Deklaracja Suwerena

DAE avatar
greger.tw

10 kwietnia 2019, 23:06

Poprostu, podpisanie deklaracji i potwuerdzenie jej ma byc naszym osobistym wyborem i kazdy prawdziwy Suweren powinien byc wiarygodny sam przed soba. Jezeli dokonalismy wyboru bycia Suwerenem musimy opierac sie na zasadach prawa naturalnego i ich przestrzegac.....to taka moja mysl poprostu. Pozdrawiam Grzegorz.T
Awatar użytkownika
kulsson

11 kwietnia 2019, 21:43

Jak jest nawet kilkaset osób to już i tak sukces bo ja do tej pory działałem w pojedynkę, wiec deklaracja suwerena nabiera na sile mocy ;) Właśnie ciężko mi się rozmawia z ludźmi bo są mocno pozamykani także musimy zacząć działać bardziej konkretnie. Każdy z nas powinien zacząć realizować swoje projekty, i przy okazji zaznaczać o ariach że jest taka inicjatywa. Ludzie stali się dość obojętni i to jest problemem który zauważam, ale jeśli nasza grupa kazdy z nas zajmie się choć jednym tematem i przy okazji mówił o ariach to pójdzie to falowo jeśli będziemy merytorycznie i etycznie przedstawiać temat.
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
PoznającSiebie

13 kwietnia 2019, 14:59

Jestem za. Róbmy każdy swoje, a o ariach delikatnie nakreślajmy wizję i budujmy siebie w myśl idei że ludzie przyłączają się do ludzi. Pozdrawiam
Mail : [email protected]
Wire : @sebastianar
Zapraszam do kontaktu Warszawę i okolice :)
DAE avatar
mechanik46

13 kwietnia 2019, 19:25

Witam wszystkich. Podpis jest unikatowy to jak odcisk linii papilarnych i nie da się go podrobic.
Zresztą można własną krwią podpisać... Ale to chyba lekka przesada
Awatar użytkownika
kulsson

16 kwietnia 2019, 04:20

Deklaracja to jakby projekt typu alfa lub wersja 0.01 także na razie nie kombinujmy. Jak takie pismo będzie wyglądać w ludziach innych osób? Uznają nas za setkę. Na razie pomysł z krwią moim zdaniem odpada.
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
greger.tw

16 kwietnia 2019, 19:13

Witajcie, ja uwazam ze deklaracja powinna miec jednakowa prosta i jasna tresc. Wiadomo ze z czasem zostanie zmieniona do wlasciwej formy ale na dzien dzisiejsz to co mamy daje nam poczatek istnienia Suwerenow w sesie prawnym tego systemu. Osobiscie uwazam ze w przyszlosci (pewnie dalekiej) nie beda potrzebne jakies tam dokumenty, oswiadczenia , umowy. Slowo wypowiedziane w jakiejs sprawie bedzie wystarczajacym dokumentem. Dzisiejszy swiat oparty jest na oszustwie i wyzysku dlatego ta cala papierologia tysiace przepisow i paragrafow. Tak ja to widze... Grzegorz
Awatar użytkownika
kulsson

20 kwietnia 2019, 05:35

A no racja. W którymś z wywiadów było wspomniane że w obecnych czasach najbezpieczniej jest założyć własne wyzwanie, żeby nikt się nie czepiał. Bo system mocni dba o uczucia wierzeniowe także warto też wziąć to pod uwagę. Ale i bez też sobie poradzimy :)
Awatar użytkownika
Lord
Kontakt:

20 kwietnia 2019, 18:36

Może trochę obok tematu ale nie znalazłem bardziej odpowiedniego miejsca. w załączeniu przesyłam przerobioną wizualnie deklarację, merytoryka została. Proszę o info czy taka forma jest bardziej odpowiednia?
Załączniki
d11.png
d11.png (483.77 KiB) Przejrzano 2532 razy
Awatar użytkownika
kulsson

20 kwietnia 2019, 21:16

Wow. Wygląda profesjonalnie. Tylko pytanie czy ten herb jest potrzebny?
Awatar użytkownika
Lord
Kontakt:

21 kwietnia 2019, 20:04

Tak, trochę poniekąd zajmuję się grafiką. Herb nie jest potrzebny, ale zważywszy na to że jest to deklaracja suwerena IIRP, takowy właśnie zastosowałem z tłustym orłem patrzącym w strone deklaracji. W wolnej chwili mogę jeszcze wstawić deklarację bez orła. Zastosowany font jest darmowy nawet do wykorzystania komercyjnego żeby nikt nie zarzucił.
Awatar użytkownika
kulsson

