Witam Ariowie

DAE avatar
greger.tw

26 marca 2019, 23:56

Witam, wlasnie sie zarejestrowalem na stronie i proboje sie rozgladac troche i poznac funcje na forum Ariow. Jestem pewien ze dobrze trafilem i jest to wlasciwe grono ludzi. A trafilem tutaj za posrednictwem ostatnich filmow Marcina na YT i projekcie Deklaracji Suwerena. Uwazam ze jest to dobre bo brakuje nam konsolidacji. Mysle ze to ludzie tacy jak my sa zaczatkiem lepszej i wlasciwej kultury Slawian opartej na wzajemnym wsparciu i pomocy a nie wrogosci do siebie i zyczenia zle sasiadowi ktory ma troche wiecej od nas. Ciesze sie ze powstal taki projekt i mam nadzieje ze wielu prawych ludzi przystapi do grona Ariow. Wiecie kiedys przed laty gdy przyjechalem do Szwcji wstydzilem sie ze jestem Polakiem...bylismy wysmiewani i traktowani jakjakies polgowki itp. Po latach spedzonych tutaj poznalem troche to spoleczenstwo i sam przyczynilem sie w moim otoczeniu do tego ze zmienili o nas Slawianach zdanie. Pokazalem tym ludzio na swoim przykladzie ze nie jestesmy tylko pijakami zlodziejami i ludzmi do czarnej roboty, ale dlugo by opowiadac.W kazdym razie przynajmniej w moim otoczeniu szwedzi zaczeli patrzec na nas inaczej, z szacunkiem i jako na ludzi rownych sobie . I tak zostalo. Ja sam w ciagu ostatnich 15 lat przeszedlem duzo zmian ,wiele sie nauczylem, wiele zrozumialem ale przede wszystkim obudzilem sie i juz wiem kim jestem. Jeszcze raz witam wszystkich Ariow - Slawian i dziekuje administratorom za przyjecie do grona Ariow.
Pozdrawiam Greger.Tw
DAE avatar
Przebudzony

29 marca 2019, 22:02

Witam Cię serdecznie.
Myślę, że nas wszystkich będzie przybywać, organizujemy się a to już świetny początek :)
Przeczytałem Twoje stwierdzenie o przebudzeniu, też masz wrażenie, że ludzie zachowują się jak zaprogramowane bioroboty? Najgorsze, że znaczna część nic nie widzi, odpowiedź jest przed nosem a oni nie chcą się budzić.
Wspominam często czasy przed przebudzeniem, czuję jak bym obudził się w innym świecie, nic już dla mnie nie jest oczywiste. Takie obalenie fundamentów życia, które ktoś dla mnie rezyserował ale w porę się wycofałem. Jak to wygląda w Twoim wypadku? Będę wdzięczny za podzielenie się ze mną swoimi doświadczeniami.
DAE avatar
MARGO3312

29 marca 2019, 23:50

Witam, właśnie zarestrowalam się do serwisu Ariowie. Nie mogę znieść co się teraz dzieje w Polsce i na świecie, jak się upadła ludzi a wartość ,które są podwaliny szacunku i lojalność i legną w gruzach. Jak rozdawane sa lekka reka Polskie paszporty żydom, którzy chcą z nas zrobić niewolników. Nie mogę się z tym pogodzić. Cieszę się że są ludzie,którzy myślą podobnie jak ja. Niech Bóg ma Nas w swojej opiece .Pozdrawiam Gosia.
Awatar użytkownika
zbyszek56

01 kwietnia 2019, 18:36

Witam wszystkich WOLNYCH LUDZI ARIÓW, SŁAVIAN, LECHITÓW ,LASZKI , LACHÓW .W zupełności się z Wami zgadzam DOŚĆ!!! już tego duraczenia SŁAVA!!!
DAE avatar
greger.tw

01 kwietnia 2019, 22:32

Witaj Przebudzony, jezeli chodzi o mnie to wlasciwie mysle ze od dziecka mialem problem z zaakceptowaniem (moze inaczej) nie pasowaly mi pewne rzeczy wokol mnie ale nie umialem tego wszystkiego sobie wytlumaczyc i nie bylo nikogo kto by mi wyjasnil...tak to u mnie bylo.Zrozumienie przyszlo dopiero w dobie internetu gdzie mozna bdotrzec do wielu informacji. A wiec teraz to wszystko sobie poukladalem. Tak to wyglada. Ciesze sie ze przybywa obudzonych i swiadomych ludzi bo nie przemoca ale moca mozna zmienic ten swiat na lepsze.
DAE avatar
Michał

