POZNAŃ i okolice

DAE avatar
Maniek

19 stycznia 2020, 12:27

Witajcie jestem z Poznania centrum, mam dwójkę dzieci chętnie się spotkam
DAE avatar
robertzgai

20 stycznia 2020, 14:27

Witam serdecznie kochani. Bardzo się cieszę że znalazłem to miejsce. Może trochę napisze o sobie. Od dziecka czułem że w rzeczywistości które żyjemy obecnie jest coś nie tak ponieważ wiele rzeczy dla mnie nie miało sensu i było nie sprawiedliwe a ludzie dążący do pewnych celów byli jak lunatyk na dopalaczami którzy brneli do jakiejś sztucznej pustki określonej nazwą i jakimiś uwarunkowaniami nie zyskując tak na prawdę dla siebie nic wartościowego a tylko jakiś ochłap materialny i myśleli że na tym polega życie. Dla mnie było to niezrozumiałe przez dłuższy czas. Później szkoła i wszystko związane z nią także była dla mnie jakaś sztuczną wartością nie dającą nic więcej po za tym co potrzebne tylko do życia w matrixie. W innych dziedzinach także czułem brak czegoś. Czegoś co dawało by sens temu wszystkiemu. Dla kogoś kto patrzył dalej, widział więcej, czuł silniej i zadawał sobie pytania ok lecz czy na tym już koniec? Było to ciężkie do zrozumienia. W jakimś wieku przestałem się tym przejmować i stwierdziłem że trzeba jakoś tu żyć i radzić sobie więc zacząłem robić swoją i nie przejmować się innymi lecz niekiedy nie było to łatwe ponieważ trafiałem na ludzi tzw karierowiczów bez serca którzy nie mieli lub nie wiedzieli co to sumienie bądź takich którzy nie mogli przeboleć kogoś sukcesów a także pracodawców którzy myśleli że jesteś jego własnością i z tego powodu zmieniałem pracę aby nie tracić energi na walkę z takim towarzystwem i robić dalej swoje. Lecz po pewnym czasie zrozumiałem że to nie ma końca niemal we wszystkich sferach życia jest to samo. Zdawałem sobie pytanie. Czy na prawdę jest tak mało dobrych uczciwych i prawdomównych ludzi? Tego też nie mogłem zrozumieć jak można być tak zatraconym. Teraz dzięki nowej świadomości inaczej patrzę na ludzi rozumiem inaczej czuje inaczej i wiem że nie chce żyć tak jak oni. Chcę wolności, sprawiedliwości i po prostu być szczęśliwy 😊 dlatego dołączam do Ariów i chcę łączyć siły, myśli i wspólnie budować dobro z przebudzonymi istotami. Pozdrawiam Was kochani.
DAE avatar
robertzgai

20 stycznia 2020, 14:35

Czy odbyło się już może jakieś spotkanie w Poznaniu? Proszę napiszcie jeśli ktoś był a jeśli nie to proszę też napiszcie że np ja nie byłem/am abym wiedział że ktoś czytał wiadomość. Dziękuję 🤗
DAE avatar
monka2104

02 marca 2020, 21:03

Witajcie , jestem krawcową z zamiłowania, mieszkam niedaleko Obornik - Monika.:)
DAE avatar
Jogus86

02 kwietnia 2020, 13:32

Dzień dobry
Mam na imię Łukasz (Pyzdry)
Chcę nawiązać współpracę z suwerenami.Kto chętny na współpracę.
Adres email [email protected]
Jitsi pokój ariowe
Riot
Login jagodowy86
Pokój rozmów ariowe
Od 8686
Mój login forum ariowe jogus86
DAE avatar
ZAWODOWCY

11 kwietnia 2020, 15:23

Witajcie drogie Siostry i Bracia 🙏❤️

Z tej strony Edyta i Grzegorz Wesołowscy. Mamy nadzieję spotkać tu w Naszej okolicy (mieszkamy w Swarzędzu) osoby równie świadome realiów fikcji otaczającego Nas świata i tego, że pomimo, iż w jednostce jest siła budzenia Ducha i kreowania swojej małej materii, to tylko RAZEM jesteśmy w stanie zmienić materię na większą skalę - Swarzędz, Poznań, Wielkopolska, Polska...

