Operacja Krowa

DAE avatar
Tomasz21

29 listopada 2019, 20:51

@Boromir; Film już jest niedostępny. Jedyny wniosek, na drugi raz taki film fizycznie skopiuj. I umieść go na ZeroNet, Jest tam dział bez cenzury i serwerów. Nikt tam tego filmu nie zablokuje, i nie wytnie. Jest tam odpowiednik; YouTube PL. Jest tam 350 filmów, dostępnych tylko tam. Nie link; tylko fizycznie film. Tytuł możesz zmienić. Na swój. Opis ZeroNeta Pl - jest gdzieś tutaj umieszczony. A jak nie to pytaj???
DAE avatar
Polybius_

30 listopada 2019, 18:21

Mam dla Was taki "smaczek" fragment filmu z 1940 Der Ewige Jude
Awatar użytkownika
Boromir

03 grudnia 2019, 19:14

@Tomasz21 szybko to wykasowali! Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem tego co napisałeś! Film był mocny! Musiał się komuś nie spodobać...
DAE avatar
Tomasz21

03 grudnia 2019, 20:16

Witam; Nie czas płakać nad rozlanym mlekiem. Nie jest to pierwszy i ostatni raz, kiedy coś zniknie, ( bezpowrotnie ). Takie mamy smutne czasy. Jest dużo dobrych filmów, które gdzieś zalegają w otchłani, czasu. My o nich wiemy, i potrafimy znaleźć je. Z chwilą upublicznienia, taki film dostaje cenzora, który ten film blokuje, raz na zawsze. Dlatego ważne jest ; taki film najsampierw nagrać fizycznie, u siebie na Pc-ta. Mając go nagranego; możemy ten film upublicznić. W przypadku, cenzury; mamy kopię nagraną u siebie. A jeśli niema cenzury? to po pewnym czasie można ten film skasować. I zrobić miejsce dla innego filmu. Jest to takie nasze zabezpieczenie, na wszelki wypadek; taki pokerowy, piąty "As" z rękawa. Przecież nie musimy się starać grać uczciwie; Bo gramy z oszustami karcianymi. Oni oszukują, to i my możemy oszukiwać ich. Jak to mówią mądry Polak po szkodzie; A powinno być; Przed szkodą jest mądry, jak i po szkodzie. Stąd nauka na przyszłość ; zabezpieczajmy materiały, jak tylko się da. Podam przykład z mojego życia; Na pewnym forum, trochę pisałem. Rekord - 12,000-czytelników. Unikałem i unikam, obelżywych słów, jak i wyzwisk. Takie mam zasady. Ale prawda historyczna, może być tylko jedna. Więc w jednym z artykułów napisałem, że Mojżesz, był złodziejem i oszustem; To jest opinia historyków. Więc z historykami nie dyskutuję. Kiedy to ci historycy, są żydami. To jest ich opinia. W efekcie, dali na pół roku "Bana". Za dwa słowa: " złodziej i oszust". To było, półtora roku temu. Dzisiaj jest tylko jeszcze bardziej gorzej. Niech to da nam do myślenia. Dlatego jest priorytetem; ochrona wszystkich filmów. Robimy to dla potomności, a nie dla nas. W średniowieczu spalono wiele książek, na stosie. Te książki są stracone, na zawsze. Wyciągnijmy naukę z lekcji historii. Dzisiaj jesteśmy w podobnej sytuacji. Jeśli nam skasują to nie odzyskamy, tego już nigdy.
Pozdrawiam.
:ugeek:
DAE avatar
marten7

04 grudnia 2019, 18:51

Moge zrobić tez w PDF
Załączniki
Zy.jpg
Zy.jpg (160.86 KiB) Przejrzano 192 razy
DAE avatar
Tomasz21

04 grudnia 2019, 19:10

Witam; To jest świetny pomysł; wart naśladownictwa. Nagrać w pdf-ie, można cały oryginalny tekst, na zasadzie kopiuj i wklej; wrzucić na ZeroNeta, Tam są nasze strony, można utworzyć nową stronę taką dla Ariów, I te wszystkie materiały tam umieścić. To gwarantuje, że nie zostanie zlikwidowane. Bo w tym internecie niema żadnej takiej gwarancji. Te zabezpieczenia tutaj są niewiele warte. Masz pytania to pytaj? Pozdrawiam. :ugeek:
DAE avatar
Marcin Vam

05 grudnia 2019, 01:17

marten7... Fajny klimat :)
Myślę, że warto usunąć tło, gdyż domowe drukarki będą to mielić i marnować tusz.

