Opole i Opolskie.

DAE avatar
isprin

27 maja 2020, 11:39

pro112 pisze:
22 kwietnia 2020, 14:53
Witam! jestem z okolic Otmuchowa, Nysy. Ktoś z okolic :)
witaj, ja też jestem spod Otmuchowa, pozdrawiam, mail; [email protected]
DAE avatar
Synthesis

28 maja 2020, 10:24

Witajcie Siostry i Bracia

Haniu, wszystko przed Tobą ;)
Już Mamy Ariów z tych okolic, a to dopiero początek.

Zapraszam na chat Ariów.

https://chat.ariowie.com/home
Tutaj na forum jest średnia komunikacja. Większość rzadko tutaj zagląda.
Tę przestrzeń można traktować jako miejsce powitalne, to miejsce do zaciągania informacji (sporo ciekawych tematów).
Zapraszam do dynamicznego komunikatora (chat Ariów i Riot). To, co tutaj jest omawiane w ciągu miesiąca, tam można omówić w godzinę :D

Serdeczności Kochani
:!: ZAPRASZAM :!:
Na komunikator Ariów:
https://chat.ariowie.com/register/rvp28EXRvj9Q8uLkG

Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.
Stań się iskrą, która spowoduje gigantyczny płomień.
DAE avatar
dorotaksi

04 czerwca 2020, 00:46

Witajcie.
Jestem Dorota i mieszkam w okolicy Brzegu . Pracuje jako księgowa . Kocham zwierzęta mam 3 psy w domu a i kilka w schronisku, które systematycznie odwiedzam. Uwielbiam przebywać na łonie natury. Od pewnego czasu mniej ale do niedawna dużo chodziłam i biegałam po górach a teraz uprawiam zieleninę w swoim ogródku , którą wcinam dla zdrowotności. Bardzo chciałabym nawiązać znajomości z ziomkami i nie tylko aby więcej się dowiedzieć bo jestem tu nowa ale ciekawa tego co jest a i tego co wspólnie będziemy tworzyć. Pozdrawiam wszystkich serdeczne.
Awatar użytkownika
Domarad

04 czerwca 2020, 03:19

dorotaksi pisze:
04 czerwca 2020, 00:46
Witajcie.
Jestem Dorota i mieszkam w okolicy Brzegu .
Cześć Dorota. Ja również mieszkam koło Brzegu. Bardzo miło mi Cię tutaj powitać. Cieszę sie na myśl, że w naszej okolicy przybywa Ariów :) Mam nadzieje, że w niedługim czasie się poznamy. Jeśli jesteś już na chat.ariowie.com to napisz do mnie. Mój nick to Domarad. A jeśli jeszcze nie masz dostępu do chata to pisz na priv tutaj. Z wielką przyjemnością podzielę się z Tobą tym co już wiem.

Pozdrawiam Cię serdecznie
Domarad
DAE avatar
Synthesis

05 czerwca 2020, 17:54

Witajcie !

Super Doroto, że się zdecydowałaś.
Jest wielu wspaniałych ludzi, co wciąż się zastanawiają, ''wejść, czy nie wejść''?
Wchodźcie. Nie spróbujesz, to też się nie dowiesz ;)

31.05 odbyło się spotkanie. Następne będzie 14.06 :!:
Dołącz do Nas na komunikator Ariów ;)

Do zobaczenia :)
Na komunikator Ariów:

DAE avatar
Sadam

07 czerwca 2020, 11:03

Cześć Wszystkim.

Dla znajomych jestem Sadam. Pochodzę z Krapkowic a obecnie mieszkam pod Opolem.
Całe życie wiedziałem, że coś tu nie gra na tym świecie,. Tylko, że jak o tym próbowałem mówić, to słyszałem, to co zapewne większość z Was, że coś ze mną jest nie tak.
Wieczny buntownik, prawnik i filozof w jednym co dało mi masę problemów, tylko dlatego że zadawałem dodatkowe pytania na które nikt nie potrafił odpowiedzieć.
Ogólnie można powiedzieć, że nie radzę sobie w życiu bo nie umiem się tu dopasować. Zupełnie mi nie pasuje ten uniform społeczny.
Wiecznie słyszę " dorośnij w końcu"

