Anteny 5g

DAE avatar
Patrykosiem9
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2020, 12:57

31 maja 2020, 13:10

Witam, mam następujące pytanie , czy ktoś z Was ma jakieś dowody na szkodliwość sieci 5g? nie znam się na tej technologii i jestem ciekaw w jaki sposób może to szkodzić .
Awatar użytkownika
jpe
Posty: 51
Rejestracja: 30 maja 2020, 11:45
Kontakt:

31 maja 2020, 13:28

Patrykosiem9 pisze:
31 maja 2020, 13:10
Witam, mam następujące pytanie , czy ktoś z Was ma jakieś dowody na szkodliwość sieci 5g? nie znam się na tej technologii i jestem ciekaw w jaki sposób może to szkodzić .
DAE avatar
Перун
Posty: 42
Rejestracja: 01 marca 2020, 17:56

31 maja 2020, 20:18

Dobrze, że pojawiło się odmienne zdanie, z ciekawością zapoznałem się z tym krótkim filmikiem.

Mam proste pytanie, czy można człowieka zabić za pomocą częstotliwości?
Awatar użytkownika
jpe
Posty: 51
Rejestracja: 30 maja 2020, 11:45
Kontakt:

03 czerwca 2020, 06:15

Перун pisze:
31 maja 2020, 20:18
Dobrze, że pojawiło się odmienne zdanie, z ciekawością zapoznałem się z tym krótkim filmikiem.

Mam proste pytanie, czy można człowieka zabić za pomocą częstotliwości?
Myślę że TAK.
Znając częstotliwość częstotliwości drgań własnych narządów człowieka .
1) Częstotliwość 5 do 30Hz = Głowa
2) - // - 10 do 12Hz = Kręgosłup
Z pomocą wszelkiego rodzaju nadajników typu 5G np: Smartfon oraz urządzeń pomocniczych wzmacniaczy drgań typu mikrofalówka, kuchenka indukcyjna czy nawet żarówka LED odpowiednio wykonana.
Trwałe kalectwo lub zgon; Natychmiast lub stopniowo po zaprogramowaniu #!
DAE avatar
Перун
Posty: 42
Rejestracja: 01 marca 2020, 17:56

03 czerwca 2020, 18:21

Dzięki, za fachowe wyjaśnienie, pozdrawiam.
DAE avatar
Irek108
Posty: 125
Rejestracja: 27 marca 2019, 00:11
Lokalizacja: North West UK
Kontakt:

07 czerwca 2020, 17:30

Podobno nie o sama czestotliwosc tu chodzi.
5G ma mozliwosc generowania pola torsyjnego.
Kilka nadajnikow moze zwiekszac energie/natezenie takiego pola.
Uzywajac telefonu jako geo-lokatora, fale takie moga byc wysylane do danego domu lub biura aby wplywac na dana osobe.
Masztow 5G ma byc duzo wiecej niz tych 4G juz jest. A jezeli dodacie wiele urzadzen, ktore jest w domu, a ma byc wymieniane na wersje "smart" to te nadajniki beda praktycznie w kazdym domostwie i miejscu pracy.

Zapewne nie chodzi tu tylko o czestotliwosc pracy naszych organow. Wszyscy jestesmy zbudowani z wody, a kuchenka mikrofalowa podgrzewa wlasnie wode.
Jezeli dodamy do tego rozne metale ciezkie, ktore sie w nas znajduja, to mozna sobie wyobrazic, jak takie fale moga nas podgrzewac od srodka.

Podobno drewno blokuje takie fale - sadzcie drzewa, walczcie o parki itp.
Mozna tez zrobic sobie w domu cos na wzor klatki faradaya, ale w tedy nie uzywajcie technologii WiFi w domu, bo bedziecie sami sobie szkodzic jeszcze bardziej...
=-=-
Zadbaj o swoje zdrowie i portfel: https://www.healthwithflavon.com/M-580310
Z checia podam wiecej szczegolow, jak mozesz wzmocnic swoj uklad odpornosciowy.
https://www.youtube.com/watch?v=_mrBiNdUppc
DAE avatar
Radochna
Posty: 1
Rejestracja: 06 czerwca 2020, 10:20

09 czerwca 2020, 12:17

Pod tym linkiem jest mój osobisty dowód na działanie 4 G:
Przez kilka lat "walczyłam" z gminą, wysyłałam pisma do wszystkich możliwych instytucji. Udowodniłam, że wieża została postawiona niezgodnie z przepisami. Niby wczęto ponowne postępowanie ale tylko pozornie. Końcowe uzasadnienie brzmiało jakoś tak: że skoro wieża już stoi to ma stać.
DAE avatar
Kristoszary
Posty: 8
Rejestracja: 26 lipca 2020, 21:23