02 kwietnia 2019, 23:47

Witajcie, jak tylko włączam kompa i siadam przed nim przed strona Ariowie i forum to od razu mam uśmiech na twarzy od ucha do ucha. Ciesze się jak dziecko mimo 34lat na karku że są inni ludzie którzy maja dość bycia białymi murzynami i harowania od rana do wieczora na dom/mieszkanie , w którym tylko sypiają ,auto które naprawiają a miało się nie psuć bo nowe a wyszło jak zawsze . A w wieku 45lat zawał tunel ze światłem i KONIEC. A takiego świata raczej nie chcemy zostawić naszym dzieciom .
DAE avatar
Mirek

03 kwietnia 2019, 17:03

Walczmy o wolna Polske jako slowianie Lachy, ale nie konczmy tej pomocy na slowach. W Polsce ludzie ktorzy walcza z okupantem potrzebuja pieniedzy, znajdzmy w Polsce, kazdy z nas jedna taka osobe ktorej zechciecie pomagac wysylajac pieniadze w walce o Polske wolna od wrogow, okupantow. Od czegos trzeba zaczac. Jak nie chcecie wysylac pieniedzy kontaktujcie sie z patriotami i pytajcie ich co potrzebuja, mozecie to co potrzebuja wyslac do nich. Drukarke, papier do drukowania, itd.
Awatar użytkownika
Narazie michal

10 kwietnia 2019, 22:59

Michał pisze:
02 kwietnia 2019, 23:47
Witajcie, jak tylko włączam kompa i siadam przed nim przed strona Ariowie i forum to od razu mam uśmiech na twarzy od ucha do ucha. Ciesze się jak dziecko mimo 34lat na karku że są inni ludzie którzy maja dość bycia białymi murzynami i harowania od rana do wieczora na dom/mieszkanie , w którym tylko sypiają ,auto które naprawiają a miało się nie psuć bo nowe a wyszło jak zawsze . A w wieku 45lat zawał tunel ze światłem i KONIEC. A takiego świata raczej nie chcemy zostawić naszym dzieciom .
Witaj michal. Super to napisales . Mam tak samo mimo informacji tak naprawde to nie za dobre info tez tu mozna znalesc np ze w wieku 45 lat konczy sie nasz los na ziemi to i tak widzac jak szybko przybywa ludzi na tym forum czlowiek sie usmiecha. :) Oby dalej przybywalo nas w takim tempie. Musimy cos zrobic w koncu - jak nie my to kto? Nasze dzieci juz nie istnieja w tym swiecie. W zeszytach do matmy w szkole stawia sie np 3 za to ze dziecko napisalo zle takie zadanie . Ktore tak naprawde bylo zrobione dobrze. Przyklad- masz 6szt banknotow 10zlotowych . Oblicz ile to jest wykonujac dzialanie. Dziecko w 2 klasie pisze wiec 10x6 = 60zl no i to jest zle !!! Ma byc 6x10!!. No i dziecko w domu mowi mamie jaka systuacja a mama na to ze to zrobiles dobrze bo nie wazna kolejnosc ( i najgorsze teraz ). To dziecko mowi nie, mamo wiem ze zrobilem zle.
Prane sa mozgi juz naszym dzieciom od przedszkola. Ma!!! Kategorycznie!!! Przestac myslec samodzielnie. Poruszac sie schematami. Potem dojdzie spedalone LGBT no i koniec Polski w sensie nas ludzi.
rumcajs
DAE avatar
pszczoła

12 kwietnia 2019, 13:00

Serdecznie witam wszystkich Ariów!
Dziękuję za przyjęcie mnie na forum. Przechodzę przemianę duchową i liczę na to, że z Wami odnajdę cel i sens życia. Mówię ludziom prawdę w oczy. To co, że uważają mnie za wariatkę. Nazywam rzeczy po imieniu: złodziej to złodziej, oszust to oszust. Cieszę się życiem, choć mam 64 lata. Nie należę do żadnego "kółka" (oprócz brydżowego), ani religijnego, ani partyjnego. Uwielbiam kontakt z przyrodą. Emanuje ze mnie radość i pogoda ducha. Kocham ludzi, choć nie szczędzę im krytycznych uwag. Pozasypiały ich serca, nie dbają o zdrowie, są smutni. Trzeba ich budzić dobrym przykładem. Ariowie.com , to dobry przykład, a You Tube marcinvam oraz pollechicki ... wielki podziw i szacunek dla realizatorów projektu! Oby spełniły się Wasze wizje przyszłej pięknej Ziemi, naszej Matki i pięknych ludzi, takich jak Wy.
Pozdrawiam
pszczoła
DAE avatar
witpil77

16 kwietnia 2019, 17:29

Witajcie Słowianie. Ja również od 2 lat ponad zostałem "oświecony" a mam juz ponad 35 wiosen, od zawsze byłem człowiekiem który zadawał sobie dużo pytań odnośnie religii, polityki i mimo że nie miałem wiedzy historycznej coś mi nie pasowało w całej tej naszej układance (matrixie). Pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”