Mam 2 synów. Starszy ma autyzm. Jestem dumny z jego postawy i rozumiem go jak nikt. Postawa jaką prezentuje to prawo naturalne w takim stopniu, że sam Marcn Vam mógłby się od niego uczyć :-)
Przez co mam jeszcze więcej problemów gdyż wszyscy wokół narzucają mu mnóstwo terapii, żeby zrobić z niego " normalne dziecko ".
Nikt w nim nie dostrzega postawy zupełnie naturalnej istoty pragnącej po prostu żyć.
Chcę być tutaj aktywny ale muszę się przyznać, że życie z dwójką wyczerpujących dzieci a zwłaszcza a tym co ma autyzm jest prawie, że nie możliwe. Czasem nie mam możliwości na prywatną toaletę a co dopiero na dalsze działania.
Do tego prowadzę swoją działalność, czego mam już serdecznie dosyć i rzygam już tym. Praca w sumie po to , żeby zapłacić kilka ty zł podatku i związanych z tym kosztami. Powoli zmierzam ku jej zamknięciu.

Jakkolwiek to zabrzmi liczę na spadek ziemi po babci i tam chciałbym założyć swoją osadę. Taką wizję już miałem jako małe dziecko, gdzie jeszcze rzeczy takie jak " system " nie przychodziły mi do głowy a co dopiero jego zrozumienie. Liczę na to, że ta wizja się spełni i stanę się zupełnie nie zależnym człowiekiem w 100 % wolnym.

Pozdrawiam.

mój mail: [email protected]
DAE avatar
Synthesis

08 czerwca 2020, 00:26

Witaj Bracie !

Super, że tym się dzielisz.
Dziękujemy za przedstawienie się ;)

Będziemy mieli okazję poznać się lepiej już 14.06.
Szczegóły będą znane już wkrótce. :)

Do tego czasu zapraszamy na Komunikator Ariów:

Serdeczności i do zobaczenia
Na komunikator Ariów:

DAE avatar
Synthesis

18 czerwca 2020, 13:09

Pierwsza Wielka Integracja

Spotkajmy się w Noc Kupały: 20/21.06. 2020r. Będziemy MY jako Ród Opolski i będzie Ród Dolnośląski.
Zarwijmy nockę, w końcu jest to wyjątkowe wydarzenie mające miejsce raz w roku (zobaczymy, kto wytrzyma do końca) ;)

Godzina i miejsce zbiórki jest ustalone.

1. Można (a nawet wskazane jest) zabrać w miarę możliwości coś do jedzenia i picia (owoce, warzywa, pieczywo, herbatę, soki, kawę... cokolwiek). Naprawdę nie trzeba wiele ;)
2. Z powodu nieprzewidywalnej natury pogody, proszę być przygotowanym na chłód i deszcz.
3. Jak macie, to koniecznie przynieście instrumenty, jak np.: dmuchane, szarpane, wstrząsane i klepane (...). Wszystkie są jak najbardziej wskazane.

Będzie ognisko i zabawa w cudownym miejscu MOCY ;)

Do zobaczenia

PS.
Ostatnie Rodowe spotkanie (14.06) było wręcz cudowne. Do tej pory nie odbyło się tak udane spotkanie.
Tych, co nie było, mogą jedynie (albo aż) żałować z powodu nieobecności ;)
Na komunikator Ariów:

DAE avatar
Strzebor

20 czerwca 2020, 18:23

Witam, jestem tu nowy. Mieszkam w okolicy Grodkowa. Pracuję w Z.A.Z przy ceramice. Cenię sobie ekologię. Nie uznaję przemocy w 100% pacyfista. Na co dzień sprawdzam się w gotowaniu. Preferuję kuchnię wegańską. Razem z partnerką staramy się podążać w kierunku samowystarczalności. W przyszłości chcielibyśmy, aby produkty z własnego ogrodu wystarczały, aby nie było potrzeby kupowania. Może własna działalność pod kątem ceramiki, może gotowania. Niczego nie planuję. Staram się płynąć na fali. Jeśli będzie potrzeba zmiany, pojawi się do tego przestrzeń, odpowiedni kierunek.

Każda zmiana na zewnątrz zaczyna się od wewnętrznej zmiany w sobie.
Serdeczności Krzysztof
Awatar użytkownika
Domarad

22 czerwca 2020, 20:49

Witaj/witajcie Strzebor.
Cieszymy się, że jesteście już z nami. Zapraszamy do Rodu Opolskiego na komunikatorze chat.ariowie.com.
Ja i moja partnerka mieszkamy koło Brzegu. Gdybyście mieli jakieś pytania to śmiało pytajcie.

Pozdrawiam
Domarad
DAE avatar
Synthesis

23 czerwca 2020, 23:27

Witaj Bracie

Dobrze, że jesteś z Nami, Krzysztofie ;)
Każdy może przyjść i się z Nami spotkać.
Kolejne spotkanie już w niedzielę (28.06).

