Pomocy ! Zagubiona

DAE avatar
Zagubiona

25 czerwca 2019, 23:39

Witam wszystkich,oraz wszystkich błagam o pomoc duchową. Zacznę prosto-jestem zagubiona w tym świecie.Nie umiem się odnaleźć, moja dusza już nie może wytrzymać tych presji z każdej strony o wojnach,przemocy,gwaltach,kościele,moje ciało zaczyna chorować ....Boję się,czuje się jak zagubione dziecko bez opieki zdane same sobie.Szukam psychoterapeuty,czuje że coś złego zaczyna dziać się w mojej duszy... ona się broni i wiruje szukając ucieczki...Wypalam się...? Boję się ludzi, w ostatnim roku za dużo złego przeżyłam złego ze strony "rodziny" jak i obcych ludzi. Jak mam sobie pomóc wiedząc że na tym świecie jest tyle zła, czuje ze nie pasuje do tego świata,do złej energii.... To mnie dusi,trace sily energetyczne,nie umiem znaleźć pomocy samej sobie... Urodziłam się 14.04.1990r. w Olsztynie,mam na imię Elżbieta... nie wiem jak zacząć żyć w zgodzie... jak wejść na dobre tory..Wiem,ze nie jestem złą duszą... Czy może ktoś Was też tak miał? Moze ktos wie jak moge pomoc swojej duszy... Jestem bezsilna w świadomości , nie daje rady,błagam Was o wsparcie,Ela
DAE avatar
Ratomir

27 czerwca 2019, 10:02

Od czasu do czasu wszyscy tak miewamy, w sensie odczuwania i cierpienia. Nie wszystkim temat zostaje na dłużej. Taki cud niepamięci.... Aktualnie 75 % populacji miewa taki okresy. Napiszę na priv. Pozdrowienia!
Ostatnio zmieniony 06 lipca 2019, 09:56 przez Ratomir, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
michal30
Kontakt:

28 czerwca 2019, 13:07

Poszukaj kogoś ze swojej okolicy i spróbuj nawiązać kontakt. polska-f38/
Jest duże prawdopodobieństwo że spotkasz kogoś kto Ci pomoże.
Jeśli nie masz z kim porozmawiać, odezwij się do mnie na skypa.
Porozmawiasz ze mną o: survivalu, zdrowym żywieniu, rozwoju świadomości, ludzkich problemach, manipulacjach społeczno-politycznych i prawidłowościach tego świata. Chętnie poznam inne punkty widzenia i dowiem się czegoś nowego.
Awatar użytkownika
kulsson

01 lipca 2019, 13:21

ELu lub Zagubiona, napisz prywatną wiadomość. Podziałamy, żebyś znalazła szczęście i spokój :)
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
Mariolka22

17 lipca 2019, 17:30

Zagubiona pisze:
25 czerwca 2019, 23:39
Witam wszystkich,oraz wszystkich błagam o pomoc duchową. Zacznę prosto-jestem zagubiona w tym świecie.Nie umiem się odnaleźć, moja dusza już nie może wytrzymać tych presji z każdej strony o wojnach,przemocy,gwaltach,kościele,moje ciało zaczyna chorować ....Boję się,czuje się jak zagubione dziecko bez opieki zdane same sobie.
Widzisz wojny, przemoc, gwałty, kościół - to domena męska. Mężczyźni zawsze dręczyli kobiety, dzieci i innych mężczyzn to ich specjalizacja. Nie oznacza to że wszyscy są źli, ale większość z pewnością. Ja czasami czuję się podobnie i też nie pasuję do tego chorego świata. Musisz sobie uświadomić, że mężczyźni generalnie nie są przyjaciółmi kobiet. Popatrz nawet tutaj nikt nie udzielił ci psychicznego wsparcia. Mężczyźni mają lekko upośledzony mózg i problemy z takimi rzeczami jak empatia, współczucie. Taka jest ich biologia, nawet nie za bardzo jest możliwe to zmienić, trzeba by było zacząć ingerować w męski system hormonalny i sztucznie im obniżać testosteron itd żeby byli bardziej normalni i mniej socjopatyczni/psychopatyczni/agresywni.
DAE avatar
antonio.zapotocki

18 lipca 2019, 12:05

Witam.
Moja droga jak mogę ci pomóc i na czym ta pomoc by miała polegać, bo z tego co piszesz to bardzo źle postrzegasz mężczyzn i masz ogromne uprzedzenia i ciekawi mnie tylko czym są one spowodowane. Natomiast wezmę w obronę rodzaj męski jako sam do niego przynależę. Nie ma na tym świecie ludzi bez winy bez znaczenia na płeć. Faktem jest, że różnimy się jako kobiety i mężczyźni z prostych przyczyn do czego innego matka natura nas przygotowała ale to nie znaczy że mężczyźni tylko krzywdzą, a kobiety to aniołki zbawiajace świat, bo kobieta też potrawi być zła i podstępna ale nie o tym chyba będziemy pisać. Bardziej bym skupił się na rozwoju własnym i budowaniu jasnej czystej przyszłości. Jak chcesz to pisz tutaj może ktos z tej dyskusji przy okazji skorzysta lub pisz na priv jeśli chcesz pewne sprawy zachować tylko dla siebie, bo są zbyt bolesne aby je upubliczniać.
Pozdrawiam serdecznie i ślę moc pozytywnej energii z niewyczerpalnego źródła.
DAE avatar
Mariolka22