Wersje językowe do terytorium operacji...może plus ENG

Czyli na terenie Polski PL i ENG
Niemiec GER i ENG
Hiszpania SP i ENG...

Może warto dodać Jidisz albo Hebrajski jako trzeci, gdyż wycie będzie od nich...niech sprawdza sobie, czy to prawda i poznaja swoje korzenie.

Jest jeszcze medal dla syjonistycznej młodzieżówki od hitlerjugend w ramach porozumienia Haavara Obrazek
DAE avatar
Tomasz21

05 grudnia 2019, 01:31

Witam; Ten medal bije na głowę te wszystkie, notki - plotki. Kopię tego medalu umieścić w muzeum w Warszawie; Chodzi o te nowe muzeum, nowo wybudowane. A to by się zdziwili? Tacy mocno poszkodowani, i tak źle traktowani przez zły los. Wszyscy się na nich uwzięli. "Biedacy"
Pozdrawiam.
:ugeek:
DAE avatar
marten7

06 grudnia 2019, 02:16

Marcin Vam, Tomasz21, mam dwa pliki PDF i PSD, nie mam pewności co do tłumaczenia na hebrajski czy dobrze przetłumaczył google translator, musi ktoś rzucić okiem. Gdzie umieścić pliki?
DAE avatar
once fluid man

06 grudnia 2019, 06:48

Wrzucam tu jeszcze to info z usuniętego servera pastebin:

można by to drukować bez końca.

ISRAELI NEWSPAPER WRITES AN ARTICLE ABOUT HOW JEWS KILLED POLES
Israel's daily "Maariv" announced to the the names of Soviet NKVD officers participating in the Katyn massacre

A Polish Jew, Abraham Vidro (Wydra), who now lives in Tel Aviv, on July 21, 1971, asked for an interview because he would like to reveal the secret about Katyn before he dies. He described the meeting with three Jews, NKVD officers, in a military holiday camp in Russia. They told him how they participated in the murder of Poles in Katyn.They were: Soviet Major Joshua Sorokin, lieutenant Aleksander Suslov, lieutenant Samyun Tikhonov. Suslov demanded from Vidro that he would not reveal this secret until 30 years after his death, but Vidro, fearing he would not live long enough, decided to reveal it earlier. Major Sorokin, trusting Vidro, said: "The world will not believe what I witnessed."Vidro told the daily Maariv: A Jewish major in the Soviet secret service (NKVD) and two other security officers confessed to me how cruelly they murdered thousands of Polish officers in the Katyn forest. Suslov says to Vidro:
"I want to tell you about my life. Only you, because you are a Jew, can we talk about everything? It makes no difference to us ... I murdered Poles with my own hands! And I shot them myself. "Very important information was provided by Mr. Alexander Barkaszow in 1994, leader of the party called Russian National Unity. In a statement for "Życie Warszawy" from October 4, 1994, he stated:"I know what tragedy the Katyn issue is for you, but I declare: the Polish officers were not executed by the Russians. We checked the ethnicity of the Invasives - executors. They were all Jews and obeyed similar orders standing higher in the hierarchy at that time. Russians are by nature friendly to Poland. "The slaughter of 15,000 innocent people is a macabre task for even the most hardened torturer. Stalin (real name in Polish: Józef Dawid Dżugaszwili) turned to the head of the secret Soviet police, the Jew Lavrenti Beria. They both discussed the mass murder and decided that it should be solely the task of the Jews who occupied leading positions in the secret apparatus. Their age-old hatred of Catholic Poles was widely known.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KWS”