UK

Awatar użytkownika
ancientblast

15 kwietnia 2019, 21:58

Irek108 pisze:
11 kwietnia 2019, 23:02

"Authority should derive from the consent of the governed, not from the threat of force."

Teraz powiedz mi, czy kiedykolwiek wypelniales jakas zgode na to, zeby byc rzadzonym?? Gdzie zlozyles podpis??

W roznych filmach ukryte sa rozne wskazowki - trzeba je tylko wylowic! :)
Napisz co o tym sadzisz. :)
Scena z The Toy Story jest genialna!
Awatar użytkownika
ancientblast

15 kwietnia 2019, 22:01

Irek108 pisze:
09 kwietnia 2019, 22:52
ancientblast pisze:
31 marca 2019, 17:49
Zachodni Londyn okolice Wembley. Interesuje mnie wymiana handlowa i wspolna produkcja materialow wideo. Jestem bardzo otwarty na wszelkie propozycje i pomysly.

Zainteresowania: wolne media i nauką, historia i ezoteryka, zdrowie i żywienie.

Przyjechalem z i pewnie wroce do zachodniej Irlandii, ale to nawiasem.
Witaj,
["Interesuje sie zdrowiem, duchowoscia, prawem, nauka itp.
Wilhelm Reich i Energia Orgonowa - cloudbusters, Nicola Tesla, MMS - Sodium Chlorite - Chlorium Di-Oxide.
Plaska ziemia, opryski, szczepionki, vegetarianizm - mieso obniza nasze wibracje, joga - medytacja - SRF i SSRF.
Zlota geometria, 432 Hz 528 Hz, zywa woda, ksiezycowe drzewo itd."]

Pozdrawiam!
Irek z Crewe.
Witaj! Nie mam pojecia jak daleko jest do Ciebie ode mnie. Opis twoich zainteresowan jest bardzo ciekawy!
Awatar użytkownika
ancientblast

15 kwietnia 2019, 22:09

Włóczęga pisze:
13 kwietnia 2019, 21:48
Dziś oglądalem kolejny filmik PolLechicki. Odniosłem wrażenie, że zmaga się z jakimś rodzajem bezsilności. Jest nas Polakow tyle milionów, tyle lików na yt i innych stronach, a jak spojrzy się chociażby na stronę Ariowe.com, widać jak niewiele osób ma odwagę, lub chociaż chęć być wolnymi. Jak niewiele osób nosi w swoim sercu WOLNOŚĆ.
Tutaj mamy mozliwosc tworzyc grupy ktore beda dzialaly prktycznie i skutecznie. To jest wczesne stadium.
DAE avatar
Włóczęga

26 kwietnia 2019, 15:07

Irek108 pisze:
14 kwietnia 2019, 13:38
:Private and :Confidential:
["W Nottingham jest spora grupa angielskich wolnosciowcow.
Bylem tam 2 lub 3 razy na spotkaniach/wykladach jakie oni organizuja dosc czesto.
Tak, napisz wiadomosc na priv, to sie wymienimy telefonami i sobie porozmawiamy.
Chetnie porozmawiam z kims, kto tez zadaje pytania systemowi - malo tu takich osob, ktore bym osobiscie znal...

Ja zaczalem uzywac Commericial Lien. Dobry rezultat, bo przestaja nekac listami... :)

Prosze zauwazyc, ze przewaznie listy z agencji rzadowych nie sa podpisane przez nikogo...
Jezeli wezmiesz ich do sadu, to moga powiedziec, ze ten list zostal wyslany przez przypadek.
Po drugie nie podaja definicji slow. Jak masz je interpretowac? Oni uzywaja Dog Latin - jezyk, ktory udaje, ze jest angielskim..."]

Pozdrawiam!
Irek
Dziś po wczejszym liście z reklamacją, za działanie na moją szkodę przez firmę księgową, dostałem od nich wypowiedzenie. Jak rozwiązujecie kwestię ubezpieczenia i zasiłku emerytalnego?
Działanlość Ltd., wcześniej PAYE robił księgowy, podobnie rozliczenie roczne, Od tego miesiąca rezygnuję z księgowego. Teraz jest opcja, żeby rozliczać się tak, żeby dostawać zwroty albo nie płacić nic.
Ostatnio zmieniony 26 kwietnia 2019, 15:15 przez Włóczęga, łącznie zmieniany 1 raz.
DAE avatar
Włóczęga

26 kwietnia 2019, 15:11

Tu ciekawe filmiki i linki po wejściu na stronę Aleksa

DAE avatar
Irek108

26 kwietnia 2019, 21:17

Ja zwrotu nie dostalem, ale tez im nic nie place.
Za karty kredytowe tez juz nie place od 2 lat.
Za pozyczki osobiste tez juz nie place od 2 lat.
Sprzedali ten dlug jakiejs firmie ktora odzyskuje dlugi, ale tamci nie mieli zadnego podpisanego upowaznienia ani kontraktu ze mna.

Moj kolega, anglik, pomylil sie kiedys w swoim sprawozdaniu (SA) i podal kwote zwrotu podatku okolo £7000.
Po 4 tygodniach pieniadze pojawily sie na jego koncie, wiec je szybko wydal.
Po kolejnych 2 miesiacach dostal list, ze wystapil jakis blad w jego zeznaniu, i ze musi te pieniadze oddac.
Od tego momentu zaczela sie jego walka z systemem. :
)

Takie drobne rzeczy mozesz sam oplacac jezeli chcesz.
Na internecie jest sporo informacji jak to robic. Nawet na stronie HMRC.

Powodzenia!
DAE avatar
Włóczęga

12 maja 2019, 18:09

Akcja z przepychaniem się z HMRC wciąż trwa.
Z racji tego, że corporation tax został wyliczony w zeszłym roku i dokumenty wyslane do HMRC, jak już ktoś wspomniał, nie mam wyjścia i chyba będę musiał zapłacić całość.
Na moje listy ostatnio otrzymuję listy o bardziej stonowanym charakterze podpisane przez konktretnego człowieka. Wciąż nie dają za wygraną i zarzucają przepisami, ustawami, które niby świadczą, że jestem zobowiązany do zapłacenia.

Irek108, możesz na priv podesłać jakieś namiary na grupę z Nottingham o której wspomniałeś?
DAE avatar
witpil77

15 maja 2019, 13:27

SYSTEM UPADA I SIĘ BRONI
MNÓSTWO CHEMITRAILS-ów nad ANGLIĄ
DAE avatar
Irek108

16 maja 2019, 02:18

Witajcie,

Na forum Get Out Of Debit Free sa rozne wzory listow:
http://goodf.forumotion.com/t3311p25-3- ... cess#22637

Prosze sie na nim zarejestrowac.

Oto video nagrane przez MArk-a Ceylona na temat tych listow:
https://www.youtube.com/watch?v=PKzwVlQhLEM&t=7s

Jeszcze jedno wideo:
https://www.youtube.com/watch?v=F0CRDBw1rcw

https://www.youtube.com/watch?v=OPx6iumK9uA

A tutaj troche inne podejscie, TJ i You Are Law:
https://www.youtube.com/watch?v=452nUc4 ... ploademail

Skad wiemy o czym oni do nas pisza?! Jakie jest znaczenie tych liter w liscie?! Czy napisali w jakim jezyku do nas pisza?!
Czy podali definicje slow?! Czy podpisali sie pod listem?! Kto im dal autoryzacje, zeby sie z wami kontaktowac?!
Gdzie jest podpisany kontrakt powiedzy wami, a tym tzw rzadem?! Gdzie jest kontrakt, w ktorym zgodziles sie do placenia podatkow HMRC?!
Niech oni ci go przysla! Czy twoj przychod byl przychodem podatkowym? Taxable income? Moj przychod opodatkowany to £0. Caly moj przychod jest poza podatkiem, gdyz nigdy nie zgodzilem sie na zadne podatki.

:Mark-kishon: Christopher tez uczy takiego podejscia. Oto jeden z jego filmikow:
https://www.youtube.com/watch?v=rNWFfTp ... ploademail

Podstawowym warunkiem do podwazania ich punktu jest posiadanie Live-Life-Claim - potwierdzenie zywego-zycia/zywej-istoty.
L-L-C powinien byc za-autografowany przez ciebie i 2 swiadkow, potwierdzajacy, ze jestes zywy. Swiadkowie tez powinni miec L-L-C.
Kupcie sobie tusz do pieczatek, najlepiej niebieski, nie uzywajcie czerwonego, niby mozna czarny, ale niebieski jest najlepszy.

Cestui Que Vie Act 1666
London 1666, during the black plague and great fires of London, Parliament enacted an act behind closed doors, called Cestui Que Vie Act 1666.
The act being debated was to subrogate the rights of men and women, meaning all men and women were declared dead, lost at sea/beyond the sea. (back then operating in Admiralty law, the law of the sea, so lost at sea).

L-L-C ma dzialac przeciwko CQV act i przywrocic cie do zywych! :)

Kolejny film :Marka:
https://www.youtube.com/watch?v=gBUUguTMhzE

To na poczatek.
Jak bedziecie mieli pytania, to prosze pisac.

Pozdrawiam i powodzenia!
DAE avatar
Jan Abdank

18 maja 2019, 13:24

Witam Was,
Jestem nowy na forum , poszukuje kontaktu w kwestii przedyskutowania dolaczenia do Rodu zamieszkujacego Londyn.
Z wyrazami Szacunku i oczekiwaniem na odzew
Każdy jest Właścicielem siebie i swoich myśli..... Jan Abdank
ODPOWIEDZ