Cykliczne resety co 676lat

DAE avatar
chrzszczy

28 kwietnia 2020, 17:16

@Aran - odnosnie twojego wpisu z 30 marca.
Piszesz o prymitywnym ludzie Majow, a kilka linijek ponizej, ze wg Majow zyjemy w epoce 5go slonca. Nie masz dysonansu? To mieli pojecie o otaczajacym ich swiecie, czy nie bardzo? ;-)
To, ze ci ludzie zyli kilkaset lat temu, nie znaczy ze byli idiotami, zeby wierzyc w czary. Dla porownania - Rzymianie 2 tysiace lat temu budowali forty z prefabrykatow, pakowali je na statek i jak podbijali dziiejsze UK to w ciagu doby stawiali z nich fort, jakbysmy dzisiaj powiedzieli, w systemie Ikea. Ich akwedukty tez do dzis dostarczaja wode, autostrady na Wyspach zbudowane sa na rzymskich traktach itd.

@Suhar - Malta?
RIOT IM: @chrzszczy:matrix.org
DAE avatar
Suhar

28 kwietnia 2020, 18:33

Chrzszcz Malta :) Znalazłem piękną jaskinię w sam raz na War, gdyby poszukiwania spełzały na niczym. Nazywa sie jaskinią wiatru i jest na Teneryfie. Odpowiednio wysoko, żeby gwizdać na ew. tsunami i odpowiednio długa (ponad 18km), żeby nie przejmować się ciepełkiem po wybuchu. Na dodatek (ciekawostka) jakimsik sposobem wieje tam wiatr tworzący się w jej wnętrzu co załatwia resztę problemów.
Na poszukiwania Warów z przyjemnością bym się wybrał, ale żona mnie nie puści. :) Moi znajomi kiedyś usilnie przeszukiwali góry stołowe i podobno istniejące kiedyś wejścia dziwnym trafem tak się już zlały z otoczeniem, że po latach nikt nie pamięta gdzie były. Zapytam starego znajomego czy coś mu się przypomniało w międzyczasie. Co to Rody? Pozdrawiam
DAE avatar
Synthesis

29 kwietnia 2020, 01:26

Suhar pisze:
26 kwietnia 2020, 21:11
Ps. Na wyspie, na którą chcę się przenieść musi być jaskinia, najlepiej z wejściem pod powierzchnią wody choć ro nie konieczność.
To raczej nie jest dobry pomysł, ponieważ w momencie, gdy zaczną spadać meteoryty/ asteroidy do morza lub oceanu fala uderzeniowa spowoduje tsunami i wyspy zaleje, a Ciebie w jaskini z wejściem pod powierzchnią, czy na lądzie wyspy również zaleje. Moim zdaniem najlepiej skryć się w wysokich górach w jakieś głębokiej jaskini...ale czy tam będzie odpowiedni poziom tlenu. Wejdziesz, ale możesz nie wyjść...do takiej zabawy trzeba mieć odpowiedni sprzęt. To wszystko nie jest takie proste. W najbliższym czasie z przyjacielem udaję się na takie poszukiwania, może coś odkryjemy.

Można szukać wary, bunkry...ale one są zajęte przez system: jaskinie są kupione przez osoby prywatne i zamknięte, zasypane. Wejścia do bunkrów, schronów, warów, tunelów są zamknięte. Przy niektórych wojsko stacjonuje. Inne są zamurowane, za kratkami lub za ogromnymi stalowi wrotami. Jeszcze inne wejścia są w podziemiu klasztorów, najczęściej tych, co są usytuowane na wzgórzach, górkach, górach. Wary (starożytne bunkry) można znaleźć prawdopodobnie w miejscowościach rozpoczynających swą nazwę od War: Warszawa, Warmia (kraina historyczna w województwie warmińsko-mazurskim), gmina Warlubie, itp.

KK nie jest Naszym przyjacielem, ponieważ dobrze o tym wie (przynajmniej ci wyżej w hierarchii). Oni raczej Ci tego nie powiedzą. Zresztą nie trzeba osobom tutaj obecnym tego tłumaczyć. Straszne zbrodnie i na ogromną skalę zakłamywanie historii, NASZEJ historii. Historia średniowiecza opiera się na dokumentach, które były przez mnichów w klasztorach fałszowane.
Nie tylko zmyślano bohaterów i wydarzenia, ale także dekrety, traktaty i listy papieskie, dające im przywileje celne, wolność podatkową, immunitety i akty własności ogromnych połaci ziem przekazanych rzekomo w przeszłości przez dawnych władców. Papier wszystko przyjmie, więc fałszowano ''dokumenty''. Nieustannie fałszowano od VIII do XV wieku.
Fałszerstwa antypacyjne, czyli fałszerstwa z wyprzedzeniem, które zostały utworzone na wieki przed ich wpływem politycznym lub prawnym. O tym mówi wielu badaczy historii, udowadniają to na podstawie braku potwierdzeń w archeologi.
Biblię pewnie też sobie pozmieniali i na pewno obecna nie jest oryginalnym tekstem. Należy pamiętać, że biblia to 900 któraś wersja od oryginału... Wizja mesjanistyczna - ponownego przyjścia (paruzja)...kto wie, przepowiednie sami piszą i skrzętnie realizują?
Jak każda wizja jest po coś? To ta, też jest po coś?
Co, jeżeli sobie to ktoś napisał i tak sprytnie wymyślił, dążąc do takiej tech. (Blue beam), by spełnić tę ''przepowiednię'' i uzyskać władzę absolutną?
Należy mieć na uwadze fakt, że zawsze od początku istnienia ludzkości organizowały się tajne ugrupowania, które miały cel podboju całego świata i sprawowania władzy nad nim?
Czy na to nie jesteśmy od wieków przygotowywani?

O ironio: największego wroga okrzyknęli największym przyjacielem. Zorganizowaną mafię, która w ostatnich stuleciach najbardziej za sznurki pociągała, wysługując się najemnikami, a w razie szwanku zawsze wychodzili obronną ręką, bo przecież to tamci zrobili...religie są częścią systemu kontroli matrixa.

To jest straszne, że tak wielu z zdewociałowego ''betonu'' nie da się przemówić do rozsądku, opierając się na dowodach, a nie jak oni: na przekonaniach...to są fatalne skutki setek lat indoktrynacji.

NIE MA innej opcji jak uświadamiać ludzi o systemie i o tym, że chce NAS wszystkich zaczipować. Zaczipowanych niewolników weżną ze sobą do bunkrów, a po wszystkim posłużą jako siła robocza do naprawy zniszczonego świata. Pierwsze ''przykazanie'': utrzymywanie populacji ludzkiej w ilości 500 mln (monument Georgia Guidestones). No ktoś musi dla tych pasożydów pracować...no przecież sami się za to nie wezmą. Dla mnie obecna sytuacja ku jednemu zmierza, stąd ten pośpiech i otwarte działanie.

"Kto kontroluje przeszłość, ten ma władzę nad przyszłością."- George Orwell
:!: ZAPRASZAM :!: na komunikator ogólny: RIOT.IM (sprawdź)
Nazwa pokoju :arrow: Ariowie

Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.
Stań się iskrą, która spowoduje gigantyczny płomień.
DAE avatar
chrzszczy

29 kwietnia 2020, 22:11

Suhar, Synthesis - zapraszam na Riot -> ariowie
od kilku dni duzo sie dzieje, staramy sie animowac nasza mala spolecznosc. sa spotkania w kazdy parzysty dzien miesiaca o 20ej, ale w miedzyczasie tez staramy sie monitorowac chat i reagowac, odpowiadac etc
RIOT IM: @chrzszczy:matrix.org
DAE avatar
Aran

05 maja 2020, 17:19

Znacie Marka z kanału EterTV??
To ten co fajnie rozmawiał z Arturem Lalakiem właśnie o Resecie.
Otóż Markowi zostały postawione jakieś zarzuty - do końca nie wiem jakie , a kanał EterTV Marek zamknął.
W chwili obecnej można obejrzeć Marka tylko gościnnie na innych kanałach : RachelaTV, VTV

Czy to nie znaczy że że Artur i Marek mają rację ?? Biorą się za Marka bo otwarcie nawoływał do Buntu do organizowania się przeciwko okupantowi.
Obawiam się że może się to źle skończyć dla Marka.
Jak ktoś ma jakieś pomysły jak mu pomóc to piszcie może razem coś wymyślimy. Może jest z nami jakiś adwokat który zechciał by się zając sprawą Marka zanim wyląduje w miejscu odosobnienia lub w wariatkowie ....
Awatar użytkownika
iguana

06 maja 2020, 03:49

niestety duzo faktow wskazuje na to ze cykliczne resety o ktoryh mowia kroniki manuskrypty czy miedziane/zlote tabliczki z calego swiata maja miejsce.. o czym nasi moznowladcy wiedza https://nczas.com/2019/03/19/spolka-kul ... mieniolom/ to by dobze tlumaczylo dlaczego ten patologiczny system oparty jest na nieustannym zadluzaniu sie co naturalna koelja zeczy musi doprowadzic do rozlecenia sie systemu.. na swiecie jest wiele podziemnyh miast.. w polsce mamy riese w ktorym gzebal sam hitler.. co sie stalo z wszystkimi cywilizacjami ktore mialy tehnologie do ktorej my po dzis dzien nie mamy dostepu o czym swiadczy mnustwo artefaktow ktore stanowia niepodwazalny dowod.. niestety tego jest duzo zaduzo by muc przejsc obok tego obojetnie i potraktowac jako kolejna 'teorie spiskowa' tudziesz jakas niespelnialna przepowiednie
zyj tak by nie zal ci bylo umierac kiedy przyjdzie na to czas
DAE avatar
Synthesis

06 maja 2020, 11:46

Aran pisze:
Znacie Marka z kanału EterTV??
Znam Marka z filmów. Dawał dobry przekaz.
Aran pisze:
To ten co fajnie rozmawiał z Arturem Lalakiem właśnie o Resecie.
Otóż Markowi zostały postawione jakieś zarzuty - do końca nie wiem jakie , a kanał EterTV Marek zamknął.
W chwili obecnej można obejrzeć Marka tylko gościnnie na innych kanałach : RachelaTV, VTV
Dużo tam umówili. Tutaj są praktycznie wszystkie filmy Etera: http://chomikuj.pl/mgrabas/Eter+TV
Nic nie wiadomo. Sam pousuwał swoje filmy. Kanał istnieje bez zawartości.
Mało jest informacji na ten temat:
https://studiovtv.tv/2020/04/komunikat- ... er-tv-vtv/
youtube.com/watch?v=odjh3FpsGmA
youtube.com/watch?v=IiXlFXN71S0
(Jak chcecie sprawdzić linki, to je skopiujcie i wklejcie do wyszukiwarki. Zrobiłem tak, by nie było podglądu - szkoda miejsca)
Aran pisze:
Czy to nie znaczy że że Artur i Marek mają rację ??
Biorą się za Marka bo otwarcie nawoływał do Buntu do organizowania się przeciwko okupantowi.
Obawiam się że może się to źle skończyć dla Marka.
W dużej mierze mają rację. Artur też musi uważać...chyba, że... Oni mówili o tej sprawie, ale ciekawy jestem, jak oni się przygotowują.
Marek nawoływał do buntu? Raczej informował i zachęcał do przygotować.
Oby nie. Szczęście w nieszczęściu, że nie miał dużo subskrybentów.
Aran pisze:
Jak ktoś ma jakieś pomysły jak mu pomóc to piszcie może razem coś wymyślimy. Może jest z nami jakiś adwokat który zechciał by się zając sprawą Marka zanim wyląduje w miejscu odosobnienia lub w wariatkowie ....
Najlepiej byłoby się z nim skontaktować. Nie wiem, czy przelew na konto bankowe byłby najlepszym pomysłem, skoro ma teraz służby na głowie. Numeru pod filmami nie podawał, ale e-mail tak: [email protected]
:!: ZAPRASZAM :!: na komunikator ogólny: RIOT.IM (sprawdź)
Nazwa pokoju :arrow: Ariowie

Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.
Stań się iskrą, która spowoduje gigantyczny płomień.
DAE avatar
Sławek

06 maja 2020, 20:01

Napewno zapiane jest to w BIBLII ale musimy to tylko odczytać ze zrozumieniem
DAE avatar
zaba9448

15 maja 2020, 00:19

Cześć mam na ime seba i też interesuje się od jakiegoś czasu tym cyklicznym resetem
Niestety nie mam tak dużo informacji ale to co mam

1.Trump był niedawno w Jerozolimie
z żydami, i pokazywali mu oni projekt jakiejś 3 świątyni którą mają wybudować
gdy się to dokona, wtedy przyjdzie antychryst

2. w 2002 roku bodajże ktoś wynalazł szczepionke która usuwa na stałe lub częściowo
jeden z genów tzw gen boga który odpowiada za odczucia religijne, przekonanie, wierzenie

3. A teraz mają nas (zaszczepiać) jak bydło jesteśmy dla nich bydłem

jestem pewny w 80%

DLATEGO SIE TO NAZYWA

COVID

COV _ ID

COW _ ID

niestety nie mam zadnych linków są one na yt tylko trzeba poszperać

Polecam posłuchać wypowiedzi Grzegorza Brauna z przed 5-6 dni on też ma co
DAE avatar
Aran

16 maja 2020, 12:35

chrzszczy pisze:
28 kwietnia 2020, 17:16
@Aran - odnosnie twojego wpisu z 30 marca.
Piszesz o prymitywnym ludzie Majow, a kilka linijek ponizej, ze wg Majow zyjemy w epoce 5go slonca. Nie masz dysonansu? To mieli pojecie o otaczajacym ich swiecie, czy nie bardzo? ;-)
To, ze ci ludzie zyli kilkaset lat temu, nie znaczy ze byli idiotami, zeby wierzyc w czary. Dla porownania - Rzymianie 2 tysiace lat temu budowali forty z prefabrykatow, pakowali je na statek i jak podbijali dziiejsze UK to w ciagu doby stawiali z nich fort, jakbysmy dzisiaj powiedzieli, w systemie Ikea. Ich akwedukty tez do dzis dostarczaja wode, autostrady na Wyspach zbudowane sa na rzymskich traktach itd.

@Suhar - Malta?
Prymitywny - nie znaczy że byli idiotami. Prymitywny na nasz sposób - czyli nie mieli : smartfonów , nie potrafili latać ani wyczyniać inne cuda techniki takie jak znamy dzisiaj. Żeby wierzyć w czary ?? Czemu nie ?? Jesli czegoś nie potrafili sobie wytłumaczyć na swój sposób jaki znali - to można nazwać czarami. A jak by nazwali wtedy technologię , np. InVitro ?? Czy dla nich obecna nasza nauka i technika nie byłaby "czarami" ?? Co do Rzymian - jak najbardziej zgadzam się z Tobą - to była WIELKA TECHNIKA na ówczesne czasy. Skąd znali taką technologie - nie wiem ale raczej nie uważam żeby to było dzieło przypadku.
Wracając do Majów - chodziło mi o to że lud który na dzisiejszy sposób można nazwać prymitywnym w sowich czasach mógł stać na górze piramidy rozwoju wśród innych ludów. Ale nie znaczy że jest równy w rozwoju technologicznym np. naszej cywilizacji.
Apropos Cywilizacji - proponuję zagra w tą gierkę np. ver.II tam było świetnie pokazane jak rozwijają się jakies Cywilizacje. Np. Nasza cywilizacja jest na etapie podboju kosmosu a atakuje nas jakaś inna cywilizacja np. jeszcze bronią miotana i łukami - i wiesz co czasami dostałem od nich niezły łomot ale to już inna sprawa jesli chodzi o mechanike gry, natomiast o samą zasade mi chodziło.
DAE avatar
Bonnie

18 maja 2020, 14:55

Od kilku lat mam parcie na robienie zapasów. Wymieniam je co jakiś czas tzn użytkuję a w to miejsce wrzucam nowe. Początkowo rodzina się ze mnie śmiała ale gdy przyszedł świrus to nawet teściowa dała mi pieniądze by uzupełnić zapasy. Wierzę w reset ale myślę ze to my sami wpłyniemy na jego siłe. Jeśli rezonujemy z Matką Ziemią nie będzie tak źle :D
DAE avatar
Перун

18 maja 2020, 20:27

A jakie Ariowie mają przemyślenia odnośnie resetów XVII wieku i XIX wieku przedstawianego głównie w rosyjsko języcznym internecie?

Bardzo dobrze tłumaczy te filmy dziad WSZEWIED, tu link do kanału: https://www.youtube.com/user/v8tatra/videos

Ja uważam, że teoria przedstawiana przez np. Artura Lalaka odnośnie resetów co 676 lat w żaden sposób nie wyklucza rzekomych resetów z XVII i XIX wieku. Jak wytłumaczyć stare kamienice z ukrytymi piętrami pod ziemią, jak wytłumaczyć piękną archtekturę z różnymi zdobieniami, rzeźbami, wypukłościami, wierzyczkami rzekomo wybudowanymi w XIX i XX wieku, zobaczcie Rodacy jaka prosta dzisiaj jest archtektura, czy PRL lub współcześnie: proste ściany, te budynki nie mają żadnego uroku byle szybko.
Awatar użytkownika
iguana

21 maja 2020, 15:41

Lalak mowi o tyh 'wiekszyh' resetah wybijajacyh cywilizacje -poprzednie znikly jednak te resety nie rownaja calej ziemi z ziemia.. infrastruktura w duzej mieze zostaje i zostaje zaadaptowana.. pytanie jak wyprac muzgi kolonizatorom by ci nie przekazywali wiedzy kolejnym pokoleniom.. artefakty i slady wyzszej od naszej tehnologi jednoznacznie swiadcza o tym ze poprzednie cywilizacje mialy tehnologie od obcyh.. pytanie zatem czy od obcyh nam z naszej planety czy innej.. odpowiedzi nalezalo by zapewne szukac w dziurah na biegunah.. ja osobiscie ani trohe sie nie zdziwie jesli narod wyklety ktory ma w rekah banki centralne i decyduje o losah tej cywilizacji okaze sie obca nam rasa.. swiadomie i celowo zamiast rozwoju mamy cofanie sie w rozwoju i niedorozwoj -ktos caly czas oto dba.. ..oczywistym jest ze by wladza mogla zahowac wladze musi zahowac monopol na wiedze.. problem w tym ze dzis wiedza jest wszehobecna i trzeba ja zaklamywac bagatelizowac i osmieszac co nie idzie im az tak sprawnie.. stad czipy szczepionki i tehnologie pozwalajace na stwozenie niewolnika na miare 21 wieku.. jednak system oparty na nieustannym i niepohamowanym zadluzaniu sie musi z zalozenia upasc.. i tu z wybawieniem przyhodzi reset.. tak czy inaczej potrzebna jest jakas doktryna szoku.. bo ta cywilizacja pozbawiona rozwoju sama brnie ku przepasci.. by stado hoc na hwile moglo ocknac sie z letargu by zorientowalo sie ze stoji w kolejce do ubojni musi ono zostac odpowiednio popieszczone pradem.. jak czym i czy wogule.. skoro nie lezy to w ineresie naszyh moznowladcow.. niewiem co musi sie stac.. ale wiem ze jak sie nie stanie to jak nie bedzie resetu to sami sie pozagryzamy i pozjadamy jak w jakims walking dead :) ..wsumie to jesli owymi kolonizatorami sa ci wiedzacy ktozy owe kolonizacje zakladaja to historie nastepnym pokoleniom twoza jaka hca.. co oznacza ze sa naszymi rodzicami 0_o
zyj tak by nie zal ci bylo umierac kiedy przyjdzie na to czas
DAE avatar
Kuba Ka

02 czerwca 2020, 20:29

Hej,odnosnie resetu.
Powiedzcie mi jak ewakuowac elity zeby ludzie sie nie skapneli ze znikaja?

Wytaczac im procesy za zbrodnie przeciw ludzkosci i zamykac ich w wiezieniach...A oczywiscie tym sposobem ludzie beda sie cieszyli ze ktos cos z tym robi i beda za nim szli w ogien,i tu mamy antychrysta w czystej postaci
Mowi wam cos slawne "Q" ?
Co o tym myslicie?
Wedlug mnie to by byl przekret wszechczasow,jesli to okazala by sie prawda/
Osoba pogrążona we śnie sądzi, że poczuje się lepiej, jeśli zmieni się ktoś inny
A.DeMello
.
DAE avatar
Перун

03 czerwca 2020, 18:30

Ja uważam, że możesz mieć rację, to było by zbyt piękne żeby jakikolwiek prezydent był po stronie zwykłych ludzi, na te stołki nie trafiają ludzie z przypadku, i wszystko wskazuje na to jak właśnie napisałeś, że to będzie przykrywka dla ciechej ewakuacji do warów albo jeszcze gdzieś indziej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia na świecie / zmiany na Ziemi”