Godzina i miejsce zbiórki jest ustalone.

Tradycyjnie będzie ognisko i mnogie uciechy dla podniebienia ;)

Myślę, że nie ma co zwlekać. Jeśli Ty, Ty i Ty zastanawiasz się, czy warto (...). Podejmij decyzję i się spotkaj.
Tak po prostu ;)
Pierwszy krok jest najtrudniejszy, później wszystko ''idzie'' z górki.
Przyjdź, poczuj i się przekonaj. ;)

Do zobaczenia

PS.
Ostatnio odbyło się Wielkie Integracyjne Spotkanie pomiędzy Rodami (20-21.06) było jak zwykle super.
Góra Ślęża i moc tego miejsca działa, naprawdę.
Kiepska pogoda, a towarzystwo pogodne.
Super organizacja. Będąc jednym z organizatorów, byłem pod wrażeniem...
Wśród Nas znaleźli się miłośnicy natury manifestujący to wejściem na boso na górę ;)
Dużo się działo. Nieobecność jako strata to mało powiedziane ;)
Na komunikator Ariów:

DAE avatar
Suweren_z_Lechistanu

29 czerwca 2020, 18:20

Witajcie! Jestem tutaj nowy, moje imię to Mateusz lat 29, jestem z Benzen City inaczej Kędzierzyn - Koźle :) Jest tu ktoś z KK? Obecnie pracuję jako ślusarz, w pracy jakiś mocny nie jestem, ale ciężkiej pracy się nie boję. Od dziecka wiedziałem że coś jest nie tak, cieszę się że znalazłem Marcina, taką stronę, gdzie można dzielić się tutaj swoimi poglądami i normalnie rozmawiać. Moje pasje to sztuki walki i piłka nożna. Także trenuję teraz Boks, 7 lat trenuje Viet-Chun-Do, wietnamską odmianę Wing Chun Kung Fu. Interesuję się też bronią białą, miecze, pałki kalaki, łuki. Tym także trenuję, jak ktoś jest chętny na jakiś trening jestem chętny poćwiczyć z kimś samoobronę, w tych czasach pewnie przydatna umiejętność. Rozwijam się też duchowo medytując, szukając nowych informacji o świecie. Walczę także na swój mały sposób z systemem, nie tylko udostępniając moim znajomym linki do filmów ale też robię ulotki, które rozwieszam na mieście.Ktoś będzie chciał, chętnie podeśle i chciałbym by też ktoś coś dodał od siebie. Niestety 1 lub 2 dni ulotek już nie ma... z moją ukochaną byliśmy 6 czerwca na proteście przeciwko przymusowi szczepień, lecz takie protesty moim zdaniem mało dają, bo przyjedziemy, pokrzyczymy i się rozchodzimy... i nic się nie zmieniło. Mogę też komuś pomóc w sprawie kolan, znam z doświadczenia, polecić lekarza, maści, ćwiczenia po operacjach. Jestem chętny na podsyłanie linków od was, koledzy/koleżanki. Jestem także otwarty na spotkanie. Fajnie będzie móc z kimś porozmawiać kto patrzy podobnie do ciebie. Pozdrawiam was serdecznie! Moc jest z nami!
Awatar użytkownika
Domarad

30 czerwca 2020, 02:20

Suweren_z_Lechistanu pisze:
29 czerwca 2020, 18:20
Witajcie! Jestem tutaj nowy, moje imię to Mateusz lat 29, jestem z Benzen City inaczej Kędzierzyn - Koźle :)
Witaj Bracie.
Cieszę się Mateusz, że do nas dołączyłeś.
Są wśród nas Suwereni z okolic Opola, Strzelec Op., Krapkowic oraz bliższych i dalszych zakątków opolskiego. Czy z samego Kędzierzyna? Tego na chwilę obecną nie wiem. Ale bardzo chętnie poznamy Cię na żywo i porozmawiamy :)
A do tego czasu zapraszam Cię do zalogowania się na http://chat.ariowie.com i odszukania pokoju Ariowe / opolskie.

Jeśli będziesz miał pytania "na już" to możesz do mnie na pw pisać. W miarę swoich możliwości i wiedzy odpowiem Ci.

Pozdrawiam
Domarad
DAE avatar
Sadam

30 czerwca 2020, 17:27

Cześć Mateusz

Fajnie, że jesteś. Ciekawe masz zainteresowania.

Zapraszamy na nasz komunikator. Tam można lepiej się poznać.

Jest już w naszym rodzie kolega z K-K także będzie wam raźniej :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „opolskie”