Cykliczne resety co 676lat

DAE avatar
utywq135

02 października 2019, 21:21

Cześć,
zapewne wielu z Was słyszało o resetach(kataklizmach), które odbywają się na naszej planecie co 676lat. Niby to kolejna teoria spiskowa, ale czy na pewno? Większość przewidywań "końców świata" była głośno omawiana i opisywana w artykułach mediów głównego ścieku, a o tej jeszcze nie słyszałem. Może te wszystkie medialne proroctwa były swego rodzaju przyzwyczajeniem społeczeństwa do ciągłych fake-newsów w celu oddalenia nas od zbliżającego się prawdziwego kataklizmu? Mimo, że nie zdarza mi się wierzyć w teorie o przepowiadaniu przyszłości, tak ta prognoza wygląda na bardzo realną. Co gorsza, ta teoria nie jest wcale wyssana z palca, a jest ona opisana w wielu kronikach historycznych i mitach z całego świata. Nawet nasza nie-tak bardzo odległa historia mówi o depopulacji ludzkości w roku 1346-48(Czarna Śmierć) jak i 670-672(Dżuma Justyniana). Wedle oficjalnych informacji były to zarazy dżumy, ale ponoć sama osoba podająca to przypuszczenie ostatecznie odrzuciła tą teorię. Po ostatnim katakliźmie minęły 673lata więc początków kolejnej możemy się spodzewać już w 2022r. Niektóre kroniki piszą, że przed katastrofą zaczęto zauważeć ocieplanie klimatu i niewyjaśnione zaćmienia słońca - czyli to co się już dzieje na naszych oczach. Dodając do tego fakt, że niektóre mocarstwa zaczęły budować bunkry np. tunel Gottharda to wygląda na to, że zapowiada się nieciekawie... A Wy co o tym myślicie, kolejna teoria, którą można olać czy jednak może coś w tym być? Ja osobiście uważam, że coś jednak wisi w powietrzu. Od dawna przychodziły mi myśli o budowie schronu i robieniu zapasów, mimo iż nie interesowałem się survivalem i preppersem, a o samej teorii cyklicznych katastrof nie miałem pojęcia.

LINKI:
Zaćmienie słońca w Rosji: https://www.antyradio.pl/Adrenalina/Arc ... IDEO-35438

Teoria o której napisałem(fragmenty - więcej informacji znajdziecie na kanale yt Akari Aryaca ):
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia na świecie / zmiany na Ziemi”