18 lipca 2019, 18:03

to do mnie czy do Zagubionej ? Ciekawe będziesz bronił pedofilów, morderców, sadystów, socjopatów, oszustów finansowych, zwyczajnych złodziei - bo jakoś tak się składa że 90% z nich to mężczyźni. Mi tam płeć jest obojętna tylko ciężko nie zauważyć że codziennie jakiś facet kogoś zabija, tworzy przekręty finansowe, robi wypadki itd.
DAE avatar
Ratomir

20 lipca 2019, 09:02

Mariolka22 pisze:
"Musisz sobie uświadomić, że mężczyźni generalnie nie są przyjaciółmi kobiet. Popatrz nawet tutaj nikt nie udzielił ci psychicznego wsparcia. Mężczyźni mają lekko upośledzony mózg i problemy z takimi rzeczami jak empatia, współczucie. Taka jest ich biologia, nawet nie za bardzo jest możliwe to zmienić, trzeba by było zacząć ingerować w męski system hormonalny i sztucznie im obniżać testosteron itd żeby byli bardziej normalni i mniej socjopatyczni/psychopatyczni/agresywni."

oraz:

"Ciekawe będziesz bronił pedofilów, morderców, sadystów, socjopatów, oszustów finansowych, zwyczajnych złodziei - bo jakoś tak się składa że 90% z nich to mężczyźni. Mi tam płeć jest obojętna tylko ciężko nie zauważyć że codziennie jakiś facet kogoś zabija, tworzy przekręty finansowe, robi wypadki itd."

Otóż problemem tym zajęły się osoby mające najwięcej w tym temacie do powiedzenia i są to KRYMINOLODZY. Problem został dostrzeżony i podniesiony w publikacjach naukowych - np. w Studium Kryminologicznym z 2017r. (Marian Cabalski „Przemoc stosowana przez kobiety” Wydanie II, Kraków 2017 ISBN: 978-83-8095-209-6)
Polski wymiar sprawiedliwości podejmuje kroki w sprawie przeciwdziałania temu zjawisku o czym świadczą aż trzy obecnie projekty zmian w Kodeksie Rodzinno-Opiekuńczym, z czego w dwóch jest zapis o penalizacji agresji kobiet.

ZATEM:
1.Twierdzenia Mariolki nie oparte na prawdzie i hołdują one stereotypom i uproszczeniom, być może wynikającym z tramatycznych przeżyć.
2.Kobiety dopuszczające się agresji są o wiele bardziej okrutne i bezwzględne od mężczyzn co potwierdzają także dane historyczne o obozowych kapo.

KONKLUZJA:
1.Kupta se te książkę o jakiej mowa powyżej i nie pierd....lta głupot.
2.Znajdźta se normalnego chłopa.

PS. Mariolka22 pisze:
"Popatrz nawet tutaj nikt nie udzielił ci psychicznego wsparcia. Mężczyźni mają lekko upośledzony mózg i problemy z takimi rzeczami jak empatia, współczucie."

Tak się złożyło, że TRZECH mężczyzn zaoferowało pomoc, kobieta pojawiła się jedna czyli Mariolka22 i zaoferowała marudzenie.
Feminizm, NWO, sterotypy w jednym.
DAE avatar
Ratomir

20 lipca 2019, 09:14

Część tych zjawisk programowania została wyjaśniona w tym filmie:

DAE avatar
antonio.zapotocki

20 lipca 2019, 18:12

Witam cię Mariolka 22 powiedz mi gdzie ja bronię pospolitych przestępców? Mieszasz pojęcia i jesteś dość agresywna, a to co przytaczasz dotyczy marginesu i ich patologicznego zachowania. Nie chce mi się szukać danych statystycznych ale to o czym piszesz dotyczy ułamkowej części społeczeństwa i dotyczy zarówno kobiet i mężczyzn. Pozdrawiam serdecznie i polecam zaczać pracować nad sobą, bo z takim nastawieniem w życiu będzie ci bardzo ciężko.
PS. Polecam ci na początek księżkę Luise Hay "Możesz uzdrowić swoje życie." Naprawdę warto przeczytać jeśli nie masz ochoty jej kupować to posiadam ją w swojej bibliotece i mogę ci ją przesłać w prezencie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”