Simon Wieland to multidyscyplinarny artysta.

W wieku 25 lat zaczął studiować starożytną i ezoteryczną wiedzę, zafascynowany głównie takimi tematami jak Moc dźwięku (wibracje), Ludzka Świadomość i Święta Geometria – starożytna nauka o fundamencie wszystkiego, co zostało stworzone.

Używając tych form i proporcji, Simon wypracował własny styl tworzenia niepowtarzalnych grafik, który daje widzowi wyjątkową perspektywę i poczucie harmonii.

Każda praca jest ręcznie rysowana w większości metalicznymi tuszami na ciemnych tłach. Ta kompozycja kolorów tworzy niepowtarzalny kontrast i głębie.

Simon przez wiele lat mieszkał i tworzył w Londynie, nieustannie eksperymentując i poszerzając swoją sztukę od rysunków po murale i animacje wideo.

Simon aktualnie mieszka w Polsce i chętnie wspiera naszą społeczność. W sklepie ariowie.cupsell.pl znajdziecie koszulki, bluzy i inne produkty z grafiką zaprojektowaną specjalnie dla Ariów.

Aby dowiedzieć się więcej o artyście i poznać szerzej jego twórczość koniecznie odwiedźcie jego stronę www.simonwieland.art. 

 

>