Bruksela wstrzymuje wdrażanie 5G

DAE avatar
Tomasz21
Posty: 459
Rejestracja: 27 kwietnia 2019, 20:41

23 sierpnia 2019, 13:51

Witam; Taka ciekawostka, Co się dzieje z łącznością w internecie. Blokada stron. Brak dostępu do artykułu , który się ukazał w „Klub inteligencji Polskiej” na temat wstrzymania 5-G. Czyżby chodziło o to abyśmy tkwili w niewiedzy?

Aug 22, 2019 08:52 pm | Klub Inteligencji Polskiej
Bruksela wstrzymuje wdrażanie 5G na czas nieokreślony. A co na to „polski" rząd ?
W SKRÓCIE: Bruksela wstrzymuje wdrażanie 5G na czas nieokreślony: projekt 5G, według władz, niezgodny ze standardami bezpieczeństwa radiologicznego. Bruksela zaprzestanie wdrażania 5G w związku z poważnymi zagrożeniami dla zdrowia ludzi W rzeczywistości minister rządu regionu stołecznego Brukseli, Céline Fremault, poprzysiągł wstrzymanie wdrożenia 5G. „Mieszkańcy Brukseli nie są świnkami morskimi, których zdrowie mogę sprzedać Czytaj całość

Dostęp do serwera; został zablokowany.