Nazwa naszego profilu, to ZAWODOWCY. Wzięło się to stąd, że Edyta jest psychologiem (w tym transportu) i właścicielką firmy ZAWODOWCY Badania Psychologiczne Kierowców. W razie, jeśli ktokolwiek potrzebowałby pomocy psychologa lub wiedzy z zakresu około transportowej służymy pomocą.

Pozdrawiamy i życzymy sobie i Wam, aby miłość, szczęście i pojednanie zagościło we WSZYSTKICH sercach 🙏❤️🙌
Załączniki
IMG_20200130_224041.png
IMG_20200130_224041.png (234.01 KiB) Przejrzano 654 razy
DAE avatar
mazi

18 maja 2020, 18:08

Witam z samego Poznania 💪
DAE avatar
77915357

20 maja 2020, 12:40

Witam ludzi którzy mają już dosyć tego niewolnictwa , fałszu , obłudy , braku kręgosłupa moralnego i sumienia dla ludzi wartych uwagi . Mam na imię Mikołaj z moja partnerka jesteśmy świadomi terroru globalistow i chcielibyśmy znaleźć zaufany krąg ludzi z którymi można "konie kraść " .. Jestem kierowcą zawodowym . I strasznie wkur.. człowiekiem jak widzę to do czego zmuszają nas rządy i co musimy robić sobie i naszym dziecia . Pozdrawiam
DAE avatar
Jogus86

20 maja 2020, 15:00

Witam ,
Jestem Łukasz z Pyzdr. Mam 34
Z zawodu jestem Pedagogem terapeutyczny. I rehabilitacją ruchową
Od kilku dniu budzę się z iluzyjnej rzeczywistości. Chcę zbudować ród suwerennych ludzi ,którzy będą nawzajem wspierać, uczysz się i łączyć w coś wspaniałego. Kontakt z ludźmi.
Medytuje, rysuje., Podwyższamy kondycję przez pływanie i biegi.
Interesuję psychologią umysłu i rozwoju i nauka języków obcych.
DAE avatarJogus86
02 kwietnia 2020, 13:34

Dzień dobry
Jitsi pokój ariowe
Riot
Login jagodowy86
Pokój rozmów ariowe
Od 8686
783307856
Szukam osób,którzy podpisą mi deklaracje
DAE avatar
Jogus86

20 maja 2020, 15:11

Witam ,
Jestem Łukasz z Pyzdr. Mam 34
Z zawodu jestem Pedagogem terapeutyczny. I rehabilitacją ruchową
Od kilku dniu budzę się z iluzyjnej rzeczywistości. Chcę zbudować ród suwerennych ludzi ,którzy będą nawzajem wspierać, uczysz się i łączyć w coś wspaniałego. Kontakt z ludźmi.
Medytuje, rysuje., Podwyższamy kondycję przez pływanie i biegi.
Interesuję psychologią umysłu i rozwoju i nauka języków obcych.
DAE avatarJogus86
02 kwietnia 2020, 13:34

Dzień dobry
Jitsi pokój ariowe
Riot
Login jagodowy86
Pokój rozmów ariowe
Od 8686
783307856
Szukam osób,którzy podpisą mi deklaracje
DAE avatar
Aleksandr

20 maja 2020, 21:37

Witam wszystkich przebudzonych mam na imię Olek wiek 38 lat pochodzę za Koninem .Od 2008 roku mieszkałem w Poznaniu ,od 2016 roku mieszkam w Luboniu .Codziennie medytuję .
DAE avatar
juna9506

30 czerwca 2020, 23:50

Witam. Z tej strony Grazyna i Daniel. Jesteśmy z Wolsztyna. Ja szyję,
a mąż tapiceruje meble. Szukamy osób które chcą być suwerenami i tworzyć system wymiany usług i dóbr bez płacenia wiemy czego i komu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „wielkopolskie”