Ogrodnictwo, uprawa, hodowla,

DAE avatar
Husia

22 maja 2019, 19:31

A to zdjęcie mojego zrębka z zeszłego roku (Zdjęcie ma tydzień). To zielone to czosnek. Przed nim wysypane jest nowym zrębkiem. Tuż za nim truskawka próbuje przeżyć- wsadzona w tym roku. Dalej cebula z dymki (tez słabo wyszła) i wśród cebuli morze grzyba :). I dalej znów świeżo wysypany zrębek. Tylko czosnek dobrze się w zrębku pierwszorocznym czuje. Nic poza tym nie chce wychodzić. Teraz mam morze mszyc w ogrodzie. Walczę pokrzywą ( słabo daje radę) mam też olej drzewa neem (ale warunki pogodowe tylko 2 razy pozwoliły mi to zaaplikować).
Wciąż buduje ogród. Mnóstwo terenu jest jeszcze nieprzygotowane.
teraz wysiałem fasolkę szparagowa w zrębku. Zobaczymy czy wyjdzie.
Pozdrawiam
Husia
Załączniki
zrebek.jpg
zrebek.jpg (378.68 KiB) Przejrzano 277 razy
DAE avatar
Gall Anonim

22 maja 2019, 21:06

Piękności, czosnek moc posiada ogromną 💪 u mnie dzieciaki od kilku lat czosnek z bazylia i solą ziołowa posmerdany czerstwy chleb zapieczony nazywają je superpower czipsy, pozdrawiam i do jakoś zobaczenia kiedyś
DAE avatar
Włóczęga

15 października 2019, 16:42

Husia pisze:
01 kwietnia 2019, 00:33
You are not allow to view this content from your current country.

takie cuś mi się wyświetla jak próbuje na kontakt lub w sklep wejść......

O dziwo main page się wczytała. Chyba będę potrzebował pomocy w realizacji zamówienia.

Zrębkiem przykryłem sadzonki winorośli na zimę. Teraz to odkryłem. Robaki jakie tam znalazłem robią wrażenie. Same olbrzymy wypasione. Dziś nabyłem kilka okien inspektowych. A teraz próbuje złożyć zamówienie na folie na namiot. Jest co robić.
Pozdrawiam Wolnych Ludzi
Bez większych problemów można zamówić greenboxa z ich strony. Próbowałem, już byłem gotowy zapłacić, lecz cena z przesyłką do UK, zniechęciła mnie i na razie dałem sobie spokój, Czekam na lepszy kurs GBP
DAE avatar
Gall Anonim

15 października 2019, 21:40

Można samemu zrobić, odpowiednia cewka, zasilacz, płyty z otworami najlepiej chyba z miedzi i odpowiednio zabezpieczone płytami z pleksy która najlepiej się elektryzuje bo to właśnie o to tutaj chodzi znalazłem stronkę w Polsce gdzie cewki za kilkanaście złotych można lyknac reszta to już kwestia możliwości i wyobraźni jak to osiągnąć, dla mnie również ta kwota jest spora więc trzeba improwizowac 🤔😉👍potrzeba matka wynalazków, przez zimę mam plan by to zrobić i dodatkowo nasiona tego co będę wysiewal na dzialce chce połączyć z swoim dna jak kiedyś to robiono przez naszych dziadków jeszcze wtedy powstaje pewna genetyczna więź rośliny i człowieka i dany owoc, warzywo czy co tam rosnąć bedzie jak by synchronizuje się, dziś jeszcze truskawki czerwone zebrałem a zanosi się iż jeszcze kilka będzie
Pozdrawiam, jeśli chciałbyś zobaczyć fotki to daj namiar to podeślę na what's up czy telwgram
DAE avatar
Włóczęga

17 października 2019, 13:55

Gall Anonim pisze:
15 października 2019, 21:40
Można samemu zrobić, odpowiednia cewka, zasilacz, płyty z otworami najlepiej chyba z miedzi i odpowiednio zabezpieczone płytami z pleksy która najlepiej się elektryzuje bo to właśnie o to tutaj chodzi znalazłem stronkę w Polsce gdzie cewki za kilkanaście złotych można lyknac reszta to już kwestia możliwości i wyobraźni jak to osiągnąć, dla mnie również ta kwota jest spora więc trzeba improwizowac 🤔😉👍potrzeba matka wynalazków, przez zimę mam plan by to zrobić i dodatkowo nasiona tego co będę wysiewal na dzialce chce połączyć z swoim dna jak kiedyś to robiono przez naszych dziadków jeszcze wtedy powstaje pewna genetyczna więź rośliny i człowieka i dany owoc, warzywo czy co tam rosnąć bedzie jak by synchronizuje się, dziś jeszcze truskawki czerwone zebrałem a zanosi się iż jeszcze kilka będzie
Pozdrawiam, jeśli chciałbyś zobaczyć fotki to daj namiar to podeślę na what's up czy telwgram
Ciekawe co piszesz, spotkałem się z opiniami, że ten greenbox to ma jakieś specjalne częstotliwości i to niby jest najtrudniej osiągnąć. Ja się na takich sprawach nie znam. Ani na elektronice ani tego typu sprawach, więc większość o czym jest mowa jest dla mnie "czarną magią"
Możesz foty możesz mi podesłać na priv
DAE avatar
alex horn

24 października 2019, 20:54

Hej
Chętnie was odwiedzę jeśli można przenocować na dziko... Camperem lub motocyklem z namiotem.popracuje za darmo... pogram na gitarze... W zamian za nocleg na łonie natury.pozdrawiam
Szperacz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielka Brytania”