a mówię tylko o tym, co już umiem, bo nie zwykłem wypowiadać się w tematach, które nie są poparte doświadczeniem.
Powinienem być dziś sławny i bogaty, ale jest zupełnie inaczej. Potrafię nauczyć się wszystkiego prócz zdobywania pieniędzy. Wiem, że są potrzebne ale dla mnie są odrażające. Zmieniają ludzi w potwory, które z łatwością wykorzystują moją naiwność, empatię i chęć pomagania. Moja żona, Asia powiedziała mi niedawno, że "Jesteś za mądry i ludzie się Ciebie boją". Ale co jest złego w tym, że umiem i chcę się tym dzielić? "Wal śmiało, jestem niezniszczalny" a nawet jeśli nie, to o ile będzie dla mnie "jutro" - na pewno będę taki jak wczoraj, tylko jeszcze mądrzejszy.
Nie wierzę w przypadki. Nic nie dzieje się bez przyczyny a każdy napotkany człowiek pojawia się w konkretnym celu. Zwiedziłem pół europy w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. Mówię po polsku, angielsku, niemiecku i czesku. Niedawno wróciłem do kraju by budować wioskę Słowian w Kieleckiem. Gospodarz jednak okazał się pozerem i kłamcą. O mało nie przypłaciliśmy z Asią tego zdrowiem. Ale nawet to mnie czegoś nauczyło. I jeszcze bardziej wierzę w to, że bez chęci i współpracy najlepszy plan się sypnie. Jeśli nie ma celu - nie ma do czego dążyć. Mam dość tego syfu wokół. To już jest niesmaczne. Chcę móc oddychać, żyć pełnią swojego życia, które po kawałku próbują mi zabrać dając to coraz nowsze zakazy, podatki, mówiąc kiedy spać, co robić, i komu owoc ciężkiej pracy oddawać. Ni chu ja...
ODPOWIEDZ