Zielona Góra

DAE avatar
arka.noego
Kontakt:

12 lutego 2020, 13:45

Cześć.. jestem jednym wielu ;) jestem Słowianinem ale możesz mi mówić Arek ;D.
Zawodowo jestem administratorem systemów informatycznych, lubię prace z grafiką, robię strony oparte na Joomli. Pracuję z i w systemach Linux. Nie jestem katolikiem ani członkiem żadnego innego wyznania. Religię uważam za chorobę społeczną, która pozwala na niebranie niebranie odpowiedzialności za swoją głupotę. Razem z żoną praktykujemy Buddyzm jako filozofię i styl życia - nie jako religię. Żona jest także praktykującą choć młodą zielarką. Oboje zgłębiamy tajniki medycyny naturalnej w tym chińskiej. Jesteśmy zafiksowani na przetrwanie oraz na punkcie naszej prywatności. Sami wytwarzamy większość jedzenia na potrzeby własne. Wydaje nam się, że odcięliśmy się od systemu kilka ładnych lat temu i szlag nas trafia gdy słyszymy co się dzieje. Szlag nas trafia gdy społeczeństwo nie myśli i jest ogłupiane w jawny sposób. Szlag nas trafia, że jako naród jesteśmy mięsem armatnim. Szlag nas trafia, że nie ma z kim pogadać bo większość ludzi to ameby gapiące się w telefon. Nie mam facebooka ani innych mediów społecznościowych. Mam w nosie życie innych i co się u nich dzieje, jaka była kupka, kto jak wygląda itp. Ważne jest dla mnie moje najbliższe otoczenie i ludzie, którzy chcą coś zrobić, osiągnąć, być czymś więcej niż "systemową amebą"

Moje pasje:
* żona;
* euro-truck simulator;
* masarstwo na własne potrzeby.
Jeśli możesz coś zmienić.. zrób to ... chociaż by po to by kiedyś móc powiedzieć.. "zrobiłem wszystko co mogłem"
DAE avatar
beegees

16 lutego 2020, 12:20

Bardzo się cieszę że pojawiają się osoby z Zielonej Góry szczególnie z takim podejściem do życia jak ty Arku.Pozdrawiam! :D Oby było nas jak najwięcej może uda się coś zmienić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „lubuskie”