SZKOCJA

Awatar użytkownika
ancientblast

21 kwietnia 2019, 09:46

adrian cieslak pisze:
17 kwietnia 2019, 17:31
Skoro w temacie Szkocja to pewnie w Szkocji. Ale może też być bliżej Anglii.
Mam fajną miejscówkę na wypad w okolicy Mull of Galloway.
I jednoczesnie moznaby poruszyc kwestie dzialan i wspolpracy na takim wypadzie...
Awatar użytkownika
adrian cieslak

23 kwietnia 2019, 11:30

Oczywiście, że tak.
Gdyby ktoś przebywający w Szkocji miał ochotę na taki wypadzik proszę o kontakt. Ja jestem w terenie niemal w każdy weekend więc możemy się wspólnie zorganizować. Najbliższy wyjazd piątek rano. Cel jeszcze nieokreślony 😀
Przed siebie
Awatar użytkownika
ancientblast

28 kwietnia 2019, 20:50

adrian cieslak pisze:
23 kwietnia 2019, 11:30
Oczywiście, że tak.
Gdyby ktoś przebywający w Szkocji miał ochotę na taki wypadzik proszę o kontakt. Ja jestem w terenie niemal w każdy weekend więc możemy się wspólnie zorganizować. Najbliższy wyjazd piątek rano. Cel jeszcze nieokreślony 😀
Przed siebie
Ile osob sie deklaruje? Ja zrobilbym co sie da zeby wygospodarowac czas na spotkanie kiedy wiekszosci pasuje. Lokalizacja ma drugorzedne znaczenie bardziej mi zalezy na tym zeby bylo z kim rozmawiac o jakis potencjalnych dzialaniach. (pozdrawiam sluzby)
DAE avatar
TomaDoma

04 maja 2019, 15:57

Ja chętnie pojadę np. w nastepny weekend ten mam trochę zajęty. Dobrze by było pogadać, zresztą z Adrianem dość często zjeżdżamy najciekawsze miejsca szkocji, w planach jeszcze jaskinie,ale dobrze by było pojechać ekipą i pogadać.
DAE avatar
Włóczęga

08 maja 2019, 17:39

Ktoś był w Brougham? Podobno znaleziono tam szczątki Amazonek. W przyszłym tygodniu chciałbym wybrać się do Szkocji i odwiedzić jakieś miejsca ciekawe, kurchany, kręgi kamienne,i inne miejsca kultu.
Ze względu na małą ilość czasu 3-4 dni w grę wchodzą miejsca do centralnej Szkocji. Na północ mało czasu, żeby jechać i chociaż chwilę posiedzieć na miejscu.
Możecie coś podpowiedzieć?
Awatar użytkownika
adrian cieslak

08 maja 2019, 17:57

Witaj Włuczęgo.
W najbliższy weekend spotykamy się na południu Szkocji _ Mull of Galloway.
Sprawdzona miejscówka pod namioty.
Ja zabieram ze sobą kajak morski.
Z tego co wiem to będzie też Tomek (TomaDoma). Było by bardzo miło gdyby dotarły też inne osoby. Namioty rozkładamy na brzegu morza na prywatnym terenie. Rolnik pobiera opłatę 2f za noc za dorosłą osobę. Dzieci za free.
W planach mamy to co zwykle na biwaku. Łowienie ryb, ognisko, zdjęcia...
Ogólnie chcemy fajnie spędzić weekend.
Będziemy na miejscu od piątku wieczorem do niedzielnego popołudnia.
DAE avatar
Hrabia Michnik

18 sierpnia 2019, 17:37

Witam tez nazywam się adrian jestem z dundee
DAE avatar
Lulu

19 sierpnia 2019, 13:44

Pozdrowienia z Edynburga :) Jak byscie kiedys jeszcze robili jakies spotkanie tak zeby sobie pogadac to tez sie chetnie spotkam :D
DAE avatar
jmichal

25 października 2019, 03:55

Witam
Pozdrawiam z Glasgow. Jak cos pisze sie na jakies spotkanie
Awatar użytkownika
Boundless Freedom

07 listopada 2019, 23:29

Namaste wszystkim światłym Duszom :)
Witamy i kłaniamy się z okolic Glasgow.
Bardzo chętnie zaprosimy do siebie (jak tylko uda się nam zapewnić chociaż minimalne warunki do spotkania).
Straciliśmy swoje sanktuarium, a miejsce (czyt. mieszkanie) w jakim teraz przebywamy jest w początkowej fazie adaptacji i urządzania.
Niemniej, to nie jest takie istotne, jak możliwość spotkania z ludźmi, którzy widzą i rozumieją otaczającą nas (nie)rzeczywistość :)
Ręka w górę, posty sznurem kto wpadnie w nieodległym już okresie świątecznym???
Pozdrowienia dla wszystkich Hardcore'owców, którzy jeszcze zamieszkują szkocie landy! :D
B&M
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielka Brytania”