:ugeek: W SKRÓCIE: Bruksela wstrzymuje wdrażanie 5G na czas nieokreślony: projekt 5G, według władz, niezgodny ze standardami bezpieczeństwa radiologicznego.
Bruksela zaprzestanie wdrażania 5G w związku z poważnymi zagrożeniami dla zdrowia ludzi
W rzeczywistości minister rządu regionu stołecznego Brukseli, Céline Fremault, poprzysiągł wstrzymanie wdrożenia 5G. „Mieszkańcy Brukseli nie są świnkami morskimi, których zdrowie mogę sprzedać z zyskiem”, stwierdza Fremault w wywiadzie dla L’Echo . „Nie mogę zaakceptować takiej technologii, jeśli standardy promieniowania, które muszą chronić obywatela, nie są przestrzegane, 5G lub nie.”
W Brukseli nie będzie żadnych wyjątków.
Fremault ostrzega, że ​​5G narusza belgijskie normy bezpieczeństwa radiologicznego.
 Fremault przestrzega ostrzeżenia ponad 240 naukowców i lekarzy z ponad 41 narodów, którzy opublikowali badania dokumentujące szkodliwy wpływ promieniowania 5G na całe życie biologiczne . Ci naukowcy zaapelowali do Organizacji Narodów Zjednoczonych, wzywając do moratorium na 5G.
Negatywne skutki fal radiowych i milimetrowych dla zdrowia ludzi i środowiska są dobrze udokumentowane. Wykazano, że promieniowanie 5G powoduje zmiany w rozwoju bakterii, efekty neuropsychiatryczne, uszkodzenie DNA, a nawet raka.
Kraje zezwalające (poświęcające zdrowie swojej populacji) uwzględniają jedynie efekty termiczne 5G. Promieniowanie 5G ma o wiele więcej.
Naukowcy ostrzegają przed niebezpieczeństwami związanymi z 5G.
Dr Martin Pall, Washington State University profesor nazywa wypuszczenie 5G
„najgłupszym pomysłem w historii świata”.
W studiach ostrzega przed bardzo wysokimi wyjściami energii wymaganymi do zapewnienia skutecznego przenikania fal częstotliwości elektromagnetycznych.
Dokumentuje także wyjątkowo dużą liczbę planowanych anten, co zwiększy ekspozycję na głęboko penetrujące promieniowanie.
Ostrzega także przed ekstremalnie wysokimi poziomami pulsacji i wysokimi poziomami interakcji częstotliwości 5G na grupach naładowanych, w tym grupach naładowanych czujnikiem napięcia.
Wykazano, że ten szybki napływ pulsujących pól częstotliwości elektromagnetycznej obciąża kanały wapniowe komórek (kanały wapniowe bramkowane napięciem lub VGCC). Dwa układy ciała, na które impulsy elektromagnetyczne mają największy wpływ, to oczy i nerki.
We wstępnych badaniach dalsze skutki aktywacji VGCC obejmują zaćmę, odłączone siatkówki, jaskrę i zwyrodnienie plamki żółtej.
Co więcej, płyny w nerkach umożliwiają regenerację pól elektrycznych. Wpływa to na filtrację kłębuszkową i reabsorpcję, niekorzystnie wpływając na dwie główne funkcje nerek.
Napływ anten 5G wyśle ​​głęboko przenikające pola magnetyczne, które będą zakłócać elektrycznie naładowane grupy rozpuszczone w fazach wodnych ciała. Gdy te naładowane grupy są podekscytowane działaniem, mogą regenerować pola elektryczne, które są zasadniczo identyczne z polami elektrycznymi pulsującymi z oryginalnych pól elektromagnetycznych.
Wzmocnienie pól elektrycznych przez błony plazmatyczne wywołuje efekty EMF głęboko w ciele, ponieważ czujniki napięcia w ciele są wrażliwe na zewnętrzne siły elektryczne i odbijają częstotliwość.
5G będzie największym atakiem sił elektrycznych, jakie ciało kiedykolwiek musiało znosić. Po wdrożeniu 5G atak będzie trwał nieprzerwanie.
Ponieważ Bruksela ostrzega przed niebezpieczeństwami związanymi z 5G i blokuje jego wdrożenie, są one obecnie światowym liderem w zakresie ochrony zdrowia ludzkiego.
Aby dowiedzieć się więcej na temat ryzyka związanego z 5G, sprawdź Radiation.News .
https://www.naturalnews.com/2019-08-20- ... dards.html
Od Redakcji KIP: Dziękujemy komentatorowi krnabrny1 za nadesłanie i przetłumaczenie ważnej informacji.
W uzupełnieniu linki do innych opracowań w temacie 5G:
MIĘDZYNARODOWY APEL o powstrzymanie 5G na Ziemi i w przestrzeni kosmicznej (ten Apel  podpisany przez ponad 100 tysięcy Organizacji ( w tym nasze Stowarzyszenie) i Osób Fizycznych ze 187 krajów świata został przez nas wysłany imiennie do blisko 80 Senatorów RP w dniu 10.07.2019 r.)
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... tegicznej/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... w-ustawie/
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... szystkich/
HOLOKAUST_85% LUDNOŚCI z użyciem CHIŃSKO-IZRAELSKIEJ BRONI 5G ! – Ewa Pawela © VTV-
5G Gigantyczne zagrożenie dla zdrowia – dr Barrie Trower w rozmowie z sir Julianem Rose:
5G APOKALIPSA – Wyginięcie – Lektor PL

Zabójcze systemy? Zamach na nasze życie i bezpieczeństwo??? Nie chcemy!!!
HOLOKAUST_85% LUDNOŚCI z użyciem CHIŃSKO-IZRAELSKIEJ BRONI 5G ! – Ewa Pawela © VTV-
„Lista śmierci” – GSM – Kraków – Szokująca lista zmarłych i chorych

STOP 5G dr Barbara Gałdzińska-Calik & Marta Patena: Szokująca lista zgonów z jednego tylko budynku w Krakowie

Polskie NIE dla 5G  https://www.facebook.com/groups/304446007058524/
KOALICJA POLSKA WOLNA OD 5G | #STOP5G  http://stop5g.com.pl/
Stowarzyszenie PRAWO DO ZYCIA  https://prawodozycia.pl/
CZERWONY ALARM: LUDOBÓJSTWO 5G Ponad Prawem
„Oni” nie mogą czytać moich myśli … prawda? Błąd !
:ugeek:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia na świecie / zmiany na Ziemi”