Opole i Opolskie.

DAE avatar
Nirvana

24 maja 2019, 10:47

mARTa pisze:
23 maja 2019, 10:50
Nirvana pisze:
21 maja 2019, 22:30
Cześć! Mam na imię Agnieszka i ogromnie mi miło znalezdz sie w grupie tak wspaniałych i świadomych ludzi jak wy 😊 w sumie dusiłam sie już w obecnym społeczeństwie i czułam że moja dusza ze mnie wyskoczy jeżeli nie podejme jakiegoś działania i jeżeli nie pójde o krok dalej ... W sumie caly czas sie ucze szukam i chce działać! Nic nie dzieje sie z przypadku i ogromnie sie ciesze że tu trafiłam! Jeszcze raz Serdecznie Was witam!! 😘😘
Witaj, jeżeli jesteś zainteresowana spotkaniem, planujemy je na 9 czerwca :)
Napisałam wiadomość priv ☺
DAE avatar
symbioza

02 czerwca 2019, 14:17

Hej!

Odnosnie spotkania 9 czerwca to chcialem Was zaprosic w moje rejony ale moze warto by zrobic cos " przy okazji" ... ? Chodzi o to ze na 8-9 czerwca planowane sa protesty w calej Polsce odnosnie przepychanej Megaustawy i zwiazanej z nia technologii 5G!
Na dzien dzisiejszy nie znalazlem zadnego protestu u nas... Moze warto przy okazji spotkania zamanifestowac swoj sprzeciw/dowiedziec sie wiecej na ten temat i zorganizowac taka pikiete w Opolu gdzies w tlocznym miejscu 9 czerwca? Dajcie prosze znac co o tym sadzicie.
DAE avatar
Moonlight

10 czerwca 2019, 12:02

Chcę się tu podzielić swoimi odczuciami po wczorajszym spotkaniu i serdecznie podziękować użytkownikowi Symbioza, za możliwość wzięcia udziału w szczytnym celu jakim było zaprotestowanie sprzeciwu w sprawie, tak ważnej dla nas wszystkich Polaków jakim jest technologia 5G. I myślę że kilka osób które wczoraj były zrobiły coś wielkiego przed nami długa droga i jeszcze wiele tematów jak również okazji do zaprotestowania sprzeciwu na tematy z którymi my nie godzimy się. To nasz wspólny cel dbanie o przyszłość i suwerenność która nam pod płaszczem niby dobra dla nas wszystkich, zabiera się. Łączmy się i działajmy. Jeszcze raz dzieki wszystkim uczestnikom z zaproszeniem dla kolejnych nowych obudzonych i świadomych. Sława nam wszystkim.
DAE avatar
Moonlight

17 czerwca 2019, 12:19

Wszystkich zapraszamy na spotkanie które planujemy na 20 czerwca w ten czwartek. Kto zainteresowany proszę o kontakt w wiadomości prywatnej wtedy podamy dokładne szczegóły. Walczmy o swoje, niestety jesteśmy tak bardzo wciągnięci w propagandę sukcesu że nie widzimy że nasz kraj stał się kolonią innego państwa nasza suwerenność jest nam odbierana ,przyszłość nasza a szczególnie naszych przyszłych pokoleń jest zagrożona. Chwała nam wszystkim.
DAE avatar
symbiotheon

23 czerwca 2019, 20:09

Pokój z Wami

Mieszkam koło Wielunia, chętnie nawiążę kontakt
...::: CARPE DIEM :::...

P.S. mam nadzieję , że niedługo powstanie ARIOWY KOMUNIKATOR ONLINE
Awatar użytkownika
kulsson

03 sierpnia 2019, 03:07

Witajcie Opolszczanie :) tu sąsiad z Częstochowy ;) I jak spotkanie się udało?
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
symbioza

11 sierpnia 2019, 16:00

Witajcie!

Cos rzadko ostatnio zagladalem tutaj.... Co slychac? Jak tam "rozmontowywanie systemu" ;)

Ostatnio angazuje sie w pewna akcje... Jesli mozecie i chcecie wspomoc to podzielcie sie tymi informacjami z rodzina i przyjaciolmi...
Sprawa naprawde pilna ale warta zachodu (wyrzucenie partii z sejmu w pazdzierniku) . Wklejam to co dzisiaj otrzymalem:

"Prezydent wyznaczył, że wybory do Sejmu i Senatu odbędą się 13 października 2019 roku, więc propozycja kolejnego działania na dziś - niech każdy z nas odszuka grupy na facebooku (lub innych portalach), które mogłyby nas wesprzeć w pracy o Jedną Polskę, dobrą dla porządnych, uczciwych ludzi. Oto przykładowy tekst jaki można zamieszczać:

Prezydent wyznaczył termin wyborów parlamentarnych na 13 października i wszyscy rozpoczynamy zbiórkę podpisów poparcia dla swoich partii i ruchów, by mogły one zarejestrować komitety wyborcze. A któż to są te partie i ruchy? Czy to są ich liderzy czy to jest społeczeństwo, nasi sąsiedzi i rodziny, przyjaciele. Lider może powiedzieć wszystko, omamić nas swoją charyzmą, a jak pokazuje przykład Kukiza, Browna, Korwina, Kaczyńskiego, Tuska i całej reszty, zwieść nas na manowce i wycofać się z gry marnując tylko nasz czas i energię, a często pieniądze. Czy my naprawdę jesteśmy owcami które potrzebują przewodnika, czy sami nie wiemy co jest dla nas dobre i czego potrzebujemy? Potrzebujemy spokoju, bezpieczeństwa, zdrowia, pieniędzy i możliwości rozwoju, i myślę że większość się pod tym podpisze. I nieważne jak taki system nazwiemy, ważne żeby państwo było skutecznie zarządzane, działało w interesie swojego społeczeństwa, a ci którzy piastują stanowiska zarządcze byli uczciwi wobec nas społeczeństwa. Od 30 lat takich ludzi w Sejmie nie ma. Wyprzedano polski majątek, oddano nas w ręce zagranicznych korporacji, wywindowano dług publiczny do granicy zapisu Konstytucyjnego i wygnano nas na emigrację. Co chwilę pojawiają się nowi Liderzy i dzielą nas na małe grupki za pomocą socjotechniki. A założę się, że większość z nas chciałaby wreszcie podać sobie rękę i powiedzieć: możemy działać wspólnie, chcemy działać wspólnie bez podziałów. Mamy jeden wspólny priorytet - zarządzać naszym państwem i majątkiem narodowym efektywnie i uczciwie, stawiając na pierwszym miejscu dobro i potrzeby społeczeństwa. I pod tym jednym priorytetem możemy wszyscy się podpisać, stanąć razem, uścisnąć sobie dłonie i powiedzieć: umiemy poradzić sobie sami, jesteśmy gotowi to zrobić wspólnie. Proponuję zorganizować spotkanie wszystkich aktywistów w ich okręgu, działających z różnymi ugrupowaniami, odnosić się do siebie z szacunkiem i zaufaniem i stworzyć wspólny plan działania, który w głównej mierze skupić się ma na zarejestrowaniu jednego wspólnego społecznego komitetu wyborczego i zebraniu podpisów, a następnie wyłonieniu spośród siebie w prawyborach najlepszych kandydatów do Sejmu, a potrzeba takich osób ponad 900. Dziś jest na to wielka szansa, nie zmarnujmy jej by za kilka lat nie żałować, a przed nami trudny czas - wprowadzenie ustawy 447 zuboży nas Polaków całkowicie i wymiecie z naszej ojczyzny kolejne miliony młodych prężnych, zaradnych ludzi. Obyśmy za 20 lat nie spojrzeli w lustro i nie musieli powiedzieć sobie: była szansa, a zmarnowaliśmy ją przez sztuczne podziały i opieranie się na liderach, którzy dziś są i władają naszymi duszami, a jutro ich nie ma. Jesteśmy siłą! Bądźmy samodzielni i postawmy na jedność! "

Z wyrazami szacunku,
1Polska.pl
KWW1PRO.pl
DAE avatar
Nirvana

12 sierpnia 2019, 02:21

symbioza pisze:
11 sierpnia 2019, 16:00
Witajcie!

Cos rzadko ostatnio zagladalem tutaj.... Co slychac? Jak tam "rozmontowywanie systemu" ;)

Ostatnio angazuje sie w pewna akcje... Jesli mozecie i chcecie wspomoc to podzielcie sie tymi informacjami z rodzina i przyjaciolmi...
Sprawa naprawde pilna ale warta zachodu (wyrzucenie partii z sejmu w pazdzierniku) . Wklejam to co dzisiaj otrzymalem:

"Prezydent wyznaczył, że wybory do Sejmu i Senatu odbędą się 13 października 2019 roku, więc propozycja kolejnego działania na dziś - niech każdy z nas odszuka grupy na facebooku (lub innych portalach), które mogłyby nas wesprzeć w pracy o Jedną Polskę, dobrą dla porządnych, uczciwych ludzi. Oto przykładowy tekst jaki można zamieszczać:

Prezydent wyznaczył termin wyborów parlamentarnych na 13 października i wszyscy rozpoczynamy zbiórkę podpisów poparcia dla swoich partii i ruchów, by mogły one zarejestrować komitety wyborcze. A któż to są te partie i ruchy? Czy to są ich liderzy czy to jest społeczeństwo, nasi sąsiedzi i rodziny, przyjaciele. Lider może powiedzieć wszystko, omamić nas swoją charyzmą, a jak pokazuje przykład Kukiza, Browna, Korwina, Kaczyńskiego, Tuska i całej reszty, zwieść nas na manowce i wycofać się z gry marnując tylko nasz czas i energię, a często pieniądze. Czy my naprawdę jesteśmy owcami które potrzebują przewodnika, czy sami nie wiemy co jest dla nas dobre i czego potrzebujemy? Potrzebujemy spokoju, bezpieczeństwa, zdrowia, pieniędzy i możliwości rozwoju, i myślę że większość się pod tym podpisze. I nieważne jak taki system nazwiemy, ważne żeby państwo było skutecznie zarządzane, działało w interesie swojego społeczeństwa, a ci którzy piastują stanowiska zarządcze byli uczciwi wobec nas społeczeństwa. Od 30 lat takich ludzi w Sejmie nie ma. Wyprzedano polski majątek, oddano nas w ręce zagranicznych korporacji, wywindowano dług publiczny do granicy zapisu Konstytucyjnego i wygnano nas na emigrację. Co chwilę pojawiają się nowi Liderzy i dzielą nas na małe grupki za pomocą socjotechniki. A założę się, że większość z nas chciałaby wreszcie podać sobie rękę i powiedzieć: możemy działać wspólnie, chcemy działać wspólnie bez podziałów. Mamy jeden wspólny priorytet - zarządzać naszym państwem i majątkiem narodowym efektywnie i uczciwie, stawiając na pierwszym miejscu dobro i potrzeby społeczeństwa. I pod tym jednym priorytetem możemy wszyscy się podpisać, stanąć razem, uścisnąć sobie dłonie i powiedzieć: umiemy poradzić sobie sami, jesteśmy gotowi to zrobić wspólnie. Proponuję zorganizować spotkanie wszystkich aktywistów w ich okręgu, działających z różnymi ugrupowaniami, odnosić się do siebie z szacunkiem i zaufaniem i stworzyć wspólny plan działania, który w głównej mierze skupić się ma na zarejestrowaniu jednego wspólnego społecznego komitetu wyborczego i zebraniu podpisów, a następnie wyłonieniu spośród siebie w prawyborach najlepszych kandydatów do Sejmu, a potrzeba takich osób ponad 900. Dziś jest na to wielka szansa, nie zmarnujmy jej by za kilka lat nie żałować, a przed nami trudny czas - wprowadzenie ustawy 447 zuboży nas Polaków całkowicie i wymiecie z naszej ojczyzny kolejne miliony młodych prężnych, zaradnych ludzi. Obyśmy za 20 lat nie spojrzeli w lustro i nie musieli powiedzieć sobie: była szansa, a zmarnowaliśmy ją przez sztuczne podziały i opieranie się na liderach, którzy dziś są i władają naszymi duszami, a jutro ich nie ma. Jesteśmy siłą! Bądźmy samodzielni i postawmy na jedność! "

Z wyrazami szacunku,
1Polska.pl
KWW1PRO.pl
Witaj!!
Muszę przyznać że ta twoja "akcja" w którą się angażujesz bardzo mnie zainteresowała poczytałam troszke o tym i szczerze myśle że warte uwagi!!
Jestem tu od niedawna i w sumie nie mialam jszcze okazji was poznać osobiscie itd gdyby jednak pojawił się pomysł na ponowne spotkania to czekam z niecierpliwością. Kontakt: [email protected]
DAE avatar
symbioza

14 sierpnia 2019, 03:02

Super!

Zbierzmy sie i my na jakas antysystemowa "akcje" ;) Mysle ze jest duzy potencjal w tym projekcie...ale malo czasu zostalo, przyda sie pomoc Ariow;)

DAE avatar
Nirvana

16 sierpnia 2019, 01:53

symbioza pisze:
14 sierpnia 2019, 03:02
Super!

Zbierzmy sie i my na jakas antysystemowa "akcje" ;) Mysle ze jest duzy potencjal w tym projekcie...ale malo czasu zostalo, przyda sie pomoc Ariow;)

Hej
Ja tam zawsze lubie iść pod prąd 😉
Jak tam postępy w antysystemowych "akcjach"? 😀 ktoś jeszcze sie przyłączy?
ODPOWIEDZ

Wróć do „opolskie”