Zęby

Awatar użytkownika
robertleon
Posty: 191
Rejestracja: 26 lutego 2019, 17:58
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

10 maja 2019, 20:16

x
Ostatnio zmieniony 11 lutego 2020, 23:53 przez robertleon, łącznie zmieniany 2 razy.
DAE avatar
Fuwa
Posty: 9
Rejestracja: 22 marca 2019, 15:40

12 maja 2019, 19:41

płukanie boraksem - zapalenia.
płukanie solą - mineralizacja.
soda plus olej kokosowy - higiena.
płukanie borowiną - regeneracja.
Wszystko sprawdzone osobiście przez wielu znajomych - Działa.
No i nie wpierdzielać słodyczy i napojów kolorowych.
Po jedzeniu jak nie ma jak umyć zębów to przepłukać wodą z sodą - bo roślinożercy mają w paszczy ph zasadowe a drapieżcy jak psy kwaśne. Od razu wiadomo co powinno się do paszczy wkładać. :-)
DAE avatar
Tomasz21
Posty: 503
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

13 maja 2019, 23:00

Witam; zacznę od .
No i nie wpierdzielać słodyczy i napojów kolorowych.
Biały cukier to trucizna; ale cukier, który znajduje się już w miodzie, to jest zdrowy i bardzo pożyteczny. Mam na myśli miód prosto z pasieki, który zawiera wszystkie potrzebne składnik. Pamiętajmy temperatura niszczy miód.
Czym jeszcze można słodzić? Melasa, z buraka cukrowego. Jest to pół produkt, który jest jeszcze zdrowy. Dopiero przerobiona na biały cukier, staje się trucizną. Aby cukier stał się biały, używa się chloru. I już jest po zawodach.
Po za tym , mamy cukry proste, i cukry złożone. Jedne są dobre, a inne już nie koniecznie. Cukier jest potrzebny w naszym organizmie; ale bez przesady. A napoje gazowane; czym są słodzone? słodzikiem, brzmi odpowiedź. A co to jest słodzik? To jest "aspartam". Czyli z deszczu pod rynnę. Dalej idźmy; zakwaszenie żołądka, przeważnie większość ma za niską. Z stąd się bierze zgaga. Czyli podnosimy kwasowość, zgaga znika. Jak podnieść kwasowość? Szklanka czystej wody z odrobiną soli kuchennej. "UWAGA" - sól nie może być biała oczyszczana. Jest to na liście przebojów, - Biała śmierć,Nr.2-. Ta sól nadaje się do posypania w zimę chodnika. W domu, do jedzenia jak i gotowania używamy soli kamiennej, Wieliczka, Kłodawa, sól Himalajska-różowa. ( różową trudniej podrobić ).
Tak więc woda + sól , i mamy kwas solny, który poprawi nasze trawienie. To działa, ja to stosuję. To jest malutki wycinek tego, czego nie jest wolno robić pod żadnym pozorem. Ale od czegoś trzeba zacząć swoje uzdrawianie. Wyeliminować szkodliwy biały cukier, i jego pochodne. Oraz usunąć szkodliwą, oczyszczaną sól . "Jodowaną".
Efekt jest murowany, bardzo pozytywny. Sprawdzone na mojej osobie. Żeby nie było za dużo, to dalszą listę szkodliwych dla zdrowia artykułów, wyszczególnię za parę dni.Mam nadzieję, że ten temat zainteresuje kogoś.
Pytania, mile widziane. Pozdrawiam.
:ugeek:
DAE avatar
Aeon
Posty: 121
Rejestracja: 16 lutego 2019, 14:49

01 czerwca 2019, 15:38

Dzięki dużym dawkom witaminy D i K-2 Mk7 zęby regenerują (wypełniają) mi się naturalnie, nie mam żadnych z nimi problemów i nie muszę chodzić do dentysty od kilku lat (jak zaczalem to brać).
Awatar użytkownika
kulsson
Posty: 300
Rejestracja: 28 marca 2019, 22:16

10 sierpnia 2019, 00:42

Ja przygotowuję się do płukania ust olejami typu olej rzepakowy czy lniany ewentualnie olej kokosowy. Nastawiam się mentalnie do procesu :)
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdrowie - ciało i umysł”