Miasto Piła (Wielkopolskie)

DAE avatar
Agata Ostaszewska

23 marca 2019, 17:16

Witam!
Jestem Agata i mieszkam w Pile - cudownie położonej miejscowości - północna część Wielkopolski z mnóstwem jezior, rzeką, lasami, mamy nawet Wyspę w centrum.
Na codzień zajmuję się pracą w księgowości Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Cudowni ludzie, pełni empatii, prawdy, żyją w TU I TERAZ.
Kocham moją Rodzinę, sport, rozwijam się duchowo. I dziękuję za to, co mam codziennie.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!
DAE avatar
Arturito

25 października 2019, 13:06

Witam!
Mam na imię Artur, mieszkam w Pile.
Interesuję się zagadnieniami IT (sieci, serwery, programowanie) oraz robotyką, zieloną energią i domami kopułowymi.
Na codzień pracuję w branży elektronicznych zabezpieczeń mienia i usług IT. Obecnie szukam pracy jako manager IT.
Hobbystycznie buduję drony, drukarki 3D itp. ale zdecydowanie bardziej od technologii wolę kontakt z ludźmi.
Rozwijam się też w stronę psychologii, socjologii oraz coachingu i nowych modeli zarządzania organizacjami.
Jestem pozytywnie nastawionym do świata gościem z otwartym umysłem i sercem.
Serdecznie pozdrawiam.
DAE avatar
robwiese

08 listopada 2019, 09:35

Hej jestem Robert i melduję się z okolic Piły.
Pozdrawiam czytających to bardzo serdecznie! :)
Podobnie jak Artur siedzę w branży IT - sieci, internet + budownictwo + rolnictwo - w zdrowym ciele zdrowy duch :)
Już od młodych lat wybiegam w świat filozofii psychologii i ducha.. jestem otwarty i zarazem świadomy bezkresu ludzkiej egzystencji..
Ostatnio trochę podróżuję - szukam ludzi i okoliczności które mnie doświadczą i być może ubogacą
Jeszcze raz pozdrawiam
DAE avatar
Ratomir

09 listopada 2019, 12:51

Piłę i okolice pozdrawiamy z Połczyna Zdroju. Widzę, że i Kołobrzeg się uruchomił napiszę do nich. Sława!
ODPOWIEDZ

Wróć do „wielkopolskie”