Współpraca okolice Bielska Białej (najlepiej)

Masz umiejętności, którymi możesz podzielić się z innymi? A może szukasz kogoś, kto zrobi coś dla Ciebie poza Matrixem? Napisz w tym dziale...
DAE avatar
ecodeva

03 marca 2020, 13:16

Ariowie/Arianki,
obecnie prowadzę 1 os. działalność w branży wykończeniowej. Intereseju mnie kierunek odnawialnych źródeł energii nie tylko tych oficjalnych.
Nawiążę wspólprace z osobami chętnymi do wykonywania/montażu takich instalacji na zasadzie partnerstwa i jasno określonych zasadach wspólnie wypracowanych. To nie jest oferta pracy!!!!
Zapraszam osoby odpowiedzialne, chcące poznawać, uczyć się, doskonalić i wspólnie działać, działać, działać!!!!!!!
Piszcie śmiało!!!!
DAE avatar
Mikoszek98

16 kwietnia 2020, 02:20

Cześć,
Znalazłeś już kogoś? :)
DAE avatar
ecodeva

16 kwietnia 2020, 11:41

Mikoszek98 pisze:
16 kwietnia 2020, 02:20
Cześć,
Znalazłeś już kogoś? :)
Hej! Niestety nie, tak jakby wszyscy byli tylko teoretyczni. Fajnie pogadać, przesyłać filmiki, ponarzekać, poużalać się na innymi, że NWO, że sro i tamto.
Nie tracę wiary i nadziei, ale entuziazm lekko opada bo nie jestem ze stali a i z najbliższymi w tej kwestii to ja jestem wariatem.
Jak przychodzi do działania to nikogo nima. Więć?

Miłość i Moc!
DAE avatar
tylkoMuzyka

06 maja 2020, 19:41

ecodeva pisze:
Zapraszam osoby odpowiedzialne, chcące poznawać, uczyć się, doskonalić i wspólnie działać, działać, działać!!!!!!!
Piszcie śmiało!!!!
Siema Mistrzu - Jestem zainteresowany ale spokojnie bo lubię działać solo a narazie jestem w dołku, odezwij się do mnie ale może na Fb? https://www.facebook.com/robert.knapik.54 - na pw powiem co czego chce.. .
DAE avatar
Rafał Kubecki

16 maja 2020, 00:49

ecodeva pisze:
Nawiążę wspólprace z osobami chętnymi do wykonywania/montażu takich instalacji na zasadzie partnerstwa i jasno określonych zasadach wspólnie wypracowanych. To nie jest oferta pracy!!!!
Zapraszam do pokoju budowlanego na Riot (Ariowie Nasze Domy) chcę jednoczyć naszą siłę w działaniu i wzajemnej pomocy. Opisz swoje doświadczenia, zbieramy ludzi pracowitych na budowę :)

Sława
RIOT IM: @rafal_kubecki:matrix.org
MINI PORADNIK => RIOT
https://docs.google.com/document/d/e/2P ... 2GTU0z/pub
ODPOWIEDZ

Wróć do „Współpracujmy”