28 lipca 2020, 15:03

Ten koleś nieźle udaje greka
Moj komentarz pod filmem:
Stwierdzenie, że "ludzkie odczucia nie są dowodem", jest absolutnie nieakceptowalne, dlatego że odrzuca DOWODY u podstaw.
Najpierw jest odczucie, później myśl, później natłok myśli, aż w końcu dochodzimy do wniosku, że "coś jest na rzeczy" i zaczynamy to głębiej badać, analizować czy też - przeprowadzać badania, które albo:
- Coś udowadniają
- Coś obalają
- Czegoś nie udowadniają
Trzecia opcja, jest tylko zamknięciem wątku, czy tez otworzeniem nowej ścieżki do badań, a nie całkowitym zaprzeczeniem tezy, czy nawet paradygmatu.

Ponadto, dowód to nie to samo co prawda, tak jak badanie naukowe, też nie jest prawdą, tylko opinią na KONKRETNY wątek.
Są badania które wzajemnie się wykluczają. Są tez takie, które niczemu nie dowodzą.

To właśnie badania skierowane na praktycznych aspektach promieniowania (doświadczenia na zywych organizmach), mogą być uznane za wiarygodne. Tylko do tego potrzeba lat, jeśli nie dekad!!! Oraz mnóstwa mamony.
Teraz pokaż mi proszę badania, ukazujące przekrojowe badania zdrowotne ludzi będacych pod wieloletnim promieniowaniem, oraz drugą grupą - nie będących pod żadnym promieniowaniem. Tylko w takim, empirycznym badaniu, jesteś w stanie COKOLWIEK udowodnić!!
Wiesz co? Nie znajdziesz takich badań!! I raczej żaden instytut (na które ty tak chętnie się powołujesz), nie zechce nawet wspomnieć o nich, bo wyniki moga być druzgocące.

A żeby je samemu przeprowadzić, potrzebowałbyś setki ludzi, kilkunastoosobową grupę ekspertów, lekarzy, radiostetów etc. Oraz miliony $$ na takie badanie. 1 grupa ludzi, musiała by żyć w zgodzie z przyrodą, gdzieś na odludziu, najlepiej wyspie, gdzie brak cywilizacji, wraz z telefonami czy jakąkolwiek elektroniką.
Druga grupa ludzi, musiałaby tak naprawdę żyć normalnym życiem, w mieście, korzystając "dobrodziejstwa" nauki :)
Musiałyby to być 2 takie same grupy ludzi - ta sama rasa, te same miejsce urodzenia (region, kraj), aby badania były RZETELNE (słowo klucz). Choć istnieje ryzyko, że rodziciele już mogli przekazać negatywny wpływ promieniowania, więc tak naprawdę, potrzebne są 2 pokolenia.
Potrzebowałbyś się upewnić, że te osoby nie okłamują naukowców i ukratkiem nie oglądają "smartgasm" na YT :D
Czyli kontrola i monitoring moze nie 24h na dobę, ale jednak wgląd w społeczność zamkniętą na tej w.w wyspie.
Ciągły monitoring promieniowania na tej wyspie, aby wykluczyć fałszerstwo i wpływy zewnętrzne.
Należy ograniczyć inne wpływy cywilizacyjne, które mogłyby wpłynąć na wynik badań (pokarm, używki, stres etc.)
Trzeba by było równie dobrze edukowac grupę "odeseparowaną" aby umieć sprawdzić faktyczne różnice w rozwoju psycho-fizycznym.
I systematycznie co kilka mc. robić badania, ukazujące zmiany zdrowotne takich osób (z obu grup).

Także tego... Można urobić dużą grupę ludzi, tylko wyśmiewając ich przeczucia, obawy, intuicje czy nawet ich zdrowie. Ty to robisz. Nie podajesz żadnych badań doświadczalnych, a tylko badania matematyczno-fizyczne. Choć co ciekawe, nawet fizyka kwantowa zaczyna obalać paradygmaty samej fizyki.
Jest mnóstwo dowodów ("nie-instytucyjnych"), na to, ze każda żywa istota, a nawet roślina (a według niektórych - wszystko) emanuje swoją energią, polem energetycznym. Te pole jest tak subtelne, tak delikatne, że nawet 2G może zakłócić jego przekaz i odbiór, oraz zniekształcić nasze postrzeganie świata zew. czy intuicję, która jak najbardziej istnieje, bez względu na twoją matematykę.
BTW. Wiesz o tym, ze matematyka nie jest królową nauk? :)
"Istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło - IGNOROWANIE WIEDZY". - Sokrates
DAE avatar
Prarat
Posty: 20
Rejestracja: 19 lipca 2020, 21:29

28 lipca 2020, 17:23

/na razie jestem w trakcie oglądania/

Czy on ma cos konkretnego do zarzucenia Gelzokowi. Wydaje mi się to mocno słabe. Zbigniew Gelzok nie jest inżynierem, był on monterem stacji, po czym w wyniku komplikacji zdrowotnych poszedł na rentę. Poza tym Gelzok sam mówi o tym że 5G jeszcze w Polsce nie ma. To co niby teraz jest to marketingowy bełkot bo to jest jakieś "ready" (potem podam link który to tłumaczy). Po tych komplikacjach zdrowotnych dostał dużych zdolności analitycznych. Jako zwykły robotnik jest teraz w stanie przeprowadzać sprawy sądowe i kompromtować w oczach sędziów działalność spółek budujących wieże i łamane przez nich polskie prawo budowlane.

Krytyka jest potrzeban zawsze. Tylko jak ktoś się za to bierze niech się bardziej postara
a nie łapie za słówka tworząc wyssane z palca teorie. Co jeszcze można Gelzokowi zarzucić?
Z chęcią posłucham.
DAE avatar
Prarat
Posty: 20
Rejestracja: 19 lipca 2020, 21:29

29 lipca 2020, 12:16

Kilka słów o tym koleżce.

Tak bez wchodzenia w szczegóły ten typek czyta gotowca przygotowany scenariusz. I jeszcze pogardliwie twierdzi że uczy się polskiego.
Ludzie ze wschodu którzy dobrze mówią po polsku znają ten język od dziecka. Nauczyli się go dzięki przygranicznemu handlowi z Polską.

Parę ogólnych wnioksów

Słucham tego typka i dochodzę do wniosku, że można podważyć każde badanie naukowe przedstawiając inne badanie które tez tego pierwszego nie udowadnia. Przecież to jest droga do absurdu. Nie zgadzam się z tym co powiedział że jesli jakaś
uczelnia opublikuje opłacane przez lobby badanie to straci w oczach innych uczelni wiarygodność. Problem polega na tym że granty na
uczelnie idą
z tych samych prywatnych źródeł poprzez podstawione fundacje. To że granty idą z pieniędzy prywatnych to żadna tajemnica.
Tak samo WHO to już jest praktycznie instytucja prywatna. Wystarczy sprawdzić listę sponsorów. W taki sposób biznes opłaca badania naukowe. Ja po prostu nie wierzę w to że nasz koleżka ze wschodu o tym nie wie?
Albo udaje koleżka że nie ma o tym zielonego pojęcia. A ma teraz aktualnie najlepszy przykład z covid-19 i niech zbada działalność Fauciego
pochodzącego z elitarnej uczelni naukowca (to on: https://www.theguardian.com/world/2020/ ... hite-house ) . I ile bałaganu ten człowiek narobił teraz na świecie. Może to sprawdzić sam.

Nie wierzę takim ignorantom. Kto uprawia cherry picking? Przecież to jest potwarz w kierunku ludzi autentycznie cierpiących skarżących się
na elektromagnetyczny smog.
Czy on jest opłacany? Mam nadzieję że to ja się mylę.
DAE avatar
Gregor.MC.Gregor1
Posty: 6
Rejestracja: 31 lipca 2020, 19:49
Lokalizacja: UK.

31 lipca 2020, 21:07

tak, to wyjatkowo dziwne and WYJATKOWO PODEJRZANE , ze PO CICHU... gdy SUWERENI sa pacyfikowani we wlasnych domkach ...KTOS swiadomie and po cichutku.....MONTUJE jakies tam BADZIEWIE ,np. SZESC GIE, lub SIEDEM GIE , itd.. sa montowane. i NIKT SIE NIE PYTA SUWERENA, o pozwolenie. NIKT NIE PRZEDSTAWIA DOKUMENTOW na to CO TO TAK NA PRAWDE JEST... badania lekarskie , DOPUSZCZENIA , HOMIOLOGACJE , moc emitowana itd. wiec WARTO O TYM NIGDY NIE ZAPOMINAC, i sprawdzic to badziewie... bo JESLI JEST TO UCZCIWE... to ktos bedzie to LEGALNIE ROBIL w dzien !! a nie w nocy !! w lasach , jako KAKTUSY / jako DRZEWA itd.... na dachcach BUDYNKOW ; szkolnych, hospitalach NIEurzedach , NIEkosciolach !!!, remizach NIEstrazackich , u WUJTA, BURMISTRZA itd. i NAKAZ ....OCHRONY ekipy , ktora to montuje !! nigdy wczesniej tego nie bylo a teraz WPROWADZONO TO !! wiec jest to POdejrzane....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia na świecie / zmiany na Ziemi”