Wprowadzenie - przeczytaj koniecznie.

DAE avatar
Teddyhamburg

07 czerwca 2019, 16:15

Witam. MAM na imię Tadeusz i 47 lat, mieszkam w Hamburgu, od dziesiątek lat poszukujący prawdy, ostatnio coraz głębiej zbliżający się do natury i Boga - Źródła w sobie, korzystałem już z dobrodziejstw Matki Natury, Pachamamy, - Ayi!
DAE avatar
elżbieta

08 czerwca 2019, 07:39

Witam. mam na imię elżbieta. Jestem z Elbląga. Emerytka z potrzebą bliskości z NATURĄ. Od wiosny do jesieni chodzę boso po rosie o poranku. Uprawiam warzywka, zbieram zioła na swoje potrzeby. Przyjemnie jest zerwać swoje, wolne od chemii sałatę, szczypior, czy natkę pietruszki, kolendry. Ptaki śpiewają, trawa rośnie (trzeba kosić) owoce dojrzewają. Tak powinno wyglądać życie. Pozdrawiam podobnie myślących i tych pozostałych
DAE avatar
Naaman

08 czerwca 2019, 16:36

Sława Przebudzeni
Witam wszystkich bardzo serdecznie
Paweł jestem, urodziłem się w małym szpitaliku na Warszawskiej Woli.
A było to 50 lat temu, gdzie po dzisiejszy dzień zamieszkuję. ( Jasne że nie w szpitaliku, ale nie daleko. )
Kiedy na robotniczej Woli, stało wiele ogromnych zakładów produkcyjnych. ( 1980 - 1990 )
Cała moja rodzina pracowała w Kombinacie Przemysłu Narzędziowego VIS.
( Wcześniejsza nazwa to: Fabryka Wyrobów Precyzyjnych VIS ). Byłem wtedy metalowcem precyzyjnym.
Dzięki Balcerowiczowi wszystkie zakłady zostały z prywatyzowane, i wysprzedane kawałek po kawałku.
Choć do samego końca był zbyt. Obecnie od 20 lat jestem Tramwajarzem Warszawskim.
W między czasie dosyć dobrze poznałem Biblie. W religiach z jakimi miałem kontakt, znalazłem: fałsz, obłudę i zakłamanie.
Nie należę do żadnej organizacji religijnej. Ale jestem wierzący.
Wierzę że wypełnia mnie duch stworzyciela, który jest źródłem całego życie na ziemi.
Nigdy też nie interesowałem się polityką. Bo zawsze uważałem ją za Nierządnice, sprzedającą się bogatym i możnym tego świata.
Przez którą cierpią ludzie, i giną całe narody. Czy to w imię interesów, czy w imię jakiegoś Boga.
Czego nie lubię: Brzydzę się kłamstwem, i naciąganiem innych. Nienawidzę obłudników i knujących spiski, wyniosłych bluźnierców.
Z takimi ludźmi zrywam wszelkie kontakty. Wielokrotnie w życiu zostałem oszukany, okłamany i okradziony.
Dlatego mieszkam sam. Taki ze mnie wilk samotnik, i jest mi z tym dobrze. Nie mam rodziny, choć jeszcze żyją.
Brak więzi, kontaktu.
Jestem jak lustereczko. Podwójnie oddaje to co dostaje.
Dobroć za dobroć, szczerość za szczerość, przyjaźń za przyjaźń.
Za złośliwość podwójną złośliwość, za chamstwo potrójne chamstwo.
Dla tych co mnie okradli lub oszukali, jestem pamiętliwy i nieprzejednany.
Jaki jestem, po za tym że Polakiem i słowiańską duszą.
Dobrym, spokojnym, zrównoważonym, człowiekiem, nie poprawnym romantykiem.
Nigdy nie potrafiłem opisywać siebie, i bardzo się przy tym męczę.
Zdecydowanie jestem: Honorowy, komunikatywny, i konsekwentny.
Jestem łagodnego usposobienia, obowiązkowym, opanowanym i otwartym człowiekiem.
Ktoś powiedział ,,zimny perfekcjonista,, zależy dla kogo, choć zawsze czułem się inny.
Staram się w wypowiedziach używać czystej polszczyzny. Uważam że Ariowie, Słowianie,
czujący się prawdziwymi Polakami. Powinni szczególnie dbać o poprawną polszczyznę, zwłaszcza w czasie okupacji.
Wypowiadać się z godnością, jak Marcin Vam, a nie szczekać jak pies na wiejskiej w Warszawie.
( Pozdrowienia przez górę kamieni, były piękne i bezbłędne ) rozmarzyłem się przepraszam.
Eee co dalej ? Pasje i zainteresowania: jestem wędkarzem, grzybiarzem.
Interesuje się ziołami, ziołolecznictwem, nie konwencjonalne sposoby leczenia, ogólnie ZDROWIE.
EDC survival, Bushcraft, Preppering, ogólnie życie w zgodzie z naturą, przyrodą.
( Ziemia, woda, drzewa, zioła, warzywa, owoce, zboża, pozytywna energia )
Nie konwencjonalne sposoby pozyskiwania energii. Bardzo mi się podoba, wizja zrzeszenia grupy dobrych ludzi,
przebudzonych o otwartych umysłach. Wspieranie się wzajemne, wymiana doświadczeń, jakieś rady, wskazówki.
Widzę wiele możliwości: wzajemna pomoc, walka o wspólne cele, o lepsze życie, o wolność prawdziwą.
Czy marzenia tak odległe mogą się z iścić ???
Bardzo proszę o kontakt z ludźmi lub z grupą z Warszawy i okolic.
Potrzebuję też pomocy w sprawie Deklaracji Suwerena II RP.
Nie mam drukarki, nie mogę też z kopiować na pena. Mój e-mail [email protected]
Pozdrawiam przebudzone dusze.

Naaman
DAE avatar
bogaczmarian

11 czerwca 2019, 20:17

pozdrawiam jestem Marian Bogacz i mieszkam we Francji miasto Roye(80) pracuj w budownictwie i mam 64 lat od urodzenia lublana wolność
DAE avatar
anita38

14 czerwca 2019, 10:02

Witajcie, jestem Anna i mam 24 lata (a dokładniej w sierpniu).
Uwielbiam yoge, zdrowe jedzenie, grać w tenisa, jeździć na rowerze i robić naturalne kosmetyki (chociaż dopiero zaczynam w tym temacie).
2 lata temu spakowałam 10kg plecak i wyleciałam na drugi koniec świata- do Meksyku. Tam byłam sobą, robiłam co chciałam, czułam wiatr we włosach i moc w dłoniach. Każdy dzień był inny, spontaniczny i wesoły. Dużo się uśmiechałam. Później zwiedziłam jeszcze Belize i Kolumbię. Widziałam jak żyją Garifuna, bez wymiany pieniądza, pouczyłam się permakultury na farmie. Trwało to 8 pięknych, wolnych, beztroskich miesięcy.
Rok temu wróciłam do swojego miasta, (2godziny od Lublina) i.. uwaga.. zaczęłam studia. Kiedyś zaczęłam i rzuciłam a teraz czuję, że potrzebuję je zakończyć i robię to w innym celu. Może to osoby, które poznaję, staną się trwałymi kontaktami a może ja mam wprowadzić inną energię do tego budyku. Who knows
Niemniej jednak cieszę się z każdego dnia i chociaż czuję całym ciałem i duszą, że nadchodzą zmiany, wierzę, że to będzie na lepsze,
łączmy się'
Z miłością
Anna
DAE avatar
Borsuk

15 czerwca 2019, 17:23

Dzień dobry. Mam na imię Robert. Można się do mnie zwracać per "Borsuk". To ksywa z armii i tak zostało. Lubie przyrodę, wyzwania i ciekawych ludzi. Poróbmy coś, co przyniesie pożytek nam i innym.
Sława ....
DAE avatar
patryczq135

18 czerwca 2019, 17:09

Witajcie !
Jestem Patryk, mieszkam w Warszawie na Bemowie, zajmuje sie nieruchomościami, ale tylko dlatego ze potrzebuje pieniędzy na wybudowaniu jak to ja nazwałem " Ogrodu dla Boga" mojej własnej osady, na której będą znajdowały sie domy kopułowe wśród drzew i krzewów owocowych. Dla mnie i moich cudownych gości, Tam zasada panować będzie prosta, kto ma buty czeka go chłosta :D , oczywiście żart. Moją pasją jest zdrowie i równowaga na wszystkich płaszczyznach życia, potrafię wiele zrobić, lubie prace z ciałem, zdrowiem, sportem, ogrodnictwem, jogą, duchowością, wolnością, masażami, terapiami i wiele innych, odnajdę się wszędzie i załatwię wszystko, na pewno nikt ze mną nie zginie. Przydam się, jestem wysokim blondynem widzącym wiele..
Niestety granice wytrzymałości dochodzą do końca, KONIEC! Tego co tu się dzieje, nie zszedłem tutaj po to, aby patrzeć na zło które nas otacza. NASZ cel jest inny.
Pozdrawiam Was, i wierze ze wasza wiara wypływa z serca.
DAE avatar
Cwirek

21 czerwca 2019, 22:25

Witam, nazywam się Adam woj. Lubuskie lat 26. Od kilku lat kieruje mną ciekawość tego świata chęć pomocy innym i rozwój osobisty. Moją pasją jest muzyka, przyroda, ruch na co dzień. A dużym marzeniem podróżowanie. Uważam że dopóki istnieją dobre dusze jest o co walczyć! Pozdrawiam
DAE avatar
symbiotheon

23 czerwca 2019, 19:47

Pokój z Wami Ariowie :)

Do administracji wnoszę pomysl by utworzyć WEWNĘTRZNY CZAT między zalogowanymi BRAĆMI i SIOSTRAMI

W ten sposób stworzymy fundament komunikacyjny,, niezbędny do osiągnięcia naszego zamiaru !!

Stworzenia RODU .... NaRODU

Musimy się połączyć, ale nie osiągniemy tego bez KONWERSACJI NA ŻYWO

NUŻE ZDROWIE I POGODA DUCHA TOWARZYSZY WAM WSZYSTKIM KAŻDEGO DNIA
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2019, 20:42 przez symbiotheon, łącznie zmieniany 1 raz.
...::: CARPE DIEM :::...

P.S. mam nadzieję , że niedługo powstanie ARIOWY KOMUNIKATOR ONLINE
DAE avatar
symbiotheon

23 czerwca 2019, 20:12

Dzien pisze:
29 maja 2019, 06:07
Witam, jestem Piotr, Paweł Zachariasz, mówią na mnie Dzień. Mieszkam w małym mieście w województwie pomorskim, pracuje jako elektromonter, interesuje się podnoszeniem świadomości, niesieniem prawdy, zawsze coś mi w duszy mówiło, że jestem stworzony do wyższych celów. Niosę mój przekaż przez muzykę. Życzę wszystkim zdrowia i miłości!
Widzę, że mam tu Bratnią DUSZĘ :)

mAriusz , kArol C./R. , urodzony 30.08.1982 w Toruniu,

lecz moje nomadyczne życie aktualnie zaprowadziło mnie w okolice Wielunia.
mieszkałem w Kołobrzegu 6 miesięcy (wojsko) - specjalność RUSZNIKARZ
- łódz , warszawa, koszalin, rewa, reda, lima w Peru (2 miesiące ) sopot, wieluń....

Technik Adm. i Technik Inf. , ZAWÓD ELEKTRYK z SPE 1kV, uprawnienia na wózki, prawko B
Pracowałem w magazynach , budowach obiektów przemysłowych i mieszkaniowych, na produkcjach, w handlu,

PASJE ......... ??

muzyka tworzenie o podstaw. w 2008 wydałem album z moimi utworami w gatunku uplifting TRANCE w Australii, w Reactor Records, potem innych labelach w europie, następnie zostałem zbanowany przez Armada Music . obecnie nie mam czasu i chęci do tworzenia....

Lubię tworzyć @@@@ słowa, cytaty, itp grafikę w corel photopaint i corel draw

kiedyś pływanie, piłka nożna, unihokej, koszykówka, gimnastyka, breakdance, fire dance z KIJEM,
kreowanie i ulepszanie obecnych rozwiązań życiowych w mieszkalnictwie...

Jak skończę remont, to otwieram wodny biznes
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2019, 20:41 przez symbiotheon, łącznie zmieniany 2 razy.
...::: CARPE DIEM :::...

P.S. mam nadzieję , że niedługo powstanie ARIOWY KOMUNIKATOR ONLINE
ODPOWIEDZ