23 kwietnia 2019, 11:03

Nikt z ariow nie powinien Ci takich rzeczy wypomnieć, jedynie trolle. Ok dwie wersje będą ok. Szkoda że nie można ankiet jeszcze robić takto można by ocenić jak to innym się podoba
DAE avatar
Tomasz21

03 maja 2019, 19:08

Witam; Pomysł deklaracji oceniam z mieszanymi uczuciami. Dlaczego?
Podam przykład; Zanim wybuchła druga światowa, to w Holandii zarządzono spis ludności,( wszystkiej bez wyjątku ). W tej ankiecie trzeba było, między innymi podać swoje wyznanie; autorzy zasugerowali że to jest dla dobra tych ludzi, w przypadku śmierci żeby było wiadomo czy na pogrzebie ma być, ksiądz czy jakiś inny przedstawiciel wyznaniowy. Idea, nie powiem wspaniała.
Nie – Rząd , się martwi jak ma zostać pochowany dany człowiek? Same plusy, brak minusów. Aż do momentu, kiedy granicę przekroczyły zaprzyjaźnione czołgi i je wspierająca armia. Okupant sięgnął do spisu, i po kolei chodząc od domu – do domu wygarnął pewną grupę ludzi, załadował do bydlęcych wagonów i wywiózł w nieznanym kierunku. Pytanie? Czym zajmowali się ci Holendrzy, ( niekoniecznie Holendrzy ). Szlifowanie diamentów i handel nimi.
Oczywiście sklepy, warsztaty, hurtownie, przepadły wraz z towarem. Mało się o tym mówi, bo i po co. Ja osobiście jestem przeciw wszelkim spisom dokonywanym, w dziwnym celu. Ja nic nie podpiszę, i nie podam jak się nazywam. Nie zamierzam ułatwiać zadania. Historia, bardzo dużo mnie nauczyła. Po za tym nasza historia co trochę się powtarza, Czas wyciągnąć z tego wnioski na przyszłość naszą i naszych dzieci; żeby później nas nie przeklinały. Jestem stanowczo przeciwny wszelkim spisom.
Jestem też przeciwny; ocenzurowanemu internetowi.
Pytanie? Dlaczego nie używamy internetu bez cenzury, bez serwerów?
-DLACZEGO-? ? ? Lenistwo, brak wiedzy, głupota, - może ktoś z was mnie oświeci. Pozdrawiam.
:ugeek:
DAE avatar
BRA1

06 czerwca 2019, 11:04

Witam,
Nie wyłapałem co zrobić z podpisaną deklaracją ?
1.Ponadto zgadzam się w 100% z przedmówcą.
2.W deklaracji jest mowa o cofaniu wszystkich pełnomocnictw, a co z pełnomocnictwem które dałem mojemu ojcu do reprezentowaniu mnie w sądzie i na poczcie gdyż prowadzę interesy i nie jestem w stanie wszędzie być osobiście ?
Pozdrawiam
mail: [email protected]
Zapraszam do kontaktu Poznań i nie tylko /
DAE avatar
Tomasz21

06 czerwca 2019, 12:52

Witam; Pełnomocnictwo dla ojca; to jest chyba całkiem inna para kaloszy. przecież to jest rodzina. I z zasady macie się wspierać. Tutaj ( domyślam się ), chodzi o różne rodzaju , banki i z tym związane pełnomocnictwa, i jakieś firmy pośredniczące, które dla naszej wygody oferują nam szemraną usługę , że poza naszymi plecami będą załatwiały jakieś nasze transakcje.Dostęp do naszego konta. Chodzi też chyba, o to że podpisać pełnomocnictwo, jest bardzo łatwo; Jeden podpis na kolanie, i jest gotowe. Ale już anulować to wszystko; to jest zazwyczaj ogromna kołomyja, i przepychanki. To tak jak, ryba do sieci; łatwo jej wejść, ale już tylko niektóra potrafi z niej uciec. Dlaczego? To chyba jest jasne jak słońce. A jeśli nie jest jasne? To dalsze tłumaczenie jest zbędne. Pozdrawiam, I życzę - nie dajcie się złapać w zastawione sieci. :ugeek:
DAE avatar
sasza

04 lutego 2020, 00:47

Millusia777 pisze:
31 marca 2019, 17:57
Millusia777 pisze:
20 marca 2019, 01:32
Witajcie :)
Byłabym za jedną wersją raczej.. Może zadawać pytania żeby wszystko było jasne i zrozumiałe?..
Marcin Pol Lechicki uważam że jednak można połączyć siły z Panem Potockim z uwagi na naprawę dużo wspólnej optyki i jego umocowanie prawne, które dobrze by zrobiło naszej sprawie.. Z drugiej strony Twój pomysł też ma swój głęboki sens (tu wielkie podziękowania za nadludzki trud jaki był potrzebny dla opracowania tego geniuszu :) chylę czoła ).. Chodziło mi o współpracę z Panem Potockim na wczesnym etapie rozwoju Państwa.. Wierzę w jego dobre zamiary.. Aczkolwiek obawiam się że i tak chcianoby pokrzyżować mu szyki, a jak słusznie uważasz lider jest zbytnio wystawiony na ostrzał albo przemiał brzydko mówiąc.. Obawiam się niestety że osamotnieni będziemy zbyt słabą siłą żeby przekuć te wspaniałe plany w czyn.. Kropla drąży skałę ale czy zdążymy? Chyba że z boską iskrą się uda, że pojawią się sprzyjające okoliczności..
Już nie optuję za Panem Potockim zdaje się że jest coś w IPN z nim związanego.. Szkoda...
Marcin Pol dziękuję bardzo Ci za pracę Twoją.. Dużo sił i optymizmu :)
Potocki to krętacz i oszust, nadawał na PO a potem się z nimi układał-link:
Awatar użytkownika
Chrisader

04 lutego 2020, 10:06

Co do tej deklaracji na to miejsce i czas to mam poważne zastrzeżenia…

Czemu ma służyć podpisywanie jakiś tam dokumentów, kiedy na chwilę obecną ta oto forumowa wspólnota nie ma jak na razie zamiaru w żaden sposób formalizować się. Nie ma na razie żadnej potrzeby przekształcać się w żadne stowarzyszenie, fundację czy partię. To co potrzebne to przekształcenie forumowej wspólnoty w ruch. W ruch, który będzie stanowić ilościowo liczący się głos w społeczeństwie. Dopiero formalizację powinny podjąć osoby najbardziej zaufane, które wykazały się pracą na rzecz powiększania się wspólnoty i forum.
Po co teraz te deklaracje? Aby wróg miał listę niepokornych baranków…

Co do treści to mam obiekcje co do odwoływania się do tej drugiej eRPe. Ja rozumiem, że to co teraz mamy, czyli ta trzecia eRPe to bandyckie państwo z dykty i tektury, zarządzane przez złodziei, przestępców i zagranicznych lokajów, którzy wyprzedali narodowy majątek i zadłużyli nas i nasze dzieci na dekady. Ja rozumiem, że nikt nie chce się z tym identyfikować. Nikt też kto ma już trochę lat na karku i złe doświadczenia nie ma najmniejszej ochoty identyfikować się z tym czym była eRPe ludowa. Chociaż nieco bardziej sprawiedliwa społecznie wg mojej oceny niż to co jest teraz. A czym była za to druga eRPe? Do 1926 roku wskazywało wiele, że będzie wolnym i niepodległym państwem z nadzieją na prosperowanie. Jednak zamach stanu, którego dokonał litwak Selman vel Józef Piłsudzki i zafundował republikę kolesi z ustrojem feudalnym, którego rządy zakończyły się totalną katastrofą w trakcie kampanii wrześniowej w 1939 roku. Właśnie do tego mam się odwoływać?
A jeszcze inna sprawa, bo odwołując się do państwowości z okresu drugiej eRPe to co z granicami i ziemiami, których państwo polskie nie było w posiadaniu? Dobrze jak się ustosunkują w przyszłości gorący zwolennicy i piewcy drugiej eRPe do tego jak jakiś Niemiaszek powie nam coś takiego: Dobrze miłośnicy i wszyscy co się odwołujecie do drugiej eRPe…. Pewnie chcecie od nas reparacji wojennych, no zgoda ale cały Śląsk, Zachodnie Pomorze i Wielkopolska musi do nas wrócić, bo przecież te tereny nie wchodziły w skład drugiej eRPe…

Co do treści wymaga ona w mojej ocenie korekcji. Treść może być trudna w zrozumieniu. Ktoś nieogarnięty pomyśli, że to jest deklaracja wciągnięcia do sekty. Zresztą jak powiedziałem jest na chwilę obecną zbędna…
DAE avatar
Kasjopea

05 maja 2020, 02:17

Witajcie,

Jako człowiek o umyśle ścisłym, potrzebuję bardzo klarownej informacji jak podpisanie deklaracji Suwerena II RP będzie się przekładało na życie w świecie, w którym nadal żyjemy, nadal mamy dowody osobiste z peselami, konta w banku. Jeśli to jakaś póki co tajemnica, to również dobrze byłoby wiedzieć, że stoi za tym pewien plan. Wprawdzie już o tym wspominano na tym forum, ale to dla mnie na razie bardzo mało namacalne.
Oczywiście sama idea bardzo mi się podoba, chociaż czegoś mi tu jeszcze brakuje do układanki. Czy tym czymś jest tzw. masa krytyczna osób, które firmuja się taką deklaracją?
Nie wiem czy słyszeliście o deklaracji wolności, o której opowiada pewien Zygfryd, Polak mieszkający w Niemczech. Podobno sporo osób na świecie już taką deklarację podpisało i stoją za nią bardzo wymierne korzyści, daje pewien immunitet. Podobno członkowie tzw. elit podpisali tego rodzaju deklarację i dlatego są nie do ruszenia w sądach. Niemniej nie jest to temat zarezerwowany dla elit. Bardzo mi się to pokrywa z tym, o czym mówi deklaracja Suwerena II RP, tylko pytanie czy jest to również rozpoznawany dokument, albo czy będzie rozpoznawany w świecie? Czy może jest to jeden i ten sam dokument co deklaracja wolności? Tyle, że za zdobycie deklaracji wolności trzeba zapłacić. Ostatecznie DW jest firmowana podpisem papieskim, który tym samym zwalnia nas z podległości kościołowi i prawu kanonicznemu... Niby co ma piernik do wiatraka, ale podobno ma... To wszystko brzmi jakoś nierealnie, wiem, również dla mnie, to dla mnie zupełnie świeży temat, niemniej wygląda na to, że są ludzie, którzy przeszli już tę drogę i odczuwają wymierne korzyści z tego płynące. Za mało wiem na ten temat żeby się tu wypowiadać, ale może ktoś wie coś więcej? Albo warto by ten temat zbadać?

Serdecznie pozdrawiam wszystkich poszukiwaczy.
DAE avatar
chrzszczy

05 maja 2020, 12:07

jak slucznie zauwazylas temat jest zlozony. jest dyskutowany na Riot. tutaj nie bedziemy go poruszac ze wzgledu nieograniczony dostep.
zapraszam na Riot, ponizej link co i jak:

materialy-dla-zalogowanych-f90/riot-cze ... t1103.html
RIOT IM: @chrzszczy:matrix.org
DAE avatar
Zenon S

16 maja 2020, 13:27

chrzszczy pisze:
05 maja 2020, 12:07
jak slucznie zauwazylas temat jest zlozony. jest dyskutowany na Riot. tutaj nie bedziemy go poruszac ze wzgledu nieograniczony dostep.
zapraszam na Riot, ponizej link co i jak:

materialy-dla-zalogowanych-f90/riot-cze ... t1103.html
Mi sie wydaje , ze temat jest banalnie prosty. Jezeli ktos chce walczyc o cos to trzeba to robic albo absolutnie jawnie albo absolutnie niejawnie. Polsrodki nie wchodza w gre . Wybor miedzy tymi dwoma opcjami determinuje niejako strategie i sposob postepowania.
Awatar użytkownika
Waleczne_Serce

25 maja 2020, 20:31

Jak dla mnie to nie rozumiem waszych niezrozumiałości co do tej deklaracji. Jedyne co mnie w tej deklaracji zastanawia to powoływanie się na II RP. A jeśli chodzi o dyskusję to po to jest to forum aby tu dyskutować, a nie tworzyć jakieś dodatkowe odskocznie. Więc można by dalej tu dyskutować. Ja tam nie widzę błędów w deklaracji, a co jedynie zastanawia mnie odnoszenie się do II RP. Sama II RP też była nadzorowana po przez Piłsudskiego przez zachód.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy nowego świata”