Kim jest Mariusz Budrowski?

Mariusz Budrowski jest współautorem bloga “Odmładzanie na Surowo”, autorem bestsellera: “Surowe Zdrowie”, książki kulinarnej: “Na Surowo Przepisy” oraz książki dla dzieci “Wierszykowo na Surowo”. Obserwuje go na Facebooku, Instagramie czy Youtub łącznie ponad pół miliona ludzi. Ponadto  jest także pomysłodawcą programów na odchudzanie, festiwalu Witariada oraz konferencji Surowe Życie. Stworzył też #Moje90Dni – projekt przemiany zdrowia fizycznego i mentalnego, który skupia się na rozwiązaniach witariańskich oraz światowych praktykach zdrowotnych.

Co skłoniło go do zmiany swojego stylu życia? Przede wszystkim złe samopoczucie. W związku z niewłaściwą dietą Mariusz zaczął podupadać na zdrowiu, po każdym posiłku czuł zmęczenie i senność. W 2009 rozpoczął poszukiwanie właściwej drogi do zdrowia i długowieczności. Po kilku latach odnalazł – witarianizm, który odmienił jego życie.

Mariusz i Agnieszka są witarianami od września 2016 roku. Utraciwszy zaufanie do farmacji, już w 2009 rozpoczęli poszukiwanie właściwej drogi do zdrowia i długowieczności. Poprzez sokoterapię, następnie odstawienie pokarmów mięsnych, po kilku latach poszukiwań doszli w końcu do witarianizmu, który okazał się najlepszym sposobem na odzyskanie zdrowia, energii i przedłużenie życia. Przeczytali ponad 500 książek, obejrzeli kilkaset filmów i odbyli kilkanaście kursów na całym świecie, aby móc zgłębić tę wiedzę oraz pomóc wyzdrowieć sobie i swoim najbliższym.

Teraz robią wszystko, aby w najbardziej przystępny sposób podzielić się tą praktyczną wiedzą z Tobą.

Mariusz Budrowski wspiera inicjatywę tworzenia naszej suwerennej społeczności.

Zobacz kto jeszcze jest zaangażowany w nasz projekt tu

>