Opole i Opolskie.

DAE avatar
mARTa

06 maja 2019, 17:54

symbioza pisze:
04 maja 2019, 22:33
mARTa pisze:
04 maja 2019, 10:56
Ok jest pomysł, razem 11 do W-wy. Wspólny wyjazd, jestem za :) Poznajmy się.
Jakies propozycje?
Są dwie albo kulamy się pociągiem albo autem, jeżeli ktoś planuje autem to składka na paliwko. Dzwoniłam pod numer podany na stronie wydarzenia odnośnie organizowanych wyjazdów, ale w naszych okolicach nie jest organizowany taki wyjazd zbiorowy...
DAE avatar
symbioza

07 maja 2019, 13:00

A wiec tak na szybko, mysle ze opcja pociag jest ok. Chyba ze ktos ma wieksze auto i pozbieramy sie na tyle zeby koszty byly mniejsze niz pociagiem. ( bilet okolo 60-70 zl w jedna strone) ? Probowalem ogarnac maly busik ale razem z kierowca nie wyszlo nic taniej... Moze ktos bedzie mial wiecej czasu i mozliwosci zeby podzwonic?

Pozdrawiam
DAE avatar
mARTa

13 maja 2019, 21:56

Moi drodzy, zapowiada się piękny weekend, macie czas i ochotę spotkać się 19 maja??? :)
DAE avatar
Vitold

16 maja 2019, 13:11

18 maja są dni opola i noc muzeów :)
Nigdy nie zapomnij o tym, że każdą zmianę musi zapoczątkować jednostka.
DAE avatar
mARTa

20 maja 2019, 12:07

Witajcie, jeżeli ktoś jest zainteresowany,spotykamy się 9 czerwca :)
DAE avatar
symbioza

21 maja 2019, 02:25

Co Wy na to?

Pozdrawiam
DAE avatar
mARTa

21 maja 2019, 14:38

Vitold pisze:
16 maja 2019, 13:11
18 maja są dni opola i noc muzeów :)
Może 9 czerwca znajdziesz czas??? :)
DAE avatar
mARTa

21 maja 2019, 14:42

symbioza pisze:
21 maja 2019, 02:25
Co Wy na to?

Pozdrawiam
Jest taka opcja, jeszcze 2 tyg. ,jeżeli jesteś zdecydowany daj znać.

A tu (myślę, że następnym razem trzeba będzie się przyjrzeć temu, o czym mówiłeś...:
DAE avatar
Nirvana

21 maja 2019, 22:30

Cześć! Mam na imię Agnieszka i ogromnie mi miło znalezdz sie w grupie tak wspaniałych i świadomych ludzi jak wy 😊 w sumie dusiłam sie już w obecnym społeczeństwie i czułam że moja dusza ze mnie wyskoczy jeżeli nie podejme jakiegoś działania i jeżeli nie pójde o krok dalej ... W sumie caly czas sie ucze szukam i chce działać! Nic nie dzieje sie z przypadku i ogromnie sie ciesze że tu trafiłam! Jeszcze raz Serdecznie Was witam!! 😘😘
DAE avatar
mARTa

23 maja 2019, 10:50

Nirvana pisze:
Cześć! Mam na imię Agnieszka i ogromnie mi miło znalezdz sie w grupie tak wspaniałych i świadomych ludzi jak wy 😊 w sumie dusiłam sie już w obecnym społeczeństwie i czułam że moja dusza ze mnie wyskoczy jeżeli nie podejme jakiegoś działania i jeżeli nie pójde o krok dalej ... W sumie caly czas sie ucze szukam i chce działać! Nic nie dzieje sie z przypadku i ogromnie sie ciesze że tu trafiłam! Jeszcze raz Serdecznie Was witam!! 😘😘
Witaj, jeżeli jesteś zainteresowana spotkaniem, planujemy je na 9 czerwca :)
DAE avatar
Nirvana

24 maja 2019, 10:47

mARTa pisze:
23 maja 2019, 10:50
Nirvana pisze:
Witaj, jeżeli jesteś zainteresowana spotkaniem, planujemy je na 9 czerwca :)
Napisałam wiadomość priv ☺
DAE avatar
symbioza

02 czerwca 2019, 14:17

Hej!

Odnosnie spotkania 9 czerwca to chcialem Was zaprosic w moje rejony ale moze warto by zrobic cos " przy okazji" ... ? Chodzi o to ze na 8-9 czerwca planowane sa protesty w calej Polsce odnosnie przepychanej Megaustawy i zwiazanej z nia technologii 5G!
Na dzien dzisiejszy nie znalazlem zadnego protestu u nas... Moze warto przy okazji spotkania zamanifestowac swoj sprzeciw/dowiedziec sie wiecej na ten temat i zorganizowac taka pikiete w Opolu gdzies w tlocznym miejscu 9 czerwca? Dajcie prosze znac co o tym sadzicie.
DAE avatar
Moonlight

10 czerwca 2019, 12:02

Chcę się tu podzielić swoimi odczuciami po wczorajszym spotkaniu i serdecznie podziękować użytkownikowi Symbioza, za możliwość wzięcia udziału w szczytnym celu jakim było zaprotestowanie sprzeciwu w sprawie, tak ważnej dla nas wszystkich Polaków jakim jest technologia 5G. I myślę że kilka osób które wczoraj były zrobiły coś wielkiego przed nami długa droga i jeszcze wiele tematów jak również okazji do zaprotestowania sprzeciwu na tematy z którymi my nie godzimy się. To nasz wspólny cel dbanie o przyszłość i suwerenność która nam pod płaszczem niby dobra dla nas wszystkich, zabiera się. Łączmy się i działajmy. Jeszcze raz dzieki wszystkim uczestnikom z zaproszeniem dla kolejnych nowych obudzonych i świadomych. Sława nam wszystkim.
DAE avatar
Moonlight

17 czerwca 2019, 12:19

Wszystkich zapraszamy na spotkanie które planujemy na 20 czerwca w ten czwartek. Kto zainteresowany proszę o kontakt w wiadomości prywatnej wtedy podamy dokładne szczegóły. Walczmy o swoje, niestety jesteśmy tak bardzo wciągnięci w propagandę sukcesu że nie widzimy że nasz kraj stał się kolonią innego państwa nasza suwerenność jest nam odbierana ,przyszłość nasza a szczególnie naszych przyszłych pokoleń jest zagrożona. Chwała nam wszystkim.
DAE avatar
symbiotheon

23 czerwca 2019, 20:09

Pokój z Wami

Mieszkam koło Wielunia, chętnie nawiążę kontakt
...::: CARPE DIEM :::...

P.S. mam nadzieję , że niedługo powstanie ARIOWY KOMUNIKATOR ONLINE
Awatar użytkownika
kulsson

03 sierpnia 2019, 03:07

Witajcie Opolszczanie :) tu sąsiad z Częstochowy ;) I jak spotkanie się udało?
Ten świat nie potrzebuje więcej ludzi sukcesu. Planeta Ziemia potrzebuje więcej ludzi pokoju, braci i sióstr głoszących dobre wieści, uzdrowicieli, kreatorów dobrego życia oraz miłości w każdej postaci
DAE avatar
symbioza

11 sierpnia 2019, 16:00

Witajcie!

Cos rzadko ostatnio zagladalem tutaj.... Co slychac? Jak tam "rozmontowywanie systemu" ;)

Ostatnio angazuje sie w pewna akcje... Jesli mozecie i chcecie wspomoc to podzielcie sie tymi informacjami z rodzina i przyjaciolmi...
Sprawa naprawde pilna ale warta zachodu (wyrzucenie partii z sejmu w pazdzierniku) . Wklejam to co dzisiaj otrzymalem:

"Prezydent wyznaczył, że wybory do Sejmu i Senatu odbędą się 13 października 2019 roku, więc propozycja kolejnego działania na dziś - niech każdy z nas odszuka grupy na facebooku (lub innych portalach), które mogłyby nas wesprzeć w pracy o Jedną Polskę, dobrą dla porządnych, uczciwych ludzi. Oto przykładowy tekst jaki można zamieszczać:

Prezydent wyznaczył termin wyborów parlamentarnych na 13 października i wszyscy rozpoczynamy zbiórkę podpisów poparcia dla swoich partii i ruchów, by mogły one zarejestrować komitety wyborcze. A któż to są te partie i ruchy? Czy to są ich liderzy czy to jest społeczeństwo, nasi sąsiedzi i rodziny, przyjaciele. Lider może powiedzieć wszystko, omamić nas swoją charyzmą, a jak pokazuje przykład Kukiza, Browna, Korwina, Kaczyńskiego, Tuska i całej reszty, zwieść nas na manowce i wycofać się z gry marnując tylko nasz czas i energię, a często pieniądze. Czy my naprawdę jesteśmy owcami które potrzebują przewodnika, czy sami nie wiemy co jest dla nas dobre i czego potrzebujemy? Potrzebujemy spokoju, bezpieczeństwa, zdrowia, pieniędzy i możliwości rozwoju, i myślę że większość się pod tym podpisze. I nieważne jak taki system nazwiemy, ważne żeby państwo było skutecznie zarządzane, działało w interesie swojego społeczeństwa, a ci którzy piastują stanowiska zarządcze byli uczciwi wobec nas społeczeństwa. Od 30 lat takich ludzi w Sejmie nie ma. Wyprzedano polski majątek, oddano nas w ręce zagranicznych korporacji, wywindowano dług publiczny do granicy zapisu Konstytucyjnego i wygnano nas na emigrację. Co chwilę pojawiają się nowi Liderzy i dzielą nas na małe grupki za pomocą socjotechniki. A założę się, że większość z nas chciałaby wreszcie podać sobie rękę i powiedzieć: możemy działać wspólnie, chcemy działać wspólnie bez podziałów. Mamy jeden wspólny priorytet - zarządzać naszym państwem i majątkiem narodowym efektywnie i uczciwie, stawiając na pierwszym miejscu dobro i potrzeby społeczeństwa. I pod tym jednym priorytetem możemy wszyscy się podpisać, stanąć razem, uścisnąć sobie dłonie i powiedzieć: umiemy poradzić sobie sami, jesteśmy gotowi to zrobić wspólnie. Proponuję zorganizować spotkanie wszystkich aktywistów w ich okręgu, działających z różnymi ugrupowaniami, odnosić się do siebie z szacunkiem i zaufaniem i stworzyć wspólny plan działania, który w głównej mierze skupić się ma na zarejestrowaniu jednego wspólnego społecznego komitetu wyborczego i zebraniu podpisów, a następnie wyłonieniu spośród siebie w prawyborach najlepszych kandydatów do Sejmu, a potrzeba takich osób ponad 900. Dziś jest na to wielka szansa, nie zmarnujmy jej by za kilka lat nie żałować, a przed nami trudny czas - wprowadzenie ustawy 447 zuboży nas Polaków całkowicie i wymiecie z naszej ojczyzny kolejne miliony młodych prężnych, zaradnych ludzi. Obyśmy za 20 lat nie spojrzeli w lustro i nie musieli powiedzieć sobie: była szansa, a zmarnowaliśmy ją przez sztuczne podziały i opieranie się na liderach, którzy dziś są i władają naszymi duszami, a jutro ich nie ma. Jesteśmy siłą! Bądźmy samodzielni i postawmy na jedność! "

Z wyrazami szacunku,
1Polska.pl
KWW1PRO.pl
DAE avatar
Nirvana

12 sierpnia 2019, 02:21

symbioza pisze:
11 sierpnia 2019, 16:00
Witajcie!

Cos rzadko ostatnio zagladalem tutaj.... Co slychac? Jak tam "rozmontowywanie systemu" ;)

Ostatnio angazuje sie w pewna akcje... Jesli mozecie i chcecie wspomoc to podzielcie sie tymi informacjami z rodzina i przyjaciolmi...
Sprawa naprawde pilna ale warta zachodu (wyrzucenie partii z sejmu w pazdzierniku) . Wklejam to co dzisiaj otrzymalem:

"Prezydent wyznaczył, że wybory do Sejmu i Senatu odbędą się 13 października 2019 roku, więc propozycja kolejnego działania na dziś - niech każdy z nas odszuka grupy na facebooku (lub innych portalach), które mogłyby nas wesprzeć w pracy o Jedną Polskę, dobrą dla porządnych, uczciwych ludzi. Oto przykładowy tekst jaki można zamieszczać:

Prezydent wyznaczył termin wyborów parlamentarnych na 13 października i wszyscy rozpoczynamy zbiórkę podpisów poparcia dla swoich partii i ruchów, by mogły one zarejestrować komitety wyborcze. A któż to są te partie i ruchy? Czy to są ich liderzy czy to jest społeczeństwo, nasi sąsiedzi i rodziny, przyjaciele. Lider może powiedzieć wszystko, omamić nas swoją charyzmą, a jak pokazuje przykład Kukiza, Browna, Korwina, Kaczyńskiego, Tuska i całej reszty, zwieść nas na manowce i wycofać się z gry marnując tylko nasz czas i energię, a często pieniądze. Czy my naprawdę jesteśmy owcami które potrzebują przewodnika, czy sami nie wiemy co jest dla nas dobre i czego potrzebujemy? Potrzebujemy spokoju, bezpieczeństwa, zdrowia, pieniędzy i możliwości rozwoju, i myślę że większość się pod tym podpisze. I nieważne jak taki system nazwiemy, ważne żeby państwo było skutecznie zarządzane, działało w interesie swojego społeczeństwa, a ci którzy piastują stanowiska zarządcze byli uczciwi wobec nas społeczeństwa. Od 30 lat takich ludzi w Sejmie nie ma. Wyprzedano polski majątek, oddano nas w ręce zagranicznych korporacji, wywindowano dług publiczny do granicy zapisu Konstytucyjnego i wygnano nas na emigrację. Co chwilę pojawiają się nowi Liderzy i dzielą nas na małe grupki za pomocą socjotechniki. A założę się, że większość z nas chciałaby wreszcie podać sobie rękę i powiedzieć: możemy działać wspólnie, chcemy działać wspólnie bez podziałów. Mamy jeden wspólny priorytet - zarządzać naszym państwem i majątkiem narodowym efektywnie i uczciwie, stawiając na pierwszym miejscu dobro i potrzeby społeczeństwa. I pod tym jednym priorytetem możemy wszyscy się podpisać, stanąć razem, uścisnąć sobie dłonie i powiedzieć: umiemy poradzić sobie sami, jesteśmy gotowi to zrobić wspólnie. Proponuję zorganizować spotkanie wszystkich aktywistów w ich okręgu, działających z różnymi ugrupowaniami, odnosić się do siebie z szacunkiem i zaufaniem i stworzyć wspólny plan działania, który w głównej mierze skupić się ma na zarejestrowaniu jednego wspólnego społecznego komitetu wyborczego i zebraniu podpisów, a następnie wyłonieniu spośród siebie w prawyborach najlepszych kandydatów do Sejmu, a potrzeba takich osób ponad 900. Dziś jest na to wielka szansa, nie zmarnujmy jej by za kilka lat nie żałować, a przed nami trudny czas - wprowadzenie ustawy 447 zuboży nas Polaków całkowicie i wymiecie z naszej ojczyzny kolejne miliony młodych prężnych, zaradnych ludzi. Obyśmy za 20 lat nie spojrzeli w lustro i nie musieli powiedzieć sobie: była szansa, a zmarnowaliśmy ją przez sztuczne podziały i opieranie się na liderach, którzy dziś są i władają naszymi duszami, a jutro ich nie ma. Jesteśmy siłą! Bądźmy samodzielni i postawmy na jedność! "

Z wyrazami szacunku,
1Polska.pl
KWW1PRO.pl
Witaj!!
Muszę przyznać że ta twoja "akcja" w którą się angażujesz bardzo mnie zainteresowała poczytałam troszke o tym i szczerze myśle że warte uwagi!!
Jestem tu od niedawna i w sumie nie mialam jszcze okazji was poznać osobiscie itd gdyby jednak pojawił się pomysł na ponowne spotkania to czekam z niecierpliwością. Kontakt: [email protected]
DAE avatar
symbioza

14 sierpnia 2019, 03:02

Super!

Zbierzmy sie i my na jakas antysystemowa "akcje" ;) Mysle ze jest duzy potencjal w tym projekcie...ale malo czasu zostalo, przyda sie pomoc Ariow;)

DAE avatar
Nirvana

16 sierpnia 2019, 01:53

symbioza pisze:
14 sierpnia 2019, 03:02
Super!

Zbierzmy sie i my na jakas antysystemowa "akcje" ;) Mysle ze jest duzy potencjal w tym projekcie...ale malo czasu zostalo, przyda sie pomoc Ariow;)

Hej
Ja tam zawsze lubie iść pod prąd 😉
Jak tam postępy w antysystemowych "akcjach"? 😀 ktoś jeszcze sie przyłączy?
ODPOWIEDZ

Wróć do „opolskie”