Tablica 2z5 Wspólnota narodowa

DAE avatar
robertleon.Wer.Przejmna

13 marca 2020, 12:39

Wspólnota narodowa(Wskazówki mające urozmaicić, wzmocnić i uczynić przestrzeń między rodami bezpieczną i piękną) -
1.W razie zagrożenia warto się jednoczyć rozważając współprace ale każda rodzina ma być w stanie obronić się sama.
2.Wspieramy się by rodziny stały się samowystarczalne ale urozmaicać mogą siebie wzajemnie.
3.Mamy możliwość wykorzystania natury to jest geotermii, bagien, strumieni, rzek, źródeł, kamieni ogólnie wszystkiego co żywe
lub nieożywione ale należy mieć na uwadze że to dobro wspólne i trzeba wykluczyć powodowanie szkody.
4.Mimo wszystko nie możecie zostać podzieleni gdyż podzieleni jesteście w zagrożeniu.
5.Dzielimy się sobą spotykając się na cyklicznych wydarzeniach ustalonych w porozumieniu z innymi rodami.
6.Atrakcje turystyczne, szkoły, armia, warsztaty, uzdrowiska, gaje, ścieżki, podziemia, tablice informacyjne i inne mają wiele pozytywnych cech i mogą być fundamentami czegoś cennego i wykluczają niszczenie jako że to dobra wspólne i tak mają być traktowane.
**Informacje kontaktowe i Data**Wersja 3.
pomyłka w nazwie, miało być - robertleon.Wer.Przyjemna - wersja przyjemna
tym razem jeśli skomentuje ktoś normalny to wezmę usunę treść wpisu i zrobię nowy
mogę wspierać was i adminów ale na dziś nie mogę ich i was popierać
DAE avatar
robertleon.Wer.Przejmna

26 marca 2020, 00:28

Wspólnota narodowa(Wskazówki mające urozmaicić, wzmocnić i uczynić przestrzeń między rodami bezpieczną i piękną) -
1.W razie zagrożenia warto się jednoczyć rozważając współprace ale każda rodzina ma być w stanie obronić się sama.
2.Wspieramy się by rodziny stały się samowystarczalne ale urozmaicać mogą siebie wzajemnie.
3.Mamy możliwość wykorzystania natury to jest geotermii, bagien, strumieni, rzek, źródeł, kamieni ogólnie wszystkiego co żywe
lub nieożywione ale należy mieć na uwadze że to dobro wspólne i trzeba wykluczyć powodowanie szkody.
4.Mimo wszystko nie możecie zostać podzieleni gdyż podzieleni jesteście w zagrożeniu.
5.Dzielimy się sobą spotykając się na cyklicznych wydarzeniach ustalonych w porozumieniu z innymi rodami.
6.Atrakcje turystyczne, szkoły narodowe, wojowników, warsztaty wytwórczo naprawcze, uzdrowiska, gaje, ścieżki, podziemia, tablice informacyjne i inne mają wiele pozytywnych cech, mogą być fundamentami czegoś cennego i wykluczają niszczenie jako że to dobra wspólne i tak mają być traktowane.
**Informacje kontaktowe i Data**Wersja 3.1
pomyłka w nazwie, miało być - robertleon.Wer.Przyjemna - wersja przyjemna
tym razem jeśli skomentuje ktoś normalny to wezmę usunę treść wpisu i zrobię nowy
mogę wspierać was i adminów ale na dziś nie mogę ich i was popierać
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odrodzenie”