Wyrżneli mi las...

Awatar użytkownika
michal30
Posty: 22
Rejestracja: 28 czerwca 2019, 10:47
Lokalizacja: wybrzeże zach.-pom.
Kontakt:

04 listopada 2019, 23:14

Wycieli kawał 150 letniego nadmorskiego boru sosnowego w Mrzeżynie pod pretekstem zbudowania drogi szybkiego dojazdu dla karetki na plażę i pod parking dla turystów.

Oczywiście chodzi o otwarcie furtki dla inwestorów i pretekst pod kolejne "inwestycje"=wycinki czyli ekspansja na kolejne obszary Wybrzeża Bałtyckiego

Odpowiedzialność jak to w matrixie rozmyta i nikogo nie można wskazać jednoznacznie. W "inwestycję" zaangażowana jest rada osiedla(3osoby), gmina Trzebiatów, lasy państwowe i urząd morski. Dwóch członków rady nie chciało ze mną rozmawiać twierdząc że nie mają obowiązku mi(zameldowany, mieszkaniec od urodzenia) udzielać informacji.
Jestem w trakcie ustalania źródła patologii.

Skandaliczne jest to że obok biegła leśna droga pożarowa którą można było poszerzyć i utwardzić. Przewodniczący rady osiedla (prawdopodobny inicjator kretyńskiego pomysłu) zwala winę na projektanta (ustalam kto to). Wszystko odbyło się tradycyjnie po cichu bez wiedzy i zgody mieszkańców w 1 dzień.
Z rozmów wynika że zdecydowana większość ludzi jest przeciw ale nikt ich o zdanie w systemie nie pyta.

Jak z tymi barbarzyńcami postępować?!
Wszystkie protesty wydają się być bez sensu bo i tak zrobią co chcą... ale COŚ MUSZĘ ZROBIĆ jak będą dalej ciąć.
Chyba nie zostało nic jak kupić megafon, broń i kazać wypierdalać. :/

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Porozmawiasz ze mną o: survivalu, zdrowym żywieniu, rozwoju świadomości, ludzkich problemach, manipulacjach społeczno-politycznych i prawidłowościach tego świata. Chętnie poznam inne punkty widzenia i dowiem się czegoś nowego.
Awatar użytkownika
Mścibor z nad Brdy
Posty: 24
Rejestracja: 19 marca 2019, 23:30

05 listopada 2019, 06:41

Yyy... To ma być droga dojazdowa czy pas startowy dla awionetek??? A tak na poważnie, wiem co czujesz. W moich rejonach wycinka lasów jest na porzadku dziennym i nie idzie tego zatrzymać. Lasy państwowe twierdzą że działają według prawidłowej gospodarki leśnej. A dzień w dzień widać samochody ciężarowe jak wywożą drewno... Znajomy ma nie daleko siebie tartak, lecz nie można kupic tam drewna. Wszystko co do nich trafia jest obrabiane i wysyłane do Niemiec i do Dani. Jakby mieli mało lasów!!! A może jest to celowo robione by wyniszczyć nasze słowiańskie lasy... Nie mogę na to patrzeć, boli serce i łza się w oku kręci gdy zostaje niszczone coś co tak bardzo kocham :-(
Jestem człowiekiem z krwi i kości rdzennym mieszkańcem tej ziemi, wolnym suwerenem do którego prawo posiadania mam JA sam...
DAE avatar
Tomasz21
Posty: 485
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

08 listopada 2019, 05:25

Witam; A może tutaj chodzi o wojsko? Może i będzie zbudowana droga, ale dla wojska. Popieram, i jestem przeciw wycinaniu lasu, bez żadnej potrzeby. Trudna walka z Eskimosami, u nich jest inne prawo. Co mogę doradzić, rób co trochę dokumentację, zdjęcia, film, i co tam jeszcze można. Faktycznie wygląda jak pas startowy, dlatego pomyślałem o wojsku. Oni nie koniecznie muszą to firmować, swoją osobą. Może to być tajne, i pod przykrywką. Dziwne czasy idą; Las jest wycięty, więc nie jest czas płakać nad rozlanym mlekiem. Jak coś wybudują, to może wtedy da się coś zrobić; pod jednym warunkiem, nie będą to Eskimosi.
Pozdrawiam.
:ugeek:
DAE avatar
malkenpoland
Posty: 14
Rejestracja: 23 listopada 2019, 22:57

06 grudnia 2019, 20:28

Coś za szeroka ta karetka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Matrix i nasza rzeczywistość”