Przejdź do treści

Siła Rodu – co to takiego?

Dlaczego jednym przodkowie pomagają, a innym nie? Siła – to przede wszystkim ruch energii, siła rodu, odpowiednio – ruch energii rodu.

Skierowana siła, jak wiadomo, zdolna wykonywać kilka działań, a to już być może i pomoc i obrona itd. to właśnie opieka. Raz to ruch energii, to naraz szereg pytań, jak zaś ona porusza się, jak rośnie/mnoży się i wg jakich praw wszystko to się odbywa ? W rzeczywistości siła przekazywana „wg krwi / po krwi” jak ta siła powinna płynąć, jakie funkcje wypełniać/wykonywać i jakie mechanizmy uruchomić zapisane w genach, w DNA. Kiedy mężczyzna i kobieta dokonują aktu płciowego – oni tworzą energetyczne kanały między sobą, po których płynie ta energia, informacja. Mężczyzna daje energię – on pojawia się stałym jej źródłem dla swojej wybranki, lecz kobieta zachowuje ją i pooddaje dzieciom, które nosi i urodzi. Jeżeli mężczyzna ma lub miał kontakt z dwoma i więcej kobietami, to on po utworzeniu się kanałów odżywia je wszystkie, siły jego może nie wystarczyć zaś dla jego dzieci. Jeżeli kobieta ma lub miała kontakt z dwoma i więcej mężczyznami, to w niej jest przechowywana informacja różnych rodów, tym samym przy powstaniu/narodzinach dziecka wszystkie te informacje są w zaszyfrowaniu uderza w dziecko.

Takim obrazem, jeżeli u kobiety jeden mężczyzna, a u mężczyzny ta kobieta jedna, razem oni rodzą dzieci z konkretnymi zadaniami, wyraźnymi źródłami siły i kompletem wszystkich niezbędnych praw/zasad. Energetycznymi kanałami, przez które dziecko zdobywa energię od rodziców, od swojego rodu i płynie/przepływa ta informacja, ta energia wg wszystkich zasad rodu. Jeżeli zaś, z jakiejkolwiek przyczyny, mężczyzna zmienia swoją kobietę, to i na potomstwo jego energia będzie dzielić się, uciekać/wyciekać do różnych kobiet.

Siłę swojego ojca, siłę rodu jego dzieci nie otrzymają w wystarczającej mierze, żeby poradzić sobie ze swoimi zadaniami i wypełnić/wykonać wszystko to, a co mu wg losu niezbędne/konieczne wypełnić/wykonać – nie udaje się. Kiedy kobieta zmienia mężczyznę lub ma więcej niż jednego partnera wśród swoich seksualnych kontaktów, ona automatycznie wkłada w potomstwo sprzeczną informację i dziecko po prostu nie wie jak ma żyć, jak realizować siebie i wykonać to, po co przyszedł na ten świat. Tak oto przodkowie pomagają tylko czystym dzieciom, siła jest w rodzie tylko w takiej sprawie/ w taki sposób. Właśnie z powodu pomieszania różnych typów ludzi na Ziemi, właśnie z powodu zdrad, z powodu wielu seksualnych kontaktów z różnymi partnerami praktycznie nie zostało zdrowych ludzi.

Tylko u jednostek został silny ród, gdzie przodkowie mogą pomagać swoim dzieciom, dlatego że kanały nie naruszone i informacja wierna jak to współdziała, i szczęśliwe dzieci, które zdolne realizować siebie, jak istota duchowa w całej rozciągłości. Siła rodu waszego mnoży się/rośnie, kiedy rodzina duża i czysta (1 tata i 1 mama, jedyne u siebie nawzajem), im więcej dzieci, tym większy siła rezonuje i siła rodu rozwija się/ rośnie. Wcześniej były rodziny wielodzietne, a teraz dwoje to już rzadkość. Rodzina na to i nosi nazwę rodzina, co to wszystko jest rodziną moją, to wszystko moje rodzone. Bądźcie czyści, bądźcie szczęśliwi! Tak przetrwa z wami siła rodu waszego!

4/5 (10 głosów)

Odwiedź stronę autora i pamiętaj by wspierać dobre treści!

W przypadku naruszenia praw autorskich lub licencyjnych prosimy o kontakt

>

Pobierz Deklarację Suwerena II RP

Otrzymasz ją też na swój email

Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

Pobierz Deklarację Suwerena

Otrzymasz ją też na swój email

Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co robimy...

Nie lubimy spamu, zapisując się dołączysz do newslettera i będziemy wysyłać Ci wiadomości zgodnie z polityką prywatności