Według słowiańskiej mitologii Wedyjskiej czyli wiedzy = wedy, wszechświat składa się z trzech światów, które są wzajemnie ze sobą powiązane i połączone. Trzy światy to Jav, Nav i Prav.

JAV – jest fizycznym światem ludzi w którym żyjemy, ale w którym istnieje wiele poziomów rzeczywistości,. NAV – duchowy świat, w którym żyją dusze naszych przodków i bogów w którym rządzi prawo kosmiczne.

PRAV – świat bogów, również niewidoczny dla ludzi tworzących niebiańskie prawo. W wielu językach słowiańskich, słowo « prawda » lub « Prawo » pochodzi od PRAVI i oznacza, prawo, prawość lub oparcie na świecie prawa.

NAV – świat istot duchowych (zmarłych przodków i bogów) to świat niematerialnej rzeczywistości, sfery astralnej. Świat NAV to również idealny plan wszechświata zawarty w wykazie planet i konstelacji, jak również projekt ścieżki duchowej w życiu, każdego człowieka, który powinien nią kroczyć i przestrzegać a ona pomoże mu sięgnąć szlachetnych duchowych ideałów. W jaki sposób właściwie odczytywać i stosować te trzy światy? Ruchy planet i gwiazdozbiorów we wszechświecie odzwierciedla NAV jako wydarzenia z mitologii występujące w świecie materialnym Jav.

JAV manifestuje się jako wydarzenia historyczne. Te historyczne wydarzenia są precyzyjnie określone przez cykle, które są bezpośrednio pod wpływem cykli kosmicznych (Prav), a te pokazują, kosmiczne cykle wojen, sojuszy i innych wydarzeń w świecie bogów (NAV).
Słowiańsko-Aryjskie Wedy to najlepsze źródło wiedzy sięgające nie tylko początków życia na ziemi, ale i początków wszechświata.

(WP: WELA zawiera w sobie świat NAVI. Nawia jest częścią Weli. Świat Nawi urządził sam bóg Weles)

Wedy

A co na ten temat mówią Wedy? Życie we wszechświecie zostało stworzone z życiodajnej energii RA (aryjsko-słowianskie geny R1a1a), które stopniowo zaczęła rozprzestrzeniać się na wszechświat. Jednocześnie z tej energii, źródła życia, zaczęły się wyłaniać inteligentne istoty, które nazywamy Bogami w najstarszej części naszej galaktyki Drogi Mlecznej zwanej PRAV. To świat bogów i naszych przodków. Następnie życiodajna energię rozeszła się we wszechświecie, a i stopniowo w coraz bardziej zaludniała inne systemy słoneczne i innymi inteligentnymi istotami. Im bliżej centrum galaktyki (PRAVI), tym wyższe istoty wyewoluowały i je zamieszkują. Bogowie żyją w wyższych światach, świecie wyższych wibracji, ale ich « zakres » rozciąga się na całej galaktyce. Są to zarówno osoby fizyczne, jak w postaci energii. Krótko mówiąc, wszystko, co istnieje we wszechświecie jest tylko energią, a siły w nim rządzące to Wyżsi Bogowie.

Weźmy to z innej strony – porównując do nas. Na samym końcu rozwoju – na granicy galaktyki są światy najniższym wymiarowości i wibracjach – to nasz rejon kosmosu i »nasz » świat Javi. Ten, który widzimy wokół nas. Mówimy w nim o czterowymiarowej przestrzeni. Żyjemy w wymiarze « 3D » powiększonym o czas. Mamy 9 czakr, które współpracują z 9 różnymi organami. Mamy 7 podstawowych zmysłów – pięciu znanym, plus powiększonym o dwa mniej znane intuicja i jasnowidzenie. To co oddziela nas od świata 3D wokół naszego ciała jest jak aura, która rozciąga się dla niektórych ludzi nawet do setek, kilometrów. Wyżsi Bogowie widzą naszą aurę w której odzwierciedla się wszystko co nas dotyczy, związku z tym, naprawdę wiedzą o nas wszystko. Wszystko posiada swoją aurę nie tylko ludzie, ale również i zwierzęta, czy drzewa które podobnie jak my ludzie są święte. Pełny zakres informacji o wyższych Bogów w stosunku do odpowiadających im znaków runicznych, zwierząt, drzew, itp. elementów. można odczytać przykład w Część kalendarza słowiańskiego.

Po za naszym wymiarem istnieją jeszcze inne wymiary, i wszechświaty. Do wyższych wymiarów można uzyskać dostęp tylko przez to, co ludzie nazywają śmiercią, a każde przejście to sąd sumienia – sąd przodków – Sąd Bogów. Gdy przejdziesz pozytywnie weryfikacje rodzisz się w wyższym wymiarze i bardziej harmonijnym świecie. Wymiarów jest 16. Po osiągnięciu 16 wymiaru stajesz się jednym z bogów.

Odwiedź stronę autora i pamiętaj by wspierać dobre treści!

W przypadku naruszenia praw autorskich lub licencyjnych prosimy o